حسینیه‌های شهدا مروج افکار بلند شهدا باشند

N00407276 T

مدیرکل بنیاد استان در بازدید از حسینیه شهید مسلم احمدی پناه گفت: حسینیه‌های شهدا به عنوان یک پایگاه مردم نهاد باید مروج افکار بلند شهدا باشند.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر مدیرکل بنیاد استان با همراهی معاون فرهنگی بنیاد استان و رئیس بنیاد شهرستان بروجن از حسینیه شهید مسلم احمدی پناه در فرادنبه سرکشی و با خانواده این شهید دیدار کرد.

 

فریبرز نجفی در این دیدار ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب در این حسینیه از فعالیت‌های فرهنگی انجام‌شده در حسینیه‌های شهدا تقدیر کرد.

 

نجفی گفت: حسینیه شهدا پایگاهی برای  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است لذا امروز بیش از هر زمان دیگر جامعهٔ ما نیازمند چنین پایگاه‌هایی برای رشد فکری جوانان و شناخت دین و فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

وی بابیان اینکه حسینیه‌های شهدا به عنوان یک پایگاه مردم نهاد باید مروج افکار بلند شهدا باشند، عنوان کرد: می‌توان از ظرفیت این مکان‌های مقدس در جهت اشاعه ارزش‌های دینی و اسلامی استفاده کرد.

 

 مدیرکل بنیاد استان در پایان، فعالیت‌های حسینیه‌های شهدا را خالصانه‌ترین اقدام در مسیر ترویج ارزش‌ها و فرهنگ شهادت عنوان کرد و افزود: یکی از پایه‌های اساسی ترویج فرهنگ شهدا، خانواده‌های معظم شهیدان هستند که در این راستا می‌توانند نقش بسزایی ایفا کنند.

 

گفتنی است شهید تکاور مسلم احمدی پناه متولد فرادنبه از توابع شهرستان بروجن بود. وی جزو تکاوران یگان ویژه صابرین سپاه پاسداران بود که شهریور سال 1390 در درگیری با گروهک تروریستی پژاک در ارتفاعات جاسوسان جان خود را در راه دفاع از میهن فدا کرد.

Nf00407276 1

Zahra Ahmadi Panah


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان