مشاور امنیت ملی ترامپ از ابتدا از منافقین پول می‌گرفته است

N00008773 B

دانیل لاریسون در سایت خبری امریکن کانسروتیو به ارتباط داشتن بولتون با این گروهک به زمان قبل از خارج شدن نام گروهک منافقین از لیست گروه‌های تروریستی دولت آمریکا  اشاره کرده و در ادامه به دریافت رشوه بولتون از این گروهک پرداخته است.

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، لاریسون با اشاره به این موضوع می نویسد: بولتون  برای سخنرانی در گردهمایی گروهی که بسیاری از تحلیل گران آن را فرقه می دانند در سال 2016 مبلغ 40 هزار دلار در سال 2016 دریافت کرده است.

لاریسون می افزاید، روابط طولانی مدت بولتون با سازمان مجاهدین خلق، یکی از بارزترین شاخصه های  افراط گرایی بولتون در سمت مشاور امنیت ملی آمریکا است. وی یکی از اولین و مؤثرترین حامیان مجاهدین خلق (منافقین) و یکی از بزرگترین حامیان آمریکایی آنها محسوب می شود.

به گفته دبیر امریکن کانسروتیو، احترام خاص منافقین به بولتون بخاطر سخنرانی های بیهوده اش در مورد تغییر حکومت ایران است. نمایش های متعصبانه ضد ایرانی، وی را با سیاستهای این گروه کاملا سازگار می کند. ارتباط نزدیک بولتون با مجاهدین (منافقین) و عملکرد وی نسبت به ایران، سیاستهای دولت آمریکا در قبال ایران را بی اعتبار می کند. این واقعیت را باید پذیرفت که وی نقش مهمی را در سیاست خارجی دولت آمریکا در قبال ایران ایفا می کند.

لاریسن در ادامه می نویسد: از دیگر بارزه های شخصیت افراطی بولتون می توان به حمایت سر سخت وی از اسرائیل اشاره کرد. وی ارتباطات عمیقی با سازمان امنیت ملی اسرائیل و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دارد. او در سخنانی در سال 2018 در میان نیروهای دفاعی- امنیتی اسرائیل بر اشتراکات منافع ملی آمریکا و اسرائیل تاکید می کند.

لاریسون در پایان گزارش خود به نقاط ضعف بولتون از زمانی که به سمت مشاور امنیت ملی آمریکا انتخاب شد، اشاره کرده و به نقل از یک مقام ارشد سابق امنیت ملی آمریکا می گوید با انتخاب بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی آمریکا، شورای امنیت این کشور دچار هرج و مرج شده و وی در انجام امور و مدیریت دستور العمل های رئیس جمهور جهت هماهنگی با ادارات و نهادهای دولتی آمریکا، شخصیتی ناتوان است.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9204530&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان