حضور عوامل گروهک تروریستی منافقین در اغتشاشات ۹۸

96 11 C13 749

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در اغتشاشات اخیر نباید از نقش گروهک تروریستی منافقین که 12 هزار ایرانی را در کشور ترور کرده‌اند، غافل شد. متأسفانه عوامل آن‌ها در اغتشاشات اخیر در بین مردم حضور داشتند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان سیدمحمد حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با اشاره به ضرورت جداسازی صف معترضان از اغتشاش‌گران، گفت: اعتراض یک امر مرسوم در همه کشور‌های دنیاست و در ایران نیز این موضوع در طول سالیان گذشته بروز و ظهور داشته است.

وی ادامه داد: بار‌ها اتفاق افتاده که کارگران برای احقاق مطالبات خود تجمع کردند و نظرات‌شان را روی پلاکارد‌هایی نوشته‌اند و یا جلوی مجلس شورای اسلامی تجمع کرده‌اند تا صدای‌شان به گوش رسانه‌ها و مسئولان ذیربط برسد، لذا اعتراض در کشور وجود دارد و کسی هم مانع این این اقدام نشده است.

حسینی ادامه داد: آنچه که در هیچ یک از کشور‌های دنیا قابل پذیرش نیست این است که تخریب گسترده، خشونت، آشوب‌گری و اغتشاش صورت بگیرد؛ هیچ حکومتی چنین مقوله‌هایی را برنمی‌تابد، زیرا به زیان خود مردم است.

دبیر کل کانون دانشگاهیان کشور گفت: در اعتراضات اخیر در کشور ظرف مدت ۴۸ ساعت، یک تخریب گسترده صورت گرفت و براساس آن گروه‌های کوچک آموزش و سامان دیده از سوی دشمن اموال عمومی و بیت‌المال را آتش زدند؛ انجام چنین اقداماتی نشان داد، هدف اصلی بیان اعتراض نبوده است.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: اگر هدف تجمعات، اعتراض به وضع اقتصادی بود این خسارات سنگین، حتما مشکلات مضاعفی را برای کشور در پی خواهد داشت.

وی ادامه داد: مردم در جریان تجمعات، وقتی دیدند افرادی مسلح در برخی شهر‌ها برای خود خاکریز درست کردند و به مردم بیگناه تیراندازی می‌کنند، راه خود را از این آشوب طلبان جدا کردند و به این قضایا پایان دادند.

دبیر کانون دانشگاهیان کشور توضیح داد: قریب به یک‌سال است که هر هفته شاهد برگزاری تجمعاتی موسوم به جلیقه زرد‌ها در فرانسه هستیم و وقایعی مانند آنچه ظرف یک هفته اخیر درکشور رخ داد، در فرانسه انجام نشده است. قطعا وقتی اینگونه آتش‌سوزی و خسارت سنگین به اموال عمومی و بیت‌المال وارد می‌شود، هیچ نظامی نمی‌تواند نظاره‌گر باشد.

حسینی با تاکید بر اینکه نباید با آشوبگران تساهل کرد، افزود: طبق شواهد موجود اغتشاشگران در تجمعات اخیر، با خارج از کشور در ارتباط بودند و شبکه‌های خبری bbc، من‌وتو، ایران اینترنشنال، العربیه و صدای آمریکا از آن‌ها حمایت می‌کردند. همچنین حامیان‌شان در آمریکا نیز همزمان با این اغتشاشات، تظاهرات‌هایی با  شعار «ترامپ را دوست می‌داریم» برگزار می‌کردند. همه این اقدامات نشان داد، آشوبگران با اقدامات خود خواهان ایجاد شرایط سلطه مجدد آمریکا بر کشور هستند.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در اغتشاشات اخیر نباید از نقش گروهک تروریستی منافقین که 12 هزار ایرانی را در کشور ترور کرده‌اند، غافل شد. متأسفانه عوامل آن‌ها در اغتشاشات اخیر در بین مردم حضور داشتند. ممکن است برخی جوانان نیز تحت تاثیر این هیجانات در جریان آشوب‌های اخیر، فریب خورده باشند که باید آن‌ها را از اغتشاش‌گران تفکیک کرد اما کسانی که حساب شده وارد اغتشاشات شده و این همه خسارت به کشور وارد کردند، باید مجازات شوند.


مطالب پربازدید سایت

سپاه سردمدار مبارزه با تروریسم

شهید «طالب طاهری» نمادی از مظلومیت پاسداران

به مناسبت عروج پدر شهید طالب طاهری، از شهدای سلاخی منافقین؛

«عملیات مهندسی» فجیع‌ترین جنایت تاریخ معاصر ایران

مهندسی، یکی ازهولناک‌ترین جنایت‌های منافقین

شکنجه با اسم رمز انتقام

تنها شهید جاویدالاثر عملیات مهندسی

مقاومت شهید طهماسبی زیر شکنجه‌های منافقین

هانیه علی نژاد؛ خبرگزاری مهر

مغزهای زنگ زده!

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی تشریح کرد

سریال دنباله‌دار سوءاستفاده‌ منافقین از نمادهای مذهبی!

جدیدترین مطالب

رئیس‌کل دادگستری استان فارس خبر داد

صدور کیفرخواست حمله تروریستی به حرم حضرت شاهچراغ(ع)

معاون همننگ کننده ارتش در یزد عنوان کرد:

۱۷ هزار شهید ترور فدای اقتدار امروز شده است

به بهانه پخش سرهنگ ثریا در جشنواره فیلم فجر

«سرهنگ ثریا» مادرانه‌ای پشت دیوارهای «کمپ اشرف» + فیلم

به مناسبت آسمانی شدن پدر شهید طالب طاهری، از شهدای سلاخی منافقین؛

عملیات سلاخی + فیلم

سپاه سردمدار مبارزه با تروریسم

شهید «طالب طاهری» نمادی از مظلومیت پاسداران

مهندسی، یکی ازهولناک‌ترین جنایت‌های منافقین

شکنجه با اسم رمز انتقام

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و مسعود علیمحمدی

اکران فرهنگی به یاد شهدای دانش هسته‌ای در تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان