تجلیل مشاور ایثارگران شهردار تهران از خانواده شهید ترور

Mantegheh13

با حضور دکتر شاکری جانباز هشت سال دفاع مقدس و مشاور شهردار تهران در امور ایثارگران، شهردار منطقه ۱۳ و جمعی از مدیران منطقه از خانواده بزرگوار ۳ شهید این منطقه تجلیل شد.

 

به گزارش هابیلیان، پیرو تاکیدات شهردار تهران مبنی بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان گرانقدر، مشاور شهردار تهران در امور ایثارگران به همراه شهردار منطقه۱۳ با خانواده شهید آتش‌نشان حسین سلطانی، ‌شهیدان میری و شهید مدافع حرم عزت الله شفائی دیدار و گفتگو کردند.

 

این دیدار ها با حضور در منزل خانواده شهید جانباز (ترور)  که پس از تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت در سال ۷۸  در تهران  به فرزند شهیدش پیوست، آغاز شد، فرزند این خانواده حمید رضا میری نیز  از شهدای دفاع مقدس در منطقه جنگی دارخوئین در سال ۶۱ به شهادت رسید.

 

همچنین در ادامه ، مسئولان به بهانه گرامیداشت سالگرد حادثه پلاسکو در منزل شهید آتش نشان حسین سلطانی حضور یافتند  و به مقام والای این  شهید ادای احترام کردند. 

 

پایان بخش این دیدار ها، تجلیل از  صبر و مقاومت خانواده شهید مدافع حرم عزت اله شفائی بود که از آنها به عنوان طلایه داران صبر و ایستادگی نام برده شد .

 

مجتبی شاکری، مشاور شهردار تهران در امور ایثارگران در این برنامه با تاکید بر لزوم دیدارمستمر با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و زنده نگه داشتن یاد شهیدان که به تعبیر مقام معظم رهبری، کمتر از شهادت نیست افزود: خانواده معظم شهدا برکات و نعمت های خداوند می باشند و پیگیری و تسهیل در امور و رفع مشکلات خانواده بزرگ شهدا وظیفه ما است.

 

شهردار منطقه۱۳ نیز در این برنامه تجلیل تصریح کرد : دیدار با خانواده شهدا و تکریم از این خانواده های معظم یکی از برنامه های اولویت دار مدیریت شهری است که به طور هفتگی و مستمر و همچنین در قالب طرح تحول نگهداشت شهر برگزار می شود.

 

محمدهادی علی احمدی ادامه داد: با دیدارهای مستمری که از خانواده های گرامی شهدا و ایثارگران داریم، انرژی می گیریم و آرزو داریم که در حرکت انقلابی مدیریت شهری که در شهرداری تهران آغاز شده است، دعای خیر خانواده شهیدان گرانقدر، بدرقه راهمان باشد.


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان