توسل دشمنان ایران به تروریست‌های ورشکسته

 Larijaniterorism

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز آمریکایی ها و برخی کشورهای منطقه برای ایجاد خلل در امنیت ایران به گروه های ورشکسته تروریستی متوسل شده اند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) و به‌نقل از مهر، علی لاریجانی شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم اظهار داشت: برای ما افتخاری است که در این جلسه حضور داریم. خدمت به خانواده شهدا ارزشی بسیار گرانقدر است و فقط پاکان هستند که می توانند در این وادی ورود کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: خداوند می فرماید کسانی از مومنان که خانه نشین هستند و ضرری را برای دین خدا تحمل نمی کنند با کسانی که با اموال و جانشان در راه اسلام مجاهدت می کنند یکسان نیستند. آنهایی که مجاهدت می کنند برتری دارند بر مومنانی که خانه نشین هستند.

وی در ادامه گفت: فلسفه اینکه این افراد اینگونه جایگاهی نزد خداوند دارند این است که به فرموده حضرت علی(ع) هر کس و هر ملتی که لباس مجاهدت را از تن به درآورد، لباس خواری را بر تن می کند.

لاریجانی با اشاره به فلسفه مجاهدت ملیت های مختلف در سوریه اعم از ایرانی ها، افغانستانی ها و عراقی ها و دیگر مجاهدان و پرسشی که برای برخی در این خصوص به وجود آمده است، اظهار داشت: این غفلت است که برخی از ابتدای انقلاب داشتند که یا نمی فهمند یا خودشان را به نفهمی زده اند.

وی افزود: امام خمینی(ره) با توجه به ظرفیت ملت ایران این تحول را به وجود آورد اما آنها این مسئله را درک نمی کنند و آن را با مفهوم تروریست یکی می دانند که این از بدبختی آنهاست.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجاهدان افرادی هستند که جانشان را برای رهایی دیگران می دهند اما تروریست ها جان دیگران را می گیرند و تجاوزگر هستند.

وی گفت: در ادبیات رئیس جمهور آمریکا هم این نفهمی وجود دارد و می گوید ما با تروریست ها و در راس آن با حزب الله مخالفیم.

لاریجانی افزود: این در فکر مسلمان ها جا افتاده است که اگر مظلومی مورد تجاوز قرار گیرد این وظیفه مسلمانان است که به یاری آنها بشتابند.

وی ادامه داد: شوروی در زمانی که ما در حال انقلاب بودیم با شاه گفت و گو داشت، آمریکا هم که خود را صاحب کشور می دانست، از همین رو در جریان انقلاب کدام کشور از ما حمایت کرد.

 

قیام ملت ایران اصیل و اسلامی بود

رئیس مجلس شورای اسلامی فزود: این انقلاب فقط انقلاب ملت ایران بود. هیچ سازمانی وجود نداشت که مردم را سازماندهی کند و فقط رهبری مانند امام خمینی(ره) و توده مردم وجود داشت.

وی با بیان اینکه قیام ما اصیل و اسلامی بود و بطن آن اسلامی است، تصریح کرد: به همین دلیل هم ۳۹ سال با مرارت های مختلف که برای ما طراحی کردند نتوانستند این انقلاب را از ما دریغ کنند.

لاریجانی افزود: در جنگ تحمیلی همه کشورهای غرب و شرق جمع شدند و سلاح های مختلف دادند به طوری که برخی کشورها برای حمایت از صدام به او هواپیما اجاره می دادند و سلاح شیمیایی فروختند.

وی گفت: چند سال پیش من به یکی از کشورهایی که با ما دشمنی می کند سفری داشتم مسئول امنیتی آن کشور گفت می خواهم، ما بحثی خارج از روال دیپلماتیک داشته باشیم و مسائل فی مابین دو کشور را راحت تر بحث کنیم. آخر شب من از او سوال کردم شما چرا به این تروریست ها پول و امکانات می دهید تا به جان کشورهای مختلف بیفتند و به نفع خودتان هم نیست، او پاسخ داد؛ من این را قبول دارم. ما دو اشتباه کردیم یکی اینکه به این گروه های تروریستی کمک کردیم و اشتباه دیگر ما این بود که ۴۰ میلیارد دلار به صدام کمک کردیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با همه این اقدامات اما موفق نشدند ما را شکست دهند که این موفقیت ما ناشی از همان خصوصیت اسلامی بود که در نهاد ملت ایران بود و این انقلاب را از خود می دانست و پای آن ایستاد و صدها هزار آزاده و شهید داد.

وی با اشاره به اینکه گردنه های دیگر کشور ما هم همین طور است، گفت: اما این انقلاب خود ملت ایران است و هرچند امروز هم عده ای به دریوزگی افتاده اند و حرف هایی می زنند که مردم را مایوس کنند اما ملت ایران گام های خود را با اصالت بر می دارد و مشکلات داخلی ما ربطی به دیگران ندارد.

لاریجانی ادامه داد: هرچند خیلی مشکلات زیاد است اما چون دشمن فهمیده اگر این ملت متحد باشد از مشکلات عبور می کنند، حتی برای ۲۲ بهمن هم درصدد خالی کردن دل مردم هستند.

وی تصریح کرد: همه دستگاه های دشمنان به راه افتاده و رئیس جمهور آمریکا هم که مشکلات روحی دارد، می گوید باید امکانات دهیم تا در بین صفوف ملت ایران اختلاف بیندازیم اما باید به آنها بگوییم که شما همه کاری کردید که امنیت ایران را به هم بزنید ولی نتوانستید.

 

توسل دشمنان ایران به گروه های ورشکسته تروریستی برای بر هم زدن امنیت

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: چند روز پیش نیروی زمینی سپاه گزارشی داد که گروهی از داعش با پول و امکانات وسیعی که دریافت کرده اند وارد ایران شده اند تا سر و صدایی به راه بیندازند اما دستگیر شدند.

وی ابراز داشت: خواهران و برادران فلشی که امروز آمریکایی ها و برخی کشورهای بدلی در منطقه ایجاد می کنند برای ایجاد خلل در امنیت است که قصد دارند با گروه های ورشکسته اقدامات تروریستی انجام دهند.

لاریجانی افزود: در این آشفته بازار ناامنی در منطقه، ایران امن ترین نقطه منطقه است.

وی در خصوص دیگر فلش دشمنان در خصوص ایران گفت: آنها می خواهند مشکل اقتصادی ایران را حاد کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: هرچند ما چند چالش مهم مثل بحران آب و اشتغال در ایران داریم، باید بودجه ای که برای سال آینده قرار می دهیم مشخص شود چند درصد از این مشکلات را می توانیم حل کنیم.


مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان