تروریست‌ها بدانند مردم شیعه و سنی با نثار خونشان از امنیت و خاک ایران پاسداری می‌کنند

42465343

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان تاکید کرد:‌ تروریست‌ها خوب بدانند که مردم و جوانان شیعه و سنی با نثار خونشان از امنیت و خاک ایران اسلامی پاسداری می‌کنند و اجازه نمی‌دهند دشمنان نظام به اهداف پلیدشان برسند.

به گزارش هابیلیان و به نقل از کمیته روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی یادواره شهدای حادثه تروریستی مریوان "شهدای کرامت"، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و خطه کردستان، اظهار داشت: شهدابالاترین مقام نزد خداوند دارند چراکه آنان در مقابل دشمنان خدا مقاومت و ایستادگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه اگر دشمنان تاکنون نتوانستند کوچکترین آسیب و گزندی به نظام جمهوری اسلامی برسانند به خاطر همین حضور و پشتیبانی مردم قدرشناس و ولایی ایران است که با وحدت، اتحاد و همبستگی دربرابر دشمنان اسلام و قرآن ایستاده‌اند، تصریح کرد: وحدت، اتحاد و همبستگی ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی نیز به روشنی نمایان بود و پیشمرگان مسلمان کٌرد در پاسداران و دیگر نیروهای مسلح برای دفاع از کیان ایران اسلامی در مقابل استکبار جهانی جنگیدند و اجازه نداند وجبی ازخاک کشور به دست دشمن بیفتد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه دشمنان به‌دنبال برهم زدن امنیت کشور هستند، اضافه کرد: تروریست‌ها خوب بدانند که مردم و جوانان شیعه و سنی همانند همیشه با نثار خون خود از امنیت و خاک این سرزمین پاسداری می‌کنند و اجازه نمی‌دهند دشمنان نظام به اهداف پلیدشان برسند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه شهادت سبب ایجاد انقلابی دوباره در میان مردم می‌شود، شهیدان را انسان‌ها بزرگی دانست و افزود: شهادت ملت ایران را قدرتمندتر می‌کند، چهل سال از عمر انقلاب می‌گذرد و دشمنان برای رسیدن به اهدف شوم خود دست به هر جنایتی می‌زنند اما همیشه سرشان به سنگ خورده و باز هم می‌خورد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه عاملان شهادت نیروهای سپاه در مریوان مزدور و فریب خورده دشمن بودند، هرچند جنایتکار و مقصر اصلی دشمنانی هستند که پشت صحنه ایستاده و برای براندازی نظام نقشه کشیده‌اند، عنوان کرد: رزمندگان و نیروهای نظامی در مرزهای استان کردستان در برابر ورود لیبرال‌ها، کمونیست‌ها و گروهک‌های ضدانقلاب ایستاده‌اند و اجازه نفوذ دشمنان به کشور را نمی‌دهند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: دشمنان به خیال خود می‌خواستند یک خاورمیانه‌ای را تشکیل دهند که در خدمت اسرائیل باشد و تمام کشورهای این منطقه را صاحب شوند که اگر مجاهدت‌های رزمندگان در عراق، سوریه و دیگر کشورهای اسلامی نبود دشمنان دین خدا، فساد را در زمین گسترش می‌دادند.

مراسم یادواره شهدای حادثه تروریستی مریوان "شهدای کرامت" چهارشنبه 7 آذرماه سال جاری ساعت 9:30 صبح در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان با حضور جمعی از مسئولان لشگری و کشوری، خانواده‌های معزز شهدا و مردم ولایتمدار مریوان برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان