ترور در هیچ کجای دنیا نشان پیروزی و برتری نیست

 8050552 130

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری به منظور ابلاغ سلام و تبریک و تسلیت آقای رئیسی و هیئت دولت، در منزل شهید صیاد خدایی حضور یافت.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد صالحی در این دیدار صمیمی خطاب به همسر، فرزندان و برادر شهید صیاد خدایی گفت: با پیوستن ایشان به خیل شهیدان، مسیر انقلاب و ارزش‌ها باشکوه تر، مقتدرتر و مستحکم‌تر از گذشته ادامه پیدا خواهد کرد.

 

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری افزود: نسل نو انقلاب همانگونه که در اجتماع عظیم نسل جوان و نوجوان در وزرشگاه آزادی و همچنین تشییع باشکوه شهید صیاد خدایی ثابت کردند، با الهام از این شهدای عزیز و الگوگیری از صبوری و ایثار شما خانواده معزز شهدا، در رکاب رهبری معظم انقلاب و پای ارزش‌ها و انقلاب ایستاده اند.

 

حجت الاسلام صالحی خطاب به عاملان و آمران این ترور اظهار داشت: ضعف و استیصال دشمنان ملت ایران در نبرد رو در رو با جبهه مقاومت و عصبانیت از همراهی مردم با نظام و دولت انقلابی، کوردلان را بر آن داشته تا خوی درندگی و ذلت خود را نشان دهند و دستشان به خون پاک یکی دیگر از فرزندان انقلاب آلوده شود.

 

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با بیان اینکه در هیچ جای دنیا ترور نشان پیروزی و برتری نیست، تاکید کرد: پسمانده‌های نظام استکبار و وابستگان گروه‌های تروریستی و تکفیری با ترور شهید سرافراز صیاد خدایی نشان دادند که در برابر جبهه مقاومت زبون و شکست خورده هستند و با اینگونه تلاش‌های مذبوحانه خود سعی میکنند به جسم بی رمق نظام استکبار و اسرائیل در حال نابودی، جانی مجدد بدمند.

 

وی ادامه داد: البته اینان سخت در اشتباهند چرا که شهادت شهید صیادها، نه تنها خدشه‌ای در مسیر انقلاب و ارزش‌ها و جبهه مقاومت ندارد، بلکه خون این عزیزان همچون شمع پرفروغ، چراغ هدایت است و موجب رویش نسل جوان و نوجوان خواهد شد.

 

حجت الاسلام صالحی در پایان این دیدار که مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ، مدیرکل بازرسی استانداری تهران و برخی مدیران نهاد ریاست جمهوری نیز حضور داشتند، وصیت شهیدان را خدمت خالصانه به مردم عنوان و تصریح کرد: در این برهه حساس همه مسئولان در دولت مردمی آقای رئیسی، با الگو گرفتن از راه نورانی شهدا در مسیر خدمت به مردم تلاش مضاعفی خواهند داشت.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان