بیانیه حمایت خانواده شهدای ترور کشور از اقدام اخیر قوه قضائیه

Bayanie

خانواده شهدای ترور با صدور بیانیه‌ای از اقدام اخیر قوه قضائیه و دادستانی تهران در صدور دستور جلب برای تعدادی از افرادی که در ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان وی دست داشتند حمایت کردند.

به گزارش پایگاه خبری‌‌تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، در پی اعلام دادستان تهران مبنی بر صدور دستور جلب و اعلام وضعیت قرمز از سوی پلیس بین‌الملل برای رئیس جمهور آمریکا و تنی چند از افرادی که در مباشرت، مبادرت و آمریت ترور سردار سلیمانی نقش داشتند، خانواده شهدای ترور با صدور اطلاعیه‌ای ضمن حمایت از این اقدام، آن را تلاشی قابل تحسین برای بزرگداشت مبارزات شهید سلیمانی علیه تروریسم در سرتاسر منطقه دانستند.

در این بیانیه آمده است: اقدام شایسته تقدیر قوه قضائیه و دادستانی تهران در اعلام صدور جلب رئیس جمهور تروریست آمریکا که مستقیما دستور ترور فرمانده عالی نظامی کشورمان را صادر کرده بود، به همراهی تعداد دیگری از جنایتکاران، بدون تردید پاسداشت رشادت‌های این فرمانده بزرگ در میدان مبارزه با تروریسم در غرب آسیا بوده است.

همچنانکه این اقدام درخور، در هفته حقوق بشر آمریکایی، بی‌تردید اذهان و افکار عمومی را متوجه اقدامات تروریستی و ضدحقوق‌بشری دولت‌های ایالات متحده آمریکا علیه شهروندان کشورهای دیگر و حتی شهروندان خود خواهد کرد و عمق دخالت‌های کاخ سفید و دست داشتن مقامات آن در ریختن خون بی‌گناهان را بیش‌ازپیش نشان خواهد داد.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: صدها سند معتبر داخلی و خارجی از نقض مکرر حقوق بشر و جنایات تروریستی ایالات متحده و گروه‌های تروریست وابسته به آن علیه شهروندان ایرانی در اختیار بنیاد هابیلیان است و این نهاد به عنوان متولی قربانیان تروریسم در کشور، آمادگی کامل برای همکاری با دستگاه قضایی کشور برای تحقق اقدامات قضایی علیه گروهک های تروریستی و حامیان آن‌ها را دارد.

فرمانده شهید، حاج قاسم سلیمانی، 13 دی ماه سال گذشته به‌همراه تعدادی از همرزمانش، با آمریت رئیس جمهور آمریکا، در اطراف فرودگاه بین‌المللی بغداد، ترور و به شهادت رسید.

 


جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان