حق ایران برای انتقام از اقدامات اسرائیل محفوظ است

169301988

روزنامه «اکسپرس تریبیون» پاکستان اعتراف رژیم صهیونیستی به دست داشتن در ترور سردار قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس را بیانگر تبانی واشنگتن و تل‌آویو برای جنگ افروزی در جهان تعبیر کرد و نوشت: حق جمهوری اسلامی ایران برای انتقام از اعمال تروریستی اسرائیل محفوظ است.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از ایرنا، اکسپرس تریبیون در سرمقاله امروز خود با عنوان  «اعتراف به جنایت اسرائیل» همدستی آمریکا و سردمداران رژیم صهیونیستی در عملیات تروریستی علیه ژنرال ارشد ایرانی در قلمروی کشور ثالث را به شدت محکوم کرد.

 

در این سرمقاله آمده است: اعتراف اخیر صهیونیست‌ها به همدستی در ترور سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی به معنای کیفر خواست اسرائیل است و در طرف دیگر، ایران از حق مشروع و کامل برای انتقام از اسرائیل برخوردار می‌باشد.

 

اکسپرس تریبیون نوشت: ترورهای فراسرزمینی و تجاوزگری بخشی از سیاست‌های رژیم نامشروع صهیونیستی به شمار می‌رود و برملا شدن همدستی آنان در جنایت ترور ژنرال ایرانی بیانگر همدستی صریح ایالات متحده آمریکا با اسرائیل در ایجاد هرج و مرج در منطقه و بی اعتنایی کامل به هنجارهای دیپلماتیک است.

 

این روزنامه پاکستانی خطاب به جامعه بین الملل افزود: عدم مجازات اسرائیل به مثابه تحقیر قوانین جهانی است با این حال باید دید که چگونه رژیم صهیونیستی به دلیل جنایت ضدبشری، عملیات‌های تروریستی و قتل از بغداد تا غزه، سرکوب فلسطینیان، رهبران حماس و جنگ افروزی در لبنان پاسخگو می‌شود.

 

اکسپرس تریبیون نوشت: ترور سردار سلیمانی به دست آمریکا تمام خاورمیانه را به سمت یک درگیری تمام عیار سوق داد و ایران نیز علنا متعهد شد تا انتقام خون فرمانده خود را بگیرد.

 

بامداد ۱۳ دی ۱۳۹۸ درحمله موشکی پهپادهای آمریکایی سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، ابومهدی المهندس معاون نیروی مردمی عراق (الحشد الشعبی) و همراهانشان به شهادت رسیدند. این حمله با دستور مستقیم رییس جمهور تروریست آمریکا صورت گرفت.

 

در پیامد این اقدام تروریستی کاخ سفید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد چهارشنبه ۱۸ دی‌ ۹۸ چندین فروند موشک بالستیک را به سمت پایگاه آمریکایی «عین‌الاسد» در استان «الانبار» عراق شلیک کرد.

 

در پی این موشک باران، پنتاگون در چندین مرحله و به صورت تدریجی اعلام کرد که تعداد ۱۱۰ نفر از نیروهای آمریکایی حاضر در پایگاه عین الاسد دچار آسیب مغزی شده و تحت درمان قرار گرفته‌اند


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

بررسی حمله داعش به مجلس شورای اسلامی

داعش از آسمان رؤیاهایش به زمین سخت واقعیت سقوط کرد

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان