برگزاری نمایشگاه فرقه شناسی در دانشگاه شهید مطهری

Shahid Motahari01

به همت خانواده شهدای ترور کشور نمایشگاه فرقه شناسی در دانشگاه شهید مطهری مشهد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه که به مدت یک هفته دایر بود به بررسی زمینه های شکل گیری و انحرافات فکری و عملی فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرف حجتیه پرداخت.

بر پایه این خبر در این نمایشگاه انجمن حجتیه و قیام 15 خرداد، تغییر مشی مبارزه از بهائیت به مارکسیسم، برخورد شهید مفتح و شهید رجایی با انجمن حجتیه، مبارزه با معلول به جای مبارزه با علت ها، انجمن حجتیه مروج تبری بدون شناخت، انجمن حجتیه فقط امام معصوم را برای رهبری جامعه لایق می داند، یکسونگری به اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت از ویژگی های انجمن حجتیه، پاسخ به عدم تشکیل حکومت اسلامی قبل از ظهور، پاسخ به برداشت غلط انجمن حجتیه از انتظار فرج و... در قالب پوستر در معرض دید اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

بازدیدکنندگان در بخش تاریخچه فرقه ضاله بهائیت اطلاعات مفید و مستندی درباره رهبران بهائیت از ابتدا تاکنون، نقش بهائیت در حکومت پهلوی، بهائیت دین ساختگی و تشکیلاتی جاسوسی، نقش بهائی ها در حوادث پس از دهمین انتخابات ریاست جمهوری، تبلیغ و جذب در فرقه بهائیت، بهائیت و اصلاح طلبان در ایران، مهم ترین آسیب ها و تهدیدات فرقه ضاله بهائیت به دست آوردند.

در همین رابطه مسئول نمایشگاه بنیاد هابیلیان در خصوص فعالیت بهائیت در ایران گفت: فرایند حضور بهائیت در فتنه سیاسی سال 1388، از انتخابات مجلس هشتم آغاز گردیده و با این رویکرد که کارکرد مجلس برای عمران و آبادی جامعه است، لذا توسط بیت العدل (مرکز اصلی بهائیت در فلسطین اشغالی) اجازه ورود به شرکت در تبلیغات انتخاباتی مجلس هشتم به آنها داده شد. در بیانیه بیت العدل در این خصوص در 25 دسامبر 2007 آمده است: «شایسته است که شما عزیزان به کمال استقامت و اطمینان و با اجتناب از مداخله در سیاست حزبی، هر فرصتی را برای همکاری با هموطنان عزیز خود در پیشبرد آرمان هایی که موجب ترقی و سعادت وطن عزیزمان است مغتنم شمارید». و به دنبال آن، خط ارتباط گیری و تماس با نمایندگان، برای تأثیرگذاری بر برخی از آنان را دنبال نمودند.

وی عنوان کرد در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری پس از ورود بیت العدل به فاز سیاسی و صدور اعلامیه هایی رسمی علیه نظام، جامعه بهائی نیز با این توهّم که جریان فتنه، نظام جمهوری اسلامی را ساقط خواهد کرد، ابتدا با بیان هویت خود، درخواست حضور در ستاد برخی از کاندیداها (از جمله آقایان موسوی و کروبی) را کردند که با توجه به سوابق این فرقه، حضور آنان بیشتر به صورت کمک مالی متصور است که البته پس از آن در میتینگ های کاندیداهای مذکور نیز شرکت كردند و برای اولین بار با حمل پلاکاردهایی در خصوص حقوق از دست رفته اقلیت ها و دانشجویان محروم از تحصیل، هویت خود را مطرح کردند و با حضور در جمع به اصطلاح معترضین ضمن توجیه اقدامات خود، مبادرت به حساسیت زدایی از هویت بهائی خود کردند.

وی افزود در این بین، پس از اظهار نظر حسینعلی منتظری به سود بهائیان، حمایت های جمیله کدیور و سعید رضوی فقیه از حقوق شهروندی بهائی ها (که برای اولین بار بود که در جمهوری اسلامی صورت می گرفت) در این امر نیز مؤثر بود.

Shahid Motahari02

بهائی ها بعد از انتخابات عملاً به جریان فتنه و جنبش سبز پیوستند و در راهپیمایی های 25 خرداد، 13 آبان، 16 آذر و روز عاشورا شرکت نمودند. این گروه با ارسال ایمیل برای بهائیان، اظهار می داشتند که دیگر باید تعیین تکلیف کنیم، شعار الله اکبر و یا حسین میرحسین دیگر به درد نمی خورد، باید شعار زندانی سیاسی و دانشجوی سیاسی آزاد گردد، سر داد و با SMS به افراد بهایی برای شرکت در تظاهرات اطلاع رسانی می کردند.

وی افزود تعداد شبکه های فارسی زبان وابسته به فرقه ضاله بهائیت در ماهواره و فضای مجازی روز به روز در حال افزایش است و به نظر می رسد با توجه به اختصاص هزینه های هنگفت کنگره آمریکا و رژیم صهیونیستی به این شبکه ها دور تازه ای از عملیات روانی علیه جوانان شیعه ایرانی در حال شکل گیری است.

با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران که داشتن یک عقیده و مرام آزاد را خلاف نمی داند ولی اعلان و ابراز آن به منظور تحریف افکار دیگران، جریان سازی و یا تبلیغ و تظاهر به قصد اغواگرای و تشویش اذهان دیگران و عناوین مشابه مجاز نمی داند و انتظار می رود هرچه سریعتر نسبت به جلوگیری از فعالیت های آشکار مبلغان بهائی در ایران جلو گیری شود.

بخش دیگری از نمایشگاه نیز به معرفی شهدای مظلوم هسته ای ترور شده اختصاص داشت که با سیل استقبال دانشجویان و مسئولین دانشگاه روبرو شد.

Shahid Motahari03


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9931960&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان