ترور دانشمندان برای وابسته نگه داشتن کشورهاست

Neshast Iran Venezoela2

به گزارش هابیلیان، «سیلیا آدلا فلورس دی مادورو» همسر رئیس جمهور ونزوئلا و هیات همراه از پارک علم و فناوری و مرکز رشد، نورآوری و کارآفرینی و سایر مراکز علمی دانشگاه شهید بهشتی با هدف آشنایی با فناوری‌ها و پیشرفت‌های ایران در حوزه علمی-فناوری بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید، نشستی علمی سیلیا آدلا فلورس دی مادورو همسر رئیس جمهور ونزوئلا نیز طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه شهید بهشتی و نشست با همسر رئیس جمهور کشورمان اظهار داشت: از کمپین‌های رسانه‌ای علیه ایران دفاع نمی‌کنم و همانطور که هوگو چاوز رئیس جمهور فقید ونزوئلا هم می‌گفت ما پیروز این میدان خواهیم بود و با وجود هجمه دشمن ،امپریالیسم آمریکایی نمی‌تواند به اهداف خود برسد.

وی در ادامه با بیان اینکه آنها دانشمندان را از بین می‌برند تا ریشه پیشرفت علمی را بخشکانند، اظهار داشت: این در حالی است که همیشه کسانی هستند که این علم را به بیرون از کشور منتقل کنند.

در ادامه این مراسم، بهجت قاسمی همسر شهید مجید شهریاری و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی نیز با اشاره به مکتب تروریسم و ترور مغزهای متفکر و فرماندهان کشورهای مستقل برای بازداشتن توسعه این کشورها گفت: این اقدام برای وابسته نگه داشتن کشورها صورت می‌گیرد اما ایران و ونزوئلا نشان دادند زیر بار حرف زور جبهه استکبار نمی‌روند.

قاسمی با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای هسته ای و تاکید بر اتحاد کشورهای مستقل از جمله ایران و ونزوئلا در برابر جبهه استکبار افزود: تاکنون ۵ نفر از دانشمندان هسته‌ای کشورمان توسط دشمنان به منظور بازداشتن پیشرفت کشور و ایجاد ارعاب بین جوانان ترور شده‌اند اما بعد از هر ترور انگیزه جوانان ایرانی برای ادامه مسیر هسته‌ای بیشتر شد و تاکنون با قدرت بیشتر در این مسیر حرکت کردیم.

منبع:فارس


جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان