تجمع اعتراضی خانواده‌ی شهدای ترور علیه سیاست‌های حمایتی سوئد از گروه‌های تروریستی

3525482 632

تجمع اعتراضی علیه حمایت کشور سوئد از گروهک تروریستی منافقین با عنوان «سوئد مامن امن برای تروریست‌ها»، صبح امروز با حضور تعدادی از خانواده شهدای ترور و اقشار مردمی در مقابل سفارت سوئد برگزار شد.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری میزان، تجمع اعتراضی علیه حمایت کشور سوئد از گروهک تروریستی منافقین با عنوان «سوئد مامن امن برای تروریست‌ها»، صبح امروز با حضور تعدادی از خانواده شهدای ترور و اقشار مردمی در مقابل سفارت سوئد برگزار شد.

 

تجمع کنندگان شعار‌هایی از قبیل «اروپا، اروپا عدالت قضایی»، «مرگ بر نوکر امپریالیسم»، «ای سفیر سوئد، خجالت خجالت»، «اخراج منافقین حرف اصلی ما» را در این تجمع اعتراضی سر دادند.

 

تجمع کنندگان با پلاکارد‌هایی منقوش به «دستگاه قضایی سوئد در دام تروریست‌ها»، «سوئد مأمن امن برای تروریست‌ها»، «دستگاه قضایی سوئد پاسخ ۱۷۰۰۰ خانواده شهیدان را بدهد»، «زمان آزمون عدالت اروپا فرا رسیده است» خشم و انزجار خود نسبت به حمایت سوئد از گروهک تروریستی منافقین و سایر گروه‌های تروریستی مورد حمایت این کشور را نشان دادند.

 

در ادامه سخنران این تجمع اعتراضی، ۸ جنایت منافقین از ابتدای انقلاب تاکنون نظیر «به شهادت رساندن ۱۷ هزار ایرانی»، «جاسوسی و حمله نظامی به جبهه‌های ایران»، «جاسوسی در تکنولوژی هسته‌ای ایران» و ... را برشمرد و خواستار ملغی کردن دادگاه‌های فرمایشی این کشور در رسیدگی به پرونده‌های مورد ادعای تروریست‌ها و منافقین شد.

 

سخنران این تجمع اعتراضی همچنین تاکید کرد: تجمع امروز تجمعی نمادین است و اگر پاسخی به شیوه دموکراتیک و گفتمانی از سوی سفارت سوئد داده نشود، به شکل‌های مختلف و با گروه‌های مختلف و افراد گسترده‌تر این تجمع ادامه پیدا خواهد کرد.

 

حسین الله کرم، سخنران این تجمع اعتراضی با تاکید بر اینکه کشور ما قربانی ترور است در ادامه با صدایی بلند از سفیر سوئد خواست تا با تجمع کنندگان به مناظره و گفتگو بپردازد که به این درخواست پاسخی داده نشد

 

سخنران این تجمع در ادامه رو به ساختمان سفارت سوئد و خطاب به سفیر این سفارتخانه گفت: دولت سوئد به تروریست‌ها فرصت داده است. بدانید شما به یک عده جنایتکار فرصت و پایگاه داده‌اید.

 

در ادامه تجمع کنندگان به مدت ۵ دقیقه سکوت داشتند تا به نوعی مسئولان این سفارتخانه را ترغیب کنند، برای گفتگو با تجمع کنندگان از سفارت خارج شوند که این اقدام نیز نتیجه‌ای در بر نداشت

 

سخنران این تجمع اعتراضی در ادامه مجددا بر این نکته تاکید کرد که ما خواستار ملغی شدن دادگاه‌های هستیم که به جنایتکاران ۱۷ هزار شهید ترور فرصت می‌دهد. همچنین ما خواستار ملغی شدن جلسه حمایت قضایی از منافقین هستیم.

تجمع کنندگان در پایان این تجمع بیانیه خود در قبال مواضع دوگانه کشور سوئد در حمایت از تروریسم را قرائت کردند که متن این بیانیه به شرح ذیل است

 

بیانیه انجمن حمایت از قربانیان تروریسم

 

تروریسم تهدید جدی امروز بشر است. چراکه از ابعاد کوچک و درون سرزمینی فراتر رفته و در عرصه بین المللی جوامع مختلفی را به چالش کشیده است. هیچ کشوری نیست که خود را از تهدید‌ها و فعالیت‌های تروریستی مصون بداند.

 

مساله نگران کننده و تاسف برانگیز حمایت‌های سیاسی، نظامی و اقتصادی وسیع از تروریسم توسط کشور‌هایی است که منافع کوچک وشرم آور خود را بر مصالح بنیادی و عموی بشر ترجیح داده‌اند.

 

سوء استفاده از مفاهیم بلند انسانی پوششی برای توجیه این پشتیبانی‌ها توسط کشور‌های غربی است، مساله تاسف بار دیگری که فضا را پیچیده‌تر ساخته این است که کشور‌های غربی به ظاهر مدافع حقوق بشر علاوه بر حمایت‌های همه جانبه از این گروه‌ها تحت لوای حقوق بشر با انجام تحریم‌های گسترده ضد بشری کشور‌های در خط مبارزه با این گروه‌های تروریستی و بخصوص جمهوری اسلامی به عنوان بزرگترین کشور قربانی تروریسم را تضعیف و حتی باعث مرگ هزاران کودک بیمار که نیازمند دارو می‌باشند شده اند تا بدینوسیله مردم به دولت خود فشار آورده تا دست از خواسته‌های به حق مردم خود بکشند، اما این بار دولت سوئد پا را از این هم فراتر نهاده و با پذیرش شکایت گروهی جنایتکار که دستشان به خون هزاران نفر زنان وکودکان مردم کوچه بازار این کشور آغشته است از آن‌ها پشتیبانی قضائی و حقوقی می‌کند.

 

دولت سوئد سعی در محاکمه آقای حمید نوری و معکوس جلوه دادن جنایات فرقه منافقین نموده است، انجمن حمایت از قربانیان تروریسم به عنوان نماینده ببشترین تعداد خانواده‌های قربانی تروریست ایران این رویه را خلاف همه اصول بین المللی می‌داند و اقدام دستگاه قضایی سوئد را شدیدا" محکوم وخواستار پایان فوری این نمایشنامه مضحک و ضدبشری دستگاه قضایی سوئد است.

 

در پایان انجمن حمایت از قربانیان تروریسم خواستار محاکمه تمام کسانی که با شهادت دروغ در این دادگاه و یا تهیه ابزار و لوازم این محاکمه ناعادلانه و خلاف اصول اولیه حقوق بشر را تهدید کرده‌اند و به ناحق آقای حمید نوری را ۲ سال دربند کشیده و علیه ملت ایران در مجامع مختلف شانتاژ به راه انداخته‌اند، است.

 

گفتنی است دستگاه قضایی سوئد از دو سال و چند ماه پیش بنا بر ادعا‌های واهی گروهک تروریستی منافقین، یک ایرانی به نام حمید نوری را بازداشت و در سلول انفرادی نگه داشته است و در حال محاکمه وی است.


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان