جعل کارت اعتباری توسط منافقین درآمریکا

یک افسر ارشد اف بی آی گفت: برخی از تیم های محلی منافقین درآمریکا برای تامین هزینه های خود اقدام به جعل کارت اعتباری می کنند.

Dozd

یک افسر ارشد اف بی آی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور) گفت: علاوه بر کلاه برداری های منافقین در جعل کارت اعتباری برای گروه های تروریستی، ما به مدارکی دال بر کلاه برداری این فرقه از بیمه رسیده ایم.

این مقام آگاه که نخواست نامش فاش شود ادامه داد: من بطور خاص یادم هست که با بررسی چند پرونده پزشکی و فرآیند صاحبان این پرونده ها که در محدوده واشنگتن دی سی انجام شد، مشخص شد افرادی ازاین گروه که مورد عمل جراحی قرار گرفته بودند، جراحاتی اززمان درگیری در ایران در بدن داشتند اما هزینه تمام این موارد را با سند سازی از بیمه دریافت می کردند.

وی اظهارداشت: در بررسی های دیگری که انجام دادیم حساب های بانکی زیادی را شناسایی کردیم که درمنطقه واشنگتن دی سی بود و اکثرا از این حساب ها پول های هنگفتی به خارج از مرزها منتقل شده بود.

وی ادامه داد: ما فعالیت های لابی گرانه ای که آن ها درگیر آن بودند را مورد بررسی قرار دادیم و به دلایل مشخصی دست یافتیم.

وی گفت: بعد از بررسی هایی که انجام دادیم مشخص شد به چه دلیل گروهی که ما در کوئینز کشف کرده بودیم (یکی از زیر گروه های منافقین) به الکساندریا ویرجینیا (در حومه واشنگتن) نقل مکان کرده بودند، درحقیقت این سازمان مایل بود مقرش در پایتخت سیاسی آمریکا باشد.

این مقام امنیتی آمریکا افزود: ما تعداد زیادی از خانه ها و صندوق های اداره پست و نیز حساب های بانکی را در محدوده واشنگتن دی سی شناسایی کردیم که اکثر این منازل اجاره ای بود و اما اثری از فرد یا افرادی که خانه به نام آنها اجاره شده بود وجود نداشت در عوض افرادی که خانه را به برای رفتارهای پوششی دراختیارداشتند به آنجا رفت و آمد داشتند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10345818&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

کانون هابیلیان

قاسم آذر ارجمند

به بهانه روز کارگر

همراه کارگر یا قاتل کارگر؟!

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

انهدام یک تیم تروریستی در جنوب‌شرق کشور

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان