معلمان باید جوانان را از هجمه منافقین در فضای مجازی مطلع کنند

113016

«سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد» به ترورهای انجام شده در کشور طی ۴۰ سال اخیر اشاره کرد و گفت: حملات تروریستی یکی از توطئه‌های دشمن بود به طوری که در کشور تاکنون ۱۷ هزار شهید ترور توسط ۳۵ گروهک تروریستی ثبت شده است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از دفاع‌پرس، «سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد» دبیرکل بنیاد هابیلیان، ظهر امروز (پنج‌شنبه) در همایش «معلم، ولایتمداری و انتخاب صحیح» در همدان، اظهار داشت: در سال ۴۲ اندیشه امام خمینی (ره) فراگیر و توسط شاگردان ایشان در کشور منتشر شد؛ به‌طوری که تحولات بسیاری در خاورمیانه و جهان ایجاد کرد.

وی افزود: «کارتر» یک سال قبل از پیروزی انقلاب، ایران را جزیره ثبات منطقه و پایگاه دائمی آمریکا دانسته بود و کسی تصور نمی‌کرد انقلاب عظیمی رخ دهد که طومار پایگاه عظیم غرب و آمریکا را در هم بپیچد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه کشور ما خیلی زود با توطئه‌های عظیم آمریکا و متحدانش مواجه شد که هرکدام از آن‌ها به تنهایی می‌توانست، کشور را از پا بیاندازد، گفت: جنگ تحمیلی در شرایطی رقم خورد که نظام هنوز نوپا بود و صدام با حمایت همه کشورها جنگ را بر ما تحمیل کرد.

وی گفت: صدام قصد داشت طی چند روز خوزستان را اشغال کند‌ که اگر حضور گسترده مردم و حمایت آن‌ها نبود، بدون تردید اهداف استکبار محقق می‌شد؛ اما خرمشهر با هزار نفر یک ماه در برابر صدام ایستاد.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه اگر ایمان در جوانان شکل گیرد، می‌تواند معجزه کند، از عیان بودن ایمان در دفاع مقدس سخن به میان آورد و افزود: مردم با توکل به خدا و ولایت‌مداری توانستند تمام برنامه‌های دشمن را نقش بر آب کنند.

وی به ترورهای انجام شده در کشور طی ۴۰ سال اخیر اشاره کرد و گفت: حملات تروریستی یکی دیگر از توطئه‌های دشمن بود به طوری که در کشور تاکنون ۱۷ هزار شهید ترور توسط ۳۵ گروهک تروریستی ثبت شده است.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی در کشور ترور داشتیم تا این اواخر که شهید سلیمانی ترور شد، افزود: در حوادث تروریستی که در کشور ما رخ داد اغلب مردم عادی در کنار مقامات به شهادت رسیدند که این مسئله را در جایی دیگر نمی‌توان دید.

اگر خط فکری دشمنان را نشناسیم، دچار مشکل خواهیم شد

وی با تاکید بر اینکه گروهک منافقین بیشترین ترور را انجام دادند و مورد حمایت کشورهای غربی و آمریکا بودند، بیان کرد: سال ۹۷ آمریکا تصمیم می‌گیرد گروهک منافقین را در لیست خود قرار ‌دهد، وزارت خارجه به صراحت می‌گوید این گروه بسیاری از مقامات و مردم ایران را ترور کرده و مردم از آن متنفر هستند، اما آمریکا با وجود این موضوع در نزدیکی کاخ سفید دفتری را به این گروهک اختصاص داده است.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه اقدامات تروریستی مختلفی توسط دشمن در کشور انجام شده است گفت: البته ایادی آمریکا دنبال این هستند که  ترور توسط عوامل داخلی کشور انجام شود اما به مدد خداوند و ایثار رزمندگان اسلام هرگز خواسته‌های آنها تحقق نمی‌یابد.

وی با اشاره به تصمیم‌گیری آمریکا در خصوص ارائه خوراک فکری از سوی منافقین به جوانان این مرز و بوم گفت: یک‌هزار و ۵۰۰ نفر از منافقین و در هر شیفت ۵۰۰ نفر روزانه در هشت ساعت کاری برای تولیدات مجازی علیه ملت ایران آن هم بدون آرم و مشخصات فعالیت دارند که اگر خط فکری آنها را نشناسیم، دچار مشکل خواهیم شد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه نسل جوان ما آنچه در دهه ۶۰ بر کشور ما گذشت را نمی‌دانند، تصریح کرد: در دهه ۶۰ شاید یک روز یکصد ترور هم داشتیم اما برخی جوانان ما هنوز آن روی دشمنان را نمی‌شناسند، نباید بگذاریم دشمن از فرصت عدم آگاهی جوانان علیه ما اقداماتی انجام دهد.

وی از آزادی عمل منافقین در کشورهای غربی و آمریکا سخن گفت و افزود: آزادی عمل اینها در کشورهای غربی به حدی است که تعجب‌آور است، آزادی و اختیارات آنها به حدی است که استخبارات عراق در دوران جنگ تحمیلی نداشت و کاملاً دست آنها باز است.

هاشمی‌نژاد موضوع مشکلات هسته‌ای کشور را نتیجه جاسوسی‌هایی دانست که از کشور شده بود و افزود: جاسوسان و منافقین این خدمت را به آمریکا کردند، بدون اینکه کسی متوجه شود؛ بنابراین ضربه‌ای که از داخل و خیانت آنها می‌خوریم، بسیار بیشتر از خارج است.

وی با اشاره به ترور و شهادت چهار دانشمند هسته‌ای اضافه کرد: این ترورها بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ بود که دشمنان به صراحت اعلام کردند ترور دانشمندان هسته‌ای ایران در همکاری تنگاتنگ گروهک‌های تروریستی و موساد در اسرائیل، سیا در آمریکا و منافقین بود.

نوجوانان ما در معرض فضای مجازی خطرناک هستند

دبیرکل بنیاد هابیلیان با تاکید بر اینکه معلمان باید جوانان را از هجمه فضای مجازی و خوراک فکری دشمنان مطلع کنند، اظهار کرد: اگر این موضوعات موشکافی نشود، ممکن است در دام دشمنان گرفتار شوند؛ زیرا اقدامات منافقین برای ناآگاهان است.

وی با تاکید بر اینکه دست جوانان ما در دست معلمان است و باید کاری کنیم از توطئه دشمنان در امان باشند، افزود: طرح تحریم بانکی و نفتی ما هفت سال قبل از آمریکا توسط منافقین علیه ملت ایران کلید زده شد؛ چون معتقد بودند باید ملت ایران در تحریم باشند تا کشورشان را تحت فشار قرار دهند.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه باید نقشه دشمنان را بشناسیم و مردم را مطلع کنیم، نقش معلمان را در این زمینه مهم قلمداد کرد.


مطالب پربازدید سایت

پس از 3 سال از حبس غیرقانونی حمید نوری

ترکیدن حباب حقوق بشر سوئد در پرونده حمید نوری

گذری بر جنایات احزاب تروریستی در ایلام

شهیدی که ۱۴معصوم را در خاکسپاری دیگر شهدا دید!

روایت یکی از مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ

صدای بی‌امان شلیک، فضای ملکوتی حرم را در هم شکست

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران

منافقین امروز تاکتیک خشونت‌ورزی مطلق دارند

روایتی از ترورهای منافقین در دهه شصت

ترور شلوارسبزها و کت‌قهوه‌ای‌ها در ایران

جدیدترین مطالب

رئیس جمهور اسلامی ایران در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق

مبارزه با گروه‌های تروریستی مورد توافق ایران و عراق است

یک روزنامه نگار و فعال رسانه‌ای بیان کرد

دولت عربستان وظیفه خود می‌داند که منافقین را تقویت کند

موشن گرافیک از زندگی شهید شهریاری

ازدواج دانشمند هسته‌ای در سلف دانشگاه+فیلم

به مناسبت سالگرد شهادت این دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی

دستاوردهای ماندگار علمی "شهید فخری‌زاده" کدامند؟

حمایت آمریکا از عملیات‌های تروریستی در ایران چگونه انجام شد؛

پشت پرده جنایات آمریکا در ترور دانشمندان هسته‌‌ای ایران

کارشناس تاریخ انقلاب اسلامی مطرح کرد

توسل به ترور و فحاشی نشان دهنده عدم موفقیت دشمنان است

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

نشریه آمریکایی فارن‌پالیسی در گزارشی نوشت

منافقین بر اساس توافق آمریکا-اسرائیل در آلبانی مستقر شدند

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان