برگزاری نمایشگاه جنایات گروهک‌های تروریستی و تجزیه‌طلب در خوزستان

14000821114801468240366610

نمایشگاه جنایات گروهک تروریستی و تجزیه طلب حرکة النضال در استان خوزستان و شهر اهواز برگزار شد و این نمایشگاه در روز افتتاحیه میزبان خانواده شهدای ترور بود.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از تسنیم، نمایشگاه جنایات گروهک تروریستی و تجزیه طلب حرکة النضال در استان خوزستان و شهر اهواز برگزار شد و این نمایشگاه در روز افتتاحیه میزبان خانواده شهدای ترور بود.

 

در این نمایشگاه ضمن توضیح مستند از سیر اقدامات تروریستی و جنایتکارانه این گروهک، ارتباط عناصر این گروه تجزیه طلب با سرویس های اطلاعاتی، حمایت برخی کشورهای عربی و اروپایی و حمایت های مالی عربستان سعودی به نمایش در آمده بود.

 

بخشی از سلاح و مهمات کشف شده از این گروهک تروریستی نیز در این نمایشگاه به معرض بازدید درآمد که از جمله آنها سلاح های نیمه سنگین، چاشنی های انفجاری، بمب های دست ساز و انواع سلاح های اتوماتیک اشاره کرد.

 14000821114949608240366810

سعدالله اقدامی پدر شهید محمدطاها اقدامی خردسال ترین شهید حادثه تروریستی شهریور اهواز در بازدید از این نمایشگاه ضمن تقدیر و تشکر بابت دستگیری حبیب اسیود سرکرده گروهک حرکت النضال، اظهار امیدواری کرد که این تروریست به دستان عدالت سپرده و هر چه سریعتر مجازات شود.

 14000821115133515240366910

وی همچنین اضافه کرد: با توجه به نمایشگاهی که دیدم برای من مشخص شد که برای این گروهک ها فرقی نمی کند که هدف افراد نظامی است یا غیر نظامی و شاهد آن نیز محمد طاهای 4 ساله من و آنهمه زن و کودکی است که هدف گلوله عناصر این گروهک قرار گرفتند. این گروه ها توسط آل سعود ملعون تجهیز شدند و دست به اقدامات تروریستی می زنند.

 

برادر شهید ترور یونس پورجلو که در حادثه 31 شهریور به شهادت رسیده است نیز گفت: جنایات این تروریست ها دل همه انسانهای آزاده را نه تنها فقط در ایران بلکه در همه کشورها به درد آورد. در حالی که دشمنان انقلاب ایران را حامی ترور معرفی می کنند، این حادثه نشان داد که ما خودمان قربانی تروریسم هستیم و این جنایت توسط گروهکی انجام شد که وابسته به سرویس های بیگانه، سرویس های کشورهای عربی همچون عربستان سعودی و همچنین اسرائیل هستند.

 14000821115257921240367010

وی افزود: متأسفانه پناهگاه این تروریست ها کشورهای اروپایی مدعی حقوق بشر هستند که به راحتی در این کشورها تردد و اقدام می کنند. ما به عنوان قربانیان این حادثه درخواست داریم که در مجامع بین المللی جنایات این گروه ها پیگیری حقوقی شود.

 

برادر شهید حاج حسین منجزی در خصوص برادرش عنوان کرد: برادر من خودش جانباز 70 درصد بود که با ویلچر در رژه 31 شهریور اهواز شرکت کرد و در نهایت به فیض شهادت نائل شد.

 14000821115456453240367110

من به عنوان شخصی که در این منطقه زندگی می کنم به عینه می بینیم که نیروهای امنیتی در جهت حفظ امنیت استان تلاش می کنند و من از همه اینها تشکر می کنم. استان خوزستان به واسطه مرزی بودنش در معرض تهدید زیادی قرار دارد و نیروهای امنیتی و نظامی کشورمان از جان و آبروی خود برای امنیت مردم خرج می کنند. گروهک های تروریستی مثل حرکة النضال نوچه های آمریکا و اسرائیل و عربستانند و فکر می کنند با ترور و اعمال تروریستی می توانند مردم را به نظام بدبین کنند.

 

سیدعلی‌اصغر هاشمی فرد پدر شهید سید خلیل هاشمی فرد بعد از بازدید از نمایشگاه اقدامات تروریستی گروه های تجزیه طلب گفت: پسر من به دست سرسپردگان وهابیت و افراد خودفروخته کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

 

کشورهای اروپایی، اسرائیل و عربستان از گذشته قصد ضربه به جمهوری اسلامی ایران را داشتند، برای همین هم سرویس های اطلاعاتی شان یکسری افراد را برای انجام اعمال تروریستی در ایران آموزش می دهند.

 

وی ادامه داد: تنها هدف اینها ضربه به مردم است، با این اعمال سرسپردگی خودشان را به بیگانگان نشان می دهند و ان‌شاءالله با مجاهدت سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به اهداف پلیدشان نمی رسند و شکست خواهند خورد. از دستگاه قضایی انتظار داریم افرادی همچون حبیب أسیود سرکرده حرکة النضال را به سزای اعمالشان برسانند تا درس عبرتی شود برای دیگر افرادی که اقدامات تروریستی انجام می دهند و این را بدانند که ما تا آخرین نفس پای نظام و رهبری ایستاده ایم.

 

علیرضا قمر جانباز ترور اقدامات تروریستی سال 1384 نیز از مهمانان این نمایشگاه بود که بعد از بازدید از نمایشگاه گفت:در سال 1384 در مرکز شهر و در کنار پاساژ کارون و زمانی که بمب اول منفجر شد، خودم را به محل حادثه رساندم که در همان لحظه بمب دوم منفجر شد و پای راستم را از دست دادم. در این حادثه 8 نفر شهید و 100 نفر زخمی شدند، از دستگاه قضایی درخواست دارم که این افراد را به سزای اعمالشان برسانند و در بُعد بین المللی هم از اینها شکایت کنند.

 

خداداد حیدری جانباز حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز نیز گفت: از من برای شرکت در رژه دعوت کرده بودند، زمانی که شیپور رژه نواخته شد، کمتر از یک دقیقه گذشته بود که صدای رگبار شنیدم و اکنون بر اثر جراحتی که برداشته ام جانباز شده ام و مشکلات جسمی فراوانی دارم. درخواست نابودی این افراد را دارم، چرا که فرزندان ما را از بین بردند.

 

آرش متینی، نوجوان 12 ساله ای است که در زمان اقدام تروریستی 9 سال داشته است. وی در حادثه تروریستی یک گلوله از ناحیه کتف دریافت کرده است. وی بعد از بازدید از نمایشگاه گفت: این عمل تروریستی را گروهک حرکة النضال انجام داد و خانواده من هم همان وقت ار اینها شکایت کردند. در روز حادثه من و برادرم در جایگاه مردم نشسته و در حال تماشای رژه بودیم.

 14000821115643719240367210

 داداشم ده متر از من فاصله گرفته بود که هی فریاد می زد آرش بنشین، من ابتدا فکر می کردم که تیرها مشقی است، وقتی گلوله خوردم من را داخل آمبولانس سوار کردند. در همان لحظه می دیدم که مردم در حال تیر خوردن هستند. من خودم دیدم که اینها مردم عادی را هدف گلوله های خود قرار داده اند.

 

طوماری برای مجازات تروریست ها

 14000821115723344240367310

در پایان نمایشگاه خانواده شهدای ترور با امضای طوماری از دستگاه قضایی درخواست کردند که با محاکمه عوامل دستگیر شده اقدامات تروریستی خوزستان آنها را مجازات کنند. در ابتدای این طومار که به امضای همه شرکت کنندگان در افتتاحیه این نمایشگاه رسید، محاکمه قاتلین محمد طاهای 4 ساله مطالبه شده بود.


مطالب پربازدید سایت

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسین انتظاریان

شهیدی که خواب شهادتش را دیده بود

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید سرسنگی

هر وقت کارش گیر می‌کرد از شهدا کمک می‌خواست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان