حضور عوامل گروهک تروریستی منافقین در اغتشاشات ۹۸

96 11 C13 749

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در اغتشاشات اخیر نباید از نقش گروهک تروریستی منافقین که 12 هزار ایرانی را در کشور ترور کرده‌اند، غافل شد. متأسفانه عوامل آن‌ها در اغتشاشات اخیر در بین مردم حضور داشتند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان سیدمحمد حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با اشاره به ضرورت جداسازی صف معترضان از اغتشاش‌گران، گفت: اعتراض یک امر مرسوم در همه کشور‌های دنیاست و در ایران نیز این موضوع در طول سالیان گذشته بروز و ظهور داشته است.

وی ادامه داد: بار‌ها اتفاق افتاده که کارگران برای احقاق مطالبات خود تجمع کردند و نظرات‌شان را روی پلاکارد‌هایی نوشته‌اند و یا جلوی مجلس شورای اسلامی تجمع کرده‌اند تا صدای‌شان به گوش رسانه‌ها و مسئولان ذیربط برسد، لذا اعتراض در کشور وجود دارد و کسی هم مانع این این اقدام نشده است.

حسینی ادامه داد: آنچه که در هیچ یک از کشور‌های دنیا قابل پذیرش نیست این است که تخریب گسترده، خشونت، آشوب‌گری و اغتشاش صورت بگیرد؛ هیچ حکومتی چنین مقوله‌هایی را برنمی‌تابد، زیرا به زیان خود مردم است.

دبیر کل کانون دانشگاهیان کشور گفت: در اعتراضات اخیر در کشور ظرف مدت ۴۸ ساعت، یک تخریب گسترده صورت گرفت و براساس آن گروه‌های کوچک آموزش و سامان دیده از سوی دشمن اموال عمومی و بیت‌المال را آتش زدند؛ انجام چنین اقداماتی نشان داد، هدف اصلی بیان اعتراض نبوده است.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: اگر هدف تجمعات، اعتراض به وضع اقتصادی بود این خسارات سنگین، حتما مشکلات مضاعفی را برای کشور در پی خواهد داشت.

وی ادامه داد: مردم در جریان تجمعات، وقتی دیدند افرادی مسلح در برخی شهر‌ها برای خود خاکریز درست کردند و به مردم بیگناه تیراندازی می‌کنند، راه خود را از این آشوب طلبان جدا کردند و به این قضایا پایان دادند.

دبیر کانون دانشگاهیان کشور توضیح داد: قریب به یک‌سال است که هر هفته شاهد برگزاری تجمعاتی موسوم به جلیقه زرد‌ها در فرانسه هستیم و وقایعی مانند آنچه ظرف یک هفته اخیر درکشور رخ داد، در فرانسه انجام نشده است. قطعا وقتی اینگونه آتش‌سوزی و خسارت سنگین به اموال عمومی و بیت‌المال وارد می‌شود، هیچ نظامی نمی‌تواند نظاره‌گر باشد.

حسینی با تاکید بر اینکه نباید با آشوبگران تساهل کرد، افزود: طبق شواهد موجود اغتشاشگران در تجمعات اخیر، با خارج از کشور در ارتباط بودند و شبکه‌های خبری bbc، من‌وتو، ایران اینترنشنال، العربیه و صدای آمریکا از آن‌ها حمایت می‌کردند. همچنین حامیان‌شان در آمریکا نیز همزمان با این اغتشاشات، تظاهرات‌هایی با  شعار «ترامپ را دوست می‌داریم» برگزار می‌کردند. همه این اقدامات نشان داد، آشوبگران با اقدامات خود خواهان ایجاد شرایط سلطه مجدد آمریکا بر کشور هستند.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در اغتشاشات اخیر نباید از نقش گروهک تروریستی منافقین که 12 هزار ایرانی را در کشور ترور کرده‌اند، غافل شد. متأسفانه عوامل آن‌ها در اغتشاشات اخیر در بین مردم حضور داشتند. ممکن است برخی جوانان نیز تحت تاثیر این هیجانات در جریان آشوب‌های اخیر، فریب خورده باشند که باید آن‌ها را از اغتشاش‌گران تفکیک کرد اما کسانی که حساب شده وارد اغتشاشات شده و این همه خسارت به کشور وارد کردند، باید مجازات شوند.


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان