تجمع اعتراضی خانواده‌ی شهدای ترور علیه سیاست‌های حمایتی سوئد از گروه‌های تروریستی

3525482 632

تجمع اعتراضی علیه حمایت کشور سوئد از گروهک تروریستی منافقین با عنوان «سوئد مامن امن برای تروریست‌ها»، صبح امروز با حضور تعدادی از خانواده شهدای ترور و اقشار مردمی در مقابل سفارت سوئد برگزار شد.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری میزان، تجمع اعتراضی علیه حمایت کشور سوئد از گروهک تروریستی منافقین با عنوان «سوئد مامن امن برای تروریست‌ها»، صبح امروز با حضور تعدادی از خانواده شهدای ترور و اقشار مردمی در مقابل سفارت سوئد برگزار شد.

 

تجمع کنندگان شعار‌هایی از قبیل «اروپا، اروپا عدالت قضایی»، «مرگ بر نوکر امپریالیسم»، «ای سفیر سوئد، خجالت خجالت»، «اخراج منافقین حرف اصلی ما» را در این تجمع اعتراضی سر دادند.

 

تجمع کنندگان با پلاکارد‌هایی منقوش به «دستگاه قضایی سوئد در دام تروریست‌ها»، «سوئد مأمن امن برای تروریست‌ها»، «دستگاه قضایی سوئد پاسخ ۱۷۰۰۰ خانواده شهیدان را بدهد»، «زمان آزمون عدالت اروپا فرا رسیده است» خشم و انزجار خود نسبت به حمایت سوئد از گروهک تروریستی منافقین و سایر گروه‌های تروریستی مورد حمایت این کشور را نشان دادند.

 

در ادامه سخنران این تجمع اعتراضی، ۸ جنایت منافقین از ابتدای انقلاب تاکنون نظیر «به شهادت رساندن ۱۷ هزار ایرانی»، «جاسوسی و حمله نظامی به جبهه‌های ایران»، «جاسوسی در تکنولوژی هسته‌ای ایران» و ... را برشمرد و خواستار ملغی کردن دادگاه‌های فرمایشی این کشور در رسیدگی به پرونده‌های مورد ادعای تروریست‌ها و منافقین شد.

 

سخنران این تجمع اعتراضی همچنین تاکید کرد: تجمع امروز تجمعی نمادین است و اگر پاسخی به شیوه دموکراتیک و گفتمانی از سوی سفارت سوئد داده نشود، به شکل‌های مختلف و با گروه‌های مختلف و افراد گسترده‌تر این تجمع ادامه پیدا خواهد کرد.

 

حسین الله کرم، سخنران این تجمع اعتراضی با تاکید بر اینکه کشور ما قربانی ترور است در ادامه با صدایی بلند از سفیر سوئد خواست تا با تجمع کنندگان به مناظره و گفتگو بپردازد که به این درخواست پاسخی داده نشد

 

سخنران این تجمع در ادامه رو به ساختمان سفارت سوئد و خطاب به سفیر این سفارتخانه گفت: دولت سوئد به تروریست‌ها فرصت داده است. بدانید شما به یک عده جنایتکار فرصت و پایگاه داده‌اید.

 

در ادامه تجمع کنندگان به مدت ۵ دقیقه سکوت داشتند تا به نوعی مسئولان این سفارتخانه را ترغیب کنند، برای گفتگو با تجمع کنندگان از سفارت خارج شوند که این اقدام نیز نتیجه‌ای در بر نداشت

 

سخنران این تجمع اعتراضی در ادامه مجددا بر این نکته تاکید کرد که ما خواستار ملغی شدن دادگاه‌های هستیم که به جنایتکاران ۱۷ هزار شهید ترور فرصت می‌دهد. همچنین ما خواستار ملغی شدن جلسه حمایت قضایی از منافقین هستیم.

تجمع کنندگان در پایان این تجمع بیانیه خود در قبال مواضع دوگانه کشور سوئد در حمایت از تروریسم را قرائت کردند که متن این بیانیه به شرح ذیل است

 

بیانیه انجمن حمایت از قربانیان تروریسم

 

تروریسم تهدید جدی امروز بشر است. چراکه از ابعاد کوچک و درون سرزمینی فراتر رفته و در عرصه بین المللی جوامع مختلفی را به چالش کشیده است. هیچ کشوری نیست که خود را از تهدید‌ها و فعالیت‌های تروریستی مصون بداند.

 

مساله نگران کننده و تاسف برانگیز حمایت‌های سیاسی، نظامی و اقتصادی وسیع از تروریسم توسط کشور‌هایی است که منافع کوچک وشرم آور خود را بر مصالح بنیادی و عموی بشر ترجیح داده‌اند.

 

سوء استفاده از مفاهیم بلند انسانی پوششی برای توجیه این پشتیبانی‌ها توسط کشور‌های غربی است، مساله تاسف بار دیگری که فضا را پیچیده‌تر ساخته این است که کشور‌های غربی به ظاهر مدافع حقوق بشر علاوه بر حمایت‌های همه جانبه از این گروه‌ها تحت لوای حقوق بشر با انجام تحریم‌های گسترده ضد بشری کشور‌های در خط مبارزه با این گروه‌های تروریستی و بخصوص جمهوری اسلامی به عنوان بزرگترین کشور قربانی تروریسم را تضعیف و حتی باعث مرگ هزاران کودک بیمار که نیازمند دارو می‌باشند شده اند تا بدینوسیله مردم به دولت خود فشار آورده تا دست از خواسته‌های به حق مردم خود بکشند، اما این بار دولت سوئد پا را از این هم فراتر نهاده و با پذیرش شکایت گروهی جنایتکار که دستشان به خون هزاران نفر زنان وکودکان مردم کوچه بازار این کشور آغشته است از آن‌ها پشتیبانی قضائی و حقوقی می‌کند.

 

دولت سوئد سعی در محاکمه آقای حمید نوری و معکوس جلوه دادن جنایات فرقه منافقین نموده است، انجمن حمایت از قربانیان تروریسم به عنوان نماینده ببشترین تعداد خانواده‌های قربانی تروریست ایران این رویه را خلاف همه اصول بین المللی می‌داند و اقدام دستگاه قضایی سوئد را شدیدا" محکوم وخواستار پایان فوری این نمایشنامه مضحک و ضدبشری دستگاه قضایی سوئد است.

 

در پایان انجمن حمایت از قربانیان تروریسم خواستار محاکمه تمام کسانی که با شهادت دروغ در این دادگاه و یا تهیه ابزار و لوازم این محاکمه ناعادلانه و خلاف اصول اولیه حقوق بشر را تهدید کرده‌اند و به ناحق آقای حمید نوری را ۲ سال دربند کشیده و علیه ملت ایران در مجامع مختلف شانتاژ به راه انداخته‌اند، است.

 

گفتنی است دستگاه قضایی سوئد از دو سال و چند ماه پیش بنا بر ادعا‌های واهی گروهک تروریستی منافقین، یک ایرانی به نام حمید نوری را بازداشت و در سلول انفرادی نگه داشته است و در حال محاکمه وی است.


مطالب پربازدید سایت

یادی از مظلومیت شهید احمد وکیلی

شهیدی که تروریست‌های کومله گوشت بدنش را خوردند!

مرتضی دوران؛ نورنیوز

فرقه منافقین؛ نسخه ویرایش شده 2022

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری- بخش اول

نشست آکسفورد چگونه منافقین را به «حمید نوری» رساند؟

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:

کشورهای غربی بدانند که ایران خود قربانی تروریسم است

ورود تکفیری‌ها به آشوب‌های کف خیابانی در ایران

کدهای عیان کارزار «ترور و تجزیه» برای «رافضی‌کشی»

روایت‌هایی از کینه تاریخی علیه ملت ایران

«کومله» یعنی رزمنده مجروح را با موزائیک سر بریدن

همه آنچه باید درباره کادرهای داعش در اغتشاشات جوانرود بدانید

چرا سپاه پاسداران مواضع پرچم سفیدها را پاک‌سازی می‌کند؟

علی شیرازی؛ خبرگزاری ایرنا

فخری زاده؛ نماد عزت و استکبارستیزی

جدیدترین مطالب

به مناسبت سالگرد شهادت شهید نادر خیر خواه

ترور بخشدار ایران در گیلان!

سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان:

مبارزه همگانی علیه تروریسم در منطقه وحدت‌آفرین است

روایتی از جنایات منافقین در دهه شصت

ترور وحشیانه نانوا، کفاش‌ و بنگاهی‌ در ایران

در همایش پیام‌آوران عاشورا مطرح شد؛

منافقین با ۱۷ هزار ترور شعار زن، زندگی، آزادی می‌دهند

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری

چرا سوئد در پرونده حمید نوری صلاحیت جهانی ندارد؟

۱۲ ادله قطعی که صلاحیت سوئد را نقض ‌می‌کند

استهکلم پای‌کار کوموله، منافقین و الاحوازیه

به مناسبت سالگرد شهادت این دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی

خاطره درخواست شهید فخری زاده از حاج قاسم+فیلم

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان