تروریسم و تروریست پروری؛ برخورد دوگانه غربی‌ها

13930502 0127050رهبر معظم انقلاب، پدیده تروریسم را از مصائب دردناک جامعه بشری و دشمن سعادت بشر می‌دانند و با اشاره به تروریستی و تروریست پرور بودن رژیم صهیونیستی و آمریکا، برخورد دوگانه غربی‌ها با این موضوع را تقبیح کرده‌اند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، رهبر معظم انقلاب، پدیده تروریسم را از مصائب دردناک جامعه بشری و دشمن سعادت بشر می‌دانند و با اشاره به تروریستی و تروریست پرور بودن رژیم صهیونیستی و آمریکا، برخورد دوگانه غربی‌ها با این موضوع را تقبیح کرده‌اند.

 

رهبر انقلاب همچنین از مقابله جمهوری اسلامی ایران با تروریسم، به سبب اعتقاد به توحید سخن گفته و با اشاره به حمایت صریح غربی‌ها از تروریسم خشن و وحشی، نقش مخرّب برخی کشور‌های منطقه را در حمایت از گروه‌های تروریستی گوشزد کرده‌اند.


برخورد سلیقه‌ای غربی‌ها با تروریسم از مهم‌ترین محور‌های بیانات رهبر انقلاب درباره تروریسم است؛ گذاشتن نام حرکت مسلحانه بر برخی حرکت‌های تروریستی، تقسیم تروریسم به خوب و بد، شناساندن تروریست‌های تحت استخدام با عنوان نمایندگان اسلام، همراهی با منافقین، حمایت از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی و حمایت از تروریست‌های داعش از محور‌های مورد اشاره رهبر معظم انقلاب در این زمینه است.

 

ایشان با تاکید بر اینکه رژیم آمریکا، شرترینِ دستگاه تروریستی، بانی بیشترین ترور‌ها و پشتیبانی‏ کننده‏ خطرناک‏ترین تروریست‏هاست، اقدامات رژیم آمریکا را در ایجاد سازمان‌های تروریستی، سازماندهی تروریست ها، حمایت از شرکت‌های تروریستی نظیر بِلَک‌واتِر و پشتیبانی از اقدامات تروریستی یادآور شده‌اند.


«تروریسم در منطقه» موضوع دیگری است که در بیانات رهبر انقلاب درباره تروریسم به آن اشاره شده است. رهبر انقلاب سر رشته ترور‌ها را در منطقه، در دست سرویس‌های امنیتی مستکبران می‌دانند و از تغذیه گروه‌های تروریستی در منطقه با پول و سلاح آمریکا و رژیم صهیونیستی و وابستگان آن‌ها سخن می‌گویند.

 

بر اساس بیانات رهبر انقلاب، شعار دروغین مبارزه با تروریسم که دولت آمریکا سر می‌دهد، بهانه ‏ای برای اِعمال زور و پوششی برای سلطه‏ طلبی و غلبه بر منافع و منابع حیاتی ملت هاست. بر این مبنا، مقابله با تروریسم به اراده جدی عقلای جهان، دولت‌ها و قدرتمندانِ با شرف دنیا نیاز دارد. در این پژوهش بیانات رهبر انقلاب درباره «تروریسم» طی سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۸ بررسی، شاخص یابی و محوربندی شده است.

متن کامل این مطلب در اینجا قابل دریافت است

 


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان