بزرگداشت مرد پولادین انقلاب

Lajvardi Sal99نشست بازشناسی شخصیت شهید لاجوردی با حضور جمعی از نزدیکان و اعضای خانواده این شهید عصر سه‌شنبه برسرمزار شهدای هفتم تیرماه در بهشت زهرا (س) برگزار شد.

سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)، زهره سادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)، سید جواد هاشمی نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان (شهدای ترور) از جمله شرکت کنندگان در این مراسم معنوی بودند.

 

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان یکی از دوستان و همرزمان نزدیک شهید اسدالله لاجوردی در مبارزه با طاغوت در این مراسم، اظهار داشت: مهمترین کار شهید لاجوردی در دوران عمر با برکتشان جمع آوری دایره نفاق در جامعه بود، ایشان با درایت و با هوشی خاصی که داشتند توانستند جلوی نفوذ بسیاری از منافقان را به داخل نظام  بگیرند.

 

سید مرتضی بختیاری با اشاره به نامگذاری شهید لاجوردی از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان مرد پولادین، افزود: جهاد در راه خدا و انجام امور بخاطر اسلام اصلی‌ترین دلیل مقاومت شهید لاجوردی در زیر انواع شکنجه ساواک و بعد از آن بود.

 

وی با بیان اینکه شهید لاجوردی فردی ضابطه‌مند، ولایت‌مدار و قاطع در انجام امور بود، خاطرنشان کرد: این شهید بزرگورا به هیچ عنوان ضابطه را فدای رابطه نمی‌کرد، اجرای قانون و باید و نبایدها را همیشه از خود شروع می‌کرد.

 

بختیاری ادامه داد: شهید لاجوردی در انجام درست امور قاطع بود و فقط از فرمان امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب تبعیت می کرد و هرگز جلوتر از ولی امر زمان خود نبود.

 

زهره سادات لاجوردی نیز در ادامه این برنامه با اشاره به اینکه منافقان طی سال ۱۳۶۰ هر روز ۲۵ واقعه ترور را در کشور ایجاد می کردند، گفت: انجام ۹ هزار ترور در طول سال ۶۰ تنها نمونه کوچکی از جنایات منافقان کور در کشور است که شهید لاجوردی به خوبی افراد نفوذی این گروهک را از داخل سیستم کشور شناسایی می کرد.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلام ادامه داد: شهید لاجوردی با جریان شناسی و دشمن شناسی دقیقی که به واسطه حضور در زندان‌های دوران ستم‌شاهی و شناخت اهداف انواع گروه‌های تروریستی داشتند توانستند تک تک افراد وابسته به این گروه‌ها را از نظام اسلام اخراج کنند.

 

وی یادآور شد: شهید لاجوردی در طول عمر مبارکتشان هرگز اجازه محقق شدن اهداف منافقان را ندادند و همین عامل نیز باعث ایجاد کینه و نفرت از ایشان و در نهایت به شهادت رساندن ایشان شد.

 

لاجوردی با بیان اینکه هم اکنون نیز نفوذی ها در برخی پست های مدیریتی در کشور صاحب منصب هستند، افزود: بسیاری از مشکلاتی که امروز متوجه کشور شده است در اثر حضور اینگونه افراد در داخل سیستم کشور است.

1dabirIndexDabir2Dabir3

 


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان