بسیاری از شهدای جنگ تحمیلی به دلیل جاسوسی منافقین به شهادت رسیدند

985632

حدود 17 هزار شهید ترور مستقیم داریم اما ده‌ها هزار تن از شهدای جنگ تحمیلی به دلیل خیانت و جاسوسی منافقین برای ارتش بعث صدام به شهادت رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، نشست بازخوانی جنایات منافقین و حماسه‌آفرینی رزمندگان سپاه بدر در عملیات مرصاد با عنوان « کمینگاه خداوند » صبح چهارشنبه 2 مرداد با حضور سید محمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان، سردار حسینعلی یوسفعلی‌زاده مدیرکل بنیاد حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی، سردار سیدمجید ایافت از فرماندهان لشگر ویژه شهدا و جمعی از رزمندگان سپاه بدر و خانواده شهدای عملیات مرصاد در سالن جلسات شهید محمد جاودانی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: هم اکنون منافقین 24 ساعته در حال هجمه علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند. منافقین در اوایل انقلاب با سلاح به جان و مال مردم حمله می‌کردند و اکنون با تغییر تاکتیک توسط ابزار نوین و روش جنگ نرم به اعتقادات و اعتماد مردم به نظام حمله می‌کنند و درصدد پوشاندن سابقه جنایتکارانه و خیانت‌های خود هستند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان ادامه داد: منافقین دنبال جعل برخی عناوین مانند ایجاد دموکراسی و آزادی هستند در حالی که شعارهای آنها خلاف رویه‌شان درباره مردم ایران را نشان می‌دهد.

وی افزود: ترور مردم در اوایل انقلاب و پیوستن به ارتش صدام دو لکه ننگ بزرگ و فراموش نشدنی در کارنامه سیاه آنهاست که از ذهن مردم ایران حذف نخواهد شد.

هاشمی‌نژاد افزود: آنها رهبرشان را مخفی کرده و یک خانم را رهبر جدید معرفی کرده اند تا گذشته ننگین خود را پاک کنند. حتی در برهه ای با فریبکاری توانستند با نفوذ قائم مقام رهبری را از خود کنند.

در ادامه این مراسم سردار یوسفعلی‌زاده با اشاره به آمار شهدای ترور گفت: در حالی تاکنون بیش از 17 هزار شهید ترور ثبت شده‌ است که در زمان دفاع مقدس و جنگ علیه دشمن بعثی چند ده هزار نفر از شهدای جنگ تحمیلی به خاطر خیانت‌ها، جاسوسی و لودادن عملیات‌ها توسط منافقین به شهادت رسیده‌اند.

دبیرکل بنیاد حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اطلاعات جوانان و نوجوانان ما درباره جریان نفاق و جنایت‌های منافقین بسیار ناچیز است و نهادهای مسئول و متولی فرهنگی باید در این زمینه تلاش مضاعفی داشته باشند تا به تعبیر مقام معظم رهبری جای شهید و جلاد عوض نشود.

یوسفعلی‌زاده با اشاره به جمله معروف امام خمینی (ره) که فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است گفت: گروهک تروریستی منافقین از شیطانک‌های آمریکا است و باید چهره منافقانه و خباثت آلودشان را به جهانیان شناساند و با آنها مقابله کرد.

در ادامه این مراسم سردار سیدمجید ایافت از فرماندهان عملیات مرصاد با بیان اینکه آن کسی که شروع عملیات خیانت بار فروغ جاویدان منافقین را صادر کرد مریم رجوی بود گفت: امروز منافقین تمام تلاش خود را به کار بستند تا از خود وجهه یک اپوزیسیون سیاسی را به نمایش بگذارند و از همین رو مریم رجوی را که یک زن است در راس گروهکشان قرار داده‌اند. همه اینها در حالی است که فرمانده عملیات فروغ جاویدان سرکرده فعلی گروهک منافقین است.

وی در ادامه افزود: خیانتکارتر از گروهک منافقین تاریخ تاکنون به خود ندیده است. در تاریخ ایران سابقه نداشته است که یک گروه ایرانی همدست دشمن متجاوز برای حمله به کشور باشد.

در ادامه مراسم جمعی از رزمندگان سپاه بدر که در عملیات مرصاد حضور داشتند و همچنین دو تن از راویان و رزمندگان حاضر در این عملیات به ذکر خاطرات خود پرداختند.

259841

9574

74526

965412

84126

874125

985473

452369


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان