ترور در هیچ کجای دنیا نشان پیروزی و برتری نیست

 8050552 130

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری به منظور ابلاغ سلام و تبریک و تسلیت آقای رئیسی و هیئت دولت، در منزل شهید صیاد خدایی حضور یافت.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد صالحی در این دیدار صمیمی خطاب به همسر، فرزندان و برادر شهید صیاد خدایی گفت: با پیوستن ایشان به خیل شهیدان، مسیر انقلاب و ارزش‌ها باشکوه تر، مقتدرتر و مستحکم‌تر از گذشته ادامه پیدا خواهد کرد.

 

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری افزود: نسل نو انقلاب همانگونه که در اجتماع عظیم نسل جوان و نوجوان در وزرشگاه آزادی و همچنین تشییع باشکوه شهید صیاد خدایی ثابت کردند، با الهام از این شهدای عزیز و الگوگیری از صبوری و ایثار شما خانواده معزز شهدا، در رکاب رهبری معظم انقلاب و پای ارزش‌ها و انقلاب ایستاده اند.

 

حجت الاسلام صالحی خطاب به عاملان و آمران این ترور اظهار داشت: ضعف و استیصال دشمنان ملت ایران در نبرد رو در رو با جبهه مقاومت و عصبانیت از همراهی مردم با نظام و دولت انقلابی، کوردلان را بر آن داشته تا خوی درندگی و ذلت خود را نشان دهند و دستشان به خون پاک یکی دیگر از فرزندان انقلاب آلوده شود.

 

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با بیان اینکه در هیچ جای دنیا ترور نشان پیروزی و برتری نیست، تاکید کرد: پسمانده‌های نظام استکبار و وابستگان گروه‌های تروریستی و تکفیری با ترور شهید سرافراز صیاد خدایی نشان دادند که در برابر جبهه مقاومت زبون و شکست خورده هستند و با اینگونه تلاش‌های مذبوحانه خود سعی میکنند به جسم بی رمق نظام استکبار و اسرائیل در حال نابودی، جانی مجدد بدمند.

 

وی ادامه داد: البته اینان سخت در اشتباهند چرا که شهادت شهید صیادها، نه تنها خدشه‌ای در مسیر انقلاب و ارزش‌ها و جبهه مقاومت ندارد، بلکه خون این عزیزان همچون شمع پرفروغ، چراغ هدایت است و موجب رویش نسل جوان و نوجوان خواهد شد.

 

حجت الاسلام صالحی در پایان این دیدار که مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ، مدیرکل بازرسی استانداری تهران و برخی مدیران نهاد ریاست جمهوری نیز حضور داشتند، وصیت شهیدان را خدمت خالصانه به مردم عنوان و تصریح کرد: در این برهه حساس همه مسئولان در دولت مردمی آقای رئیسی، با الگو گرفتن از راه نورانی شهدا در مسیر خدمت به مردم تلاش مضاعفی خواهند داشت.


مطالب پربازدید سایت

دبیرکل بنیاد هابیلیان در دیدار با خانواده شهید کامیاب مطرح کرد:

مجازات منافقین را در محاکم بین المللی نیز دنبال خواهیم کرد

جدیدترین مطالب

دبیرکل بنیاد هابیلیان در دیدار با خانواده شهید کامیاب مطرح کرد:

مجازات منافقین را در محاکم بین المللی نیز دنبال خواهیم کرد

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان