بیشترین تعداد شهدای ترور را نخبگان علمی و دینی ما تشکیل می‌دهند

2346775 984

امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه گفت: انقلاب اسلامی ایران ۱۷هزار شهدای ترور دارد که بیشترین تعداد شهدای ترور را نخبگان علمی و دینی ما تشکیل می‌دهند و این امر نشان می‌دهد که دشمنان نظام و انقلاب اسلامی از پیشرفت علمی و دینی ما در هراسند.

 

به گزارش هابیلیان، ماموستا هاشم نوری، امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، با تبریک گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: انقلاب اسلامی مایه خیرو برکت برای ایران و ایرانی بوده و هست.

 

وی با اشاره به اینکه کشور ایران پیش از انقلاب اسلامی در هیچ زمینه‌ای رشد و پیشرفتی نداشته و برای کوچکترین امور خود وابسته بیگانگان بوده است، افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی تغییر و تحولات اساسی در کشور صورت گرفته و روز به روز در حال طی فتح قله‌های ترقی و پیشرفت در تمام زمینه‌های علمی، اقتصادی، تسلیحات نظامی و غیره بوده است.

 

امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه بیان کرد: کشور ایران امروز به برکت انقلاب اسلامی در بُعد تسلیحات نظامی حرف اول جهان را می‌زند و این در حالیست که در دروان جنگ تحمیلی هیچگونه تسلیحاتی نظامی و جنگی در کشور برای مقابله با رژیم بعث عراق نداشت و با دست خالی هم پیروز میدان نبرد شد چراکه خداوند متعال خود از انقلاب اسلامی دفاع می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب اسلامی امکان ادامه تحصیل و رسیدن به جایگاه‌های پیشرفت و رشد علمی برای جوانان ما فراهم نبود، ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی ایران برترین نخبگان جهان را در خود دارد و اقصی نقاط کشور مجهز به تأسیس و راه‌اندازی مدرسه، مسجد، مرکز بهداشت، بیمارستان مخابرات، شبکه بهداشت و غیره شده است.

 

ماموستا نوری افزود: با وجود تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان علیه انقلاب اسلامی امروز به برکت وجود نخبگان و اندیشمندان داخلی کشور از لحاظ دارویی نیز در حال پیشرفت و توسعه بوده است و در این راستا تولید واکسن کرونا به همت جوانان دانشمند ایرانی در داخل کشور تولید شد.

 

امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه به پیشرفت و توسعه فرهنگی کشور بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم ایران اسلامی امروز به سطح خودشناختی رسیده است و مردم ایران اسلامی امروز مردمانی باسواد، فرهنگی، متمدن و متعالی در سطح جهان هستند که این امر به برکت امنیت و آسایش موجود در کشور محقق شده است.

 

وی به امکانات رفاهی موجود در کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: از لحاظ رفاهی نیز زندگی مردم بعد از انقلاب اسلامی به حد مطلوبی رسیده و مسائل بهداشتی و امکانات رفاهی در دسترس همگان قرار گرفته است.

 

ماموستا نوری افزود: آنچه ایران اسلامی را در سطح جهان حائز اهمیت کرده است، نشستن ابرقدرت‌های جهان پای میز مذاکره با ایران اسلامی بوده است و این امر به برکت وجود نخبگان، توانمندی‌های داخلی محققان و دانشمندان ایران اسلامی تحقق یافته است.

 

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در مقابل تمام متجاوزان جهان ایستاده و همواره حامی مظلومان جهان بوده است، گفت: اگر در کشوری ظلم و ستمی بر مسلمانان وارد شده است، ایران اسلامی به دادخواهی مظلومان جهان رفته و همواره بر استکبارستیزی تأکید دارد.

 

امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه یکی دیگر از افتخارات ایران اسلامی را عدم تعارض، تجاوز و تعدی به کشورهای دیگر دانست و افزود: ایران اسلامی هیچگاه جنگی را بر کشوری تحمیل نکرده و همواره مدافع مظلومان جهان بوده است.

 

وی دفع جنگ تروریست‌های داعش در خاورمیانه را یکی دیگر از افتخارات انقلاب اسلامی دانست و گفت:‌ داعش که در حال تبدیل شدن به یک معضل جهانی بود با قدرت و توانایی ایران اسلامی نابود شد.

 

ماموستا نوری افزود: با وجود تمام پیشرفت‌ها و توانایی‌ها و کارهای صورت گرفته در ایران اسلامی دشمنان همواره با تمام توان در تلاشند تا خدمات نظام ناچیز وانمود کند لذا ما باید در مساجد، مدارس، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، رسانه‌ها و صدا و سیما باید این توانایی‌ها و پیشرفت‌ها را به تصویر بکشند و نشان دهند که کشور با افتخار با تمام تحریم‌های اقتصادی مقابله کرده و در کنار آن خود را به پیشرفت و علم جهان رسانده است.

 

وی بیان کرد: جوانان ما در دوران انقلاب و بعد از پیروزی انقلاب با خون و جان خود از انقلاب اسلامی دفاع کردند تا عزت، افتخار و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند که این امر باید برای جوانان تبیین شود.

 

امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران ۱۷هزار شهدای ترور دارد که بیشترین تعداد شهدای ترور را نخبگان علمی و دینی ما تشکیل می‌دهند و این امر نشان می‌دهد که دشمنان نظام و انقلاب اسلامی از پیشرفت علمی و دینی ما در هراسند.


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

دومین نشست سالانه تخصصی مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم

راهبردهای عملیاتی بانک صادرات ایران در مبارزه با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم تشریح شد

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

افشای اسناد ترور دانشمندان هسته ای

جاسوسی برای ترور

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

بررسی حقوقی دادگاه استکهلم با تمرکز بر پرونده حمید نوری

مشکلات اساسی در رسیدگی به اتهامات آقای نوری

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نظام پزشکی:

در اسرائیل پزشکان هم تروریستند

عوامل بمب‌گذاری در زاهدان مجازات شدند

عاملان بمب‌گذاری در زاهدان به سزای اعمالشان رسیدند

بررسی ارتباط منافقین و اسرائیل

ملاقات‌ و ارتباطات موساد با منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان