تروریسم؛ از افتخار تا انکار

1757019

وعده صادق فرمانده قرارگاه حمزه(ع) و تحقق انتقام سخت و سریع پاسداران راستین انقلاب اسلامی سبب شد تا گروهک های معاند از پذیرش رسمی این جنایت سرباز زنند و در بیانیه های پی در پی و رسمی در صدد تبری از این عملیات تروریستی برآیند تا عملا از گلوله باران مهلک سپاه در امان بمانند.

شاید تا همین چند سال پیش، پیشمرگان مسلمان کُرد و حتی شهروندان عادی مناطق کُردنشین در جنوب آذربایجان غربی، ناجوانمردانه در مقابل چشم خانواده هایشان قربانی ترورهای کور تیم های ترور گروهک های ضد انقلاب می شدند.

ترورهایی که بعد از چند ساعت مباشرت و مسئولیتشان با افتخار از سوی این گروهک ها پذیرفته می شدند.

اما نیروهای نظامی و مسئولان کشورمان، تنها به چند تذکر به حکومت محلی منطقه کردستان شمال عراق بسنده می کردند و مسئولان این منطقه نیز وعده می دادند که چنین اتفاقاتی تکرار نشود و مقامات ایرانی نیز بر اساس رعایت حُسن همجواری تعهد کُردهای عراقی را می پذیرفتند.

طی روزهای گذشته سه تن از پیشمرگان مسلمان کُرد در ورودی شهر پیرانشهر در اقدامی تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

رسانه های ضد انقلاب از همان دقایق اولیه با آب و تاب تمام واقعه را پوشش دادند و به تبعیت از خوی تروریستی و رویه معمولشان در پذیرش مسئولیت این جنایت به رقابت پرداختند.

اما اینبار ماجرا تفاوت زیادی با دفعات قبل داشت، فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه شخصاً در مراسم تشیع این شهدا حضور یافت و وعده داد به زودی انتقام خون پاک این شهدا گرفته خواهد شد.

سردار اوصانلو علاوه بر وعده انتقام سخت از تروریستها به مقامات کردستان عراق نیز متذکر شد که مسئولیت این اتفاقات متوجه آنهاست و بیش از این نباید منطقه تحت حاکمیتشان را به محل امنی برای تجمع تروریست های ضد انقلاب تبدیل کنند.

تنها چند ساعت پس از این وعده صادق، پهپاد های نیروی زمینی سپاه در حملاتی حساب شده و دقیق پایگاهها و لانه های تجمع اشرار و تروریست های جیره خوار آمریکا و جبهه عربی-عبری را مورد هجوم قرار دادند و پس از وارد اوردن ضربات قابل توجه، تلفات سنگینی را نیز به این گروهک ها تحمیل کردند.

این وعده صادق فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و تحقق انتقام سخت و سریع پاسداران راستین انقلاب اسلامی سبب شد گروهک های معاند از بیم تداوم گلوله باران محل های اختفایشان در مناطق مرزی کشورمان با کردستان عراق، که قطعا نتیجه ای جز نابودی کامل شان را در پی نخواهد داشت، از پذیرش رسمی این جنایت سرباز زنند و در بیانیه های پی در پی و رسمی در صدد تبری از این عملیات تروریستی بر آیند تا عملا از گلوله باران مهلک سپاه در امان بمانند.

اینبار حتی سیاسیون کُرد هم به مساله ورود پیدا کرده اند و در آخرین واکنشها به این قضیه، نماینده مهاباد با محکوم کردن این واقعه تروریستی، در مراسم ختم و تشیع این شهدا نیز شرکت کرده و از مراودات غیر قابل انتشارش با مسئولان ذیربط در این باره خبر داده است.

افتخار به ترور جایش را به انکار و هراس تروریست ها از پذیرش اعمال وحشیانه خود در قبال شهروندان کُرد ایرانی داده است. واقعیتی که امروز به عینه شاهد آن هستیم و این مهم تنها محصول خودباوری و ایمان مستحکم نیروهای مدافع عزت و اقتدار ایران عزیز در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.


    • هیچ نظری یافت نشد

    نظر خود را اضافه کنید

    0
    https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9266891&tmpl=component
    نظر شما به دست مدیر خواهد رسید