ایران یکی از قربانیان جدی تروریسم است

Ghazanfarabadi864384

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حمایت غرب از عاملان جنایت‌های تروریستی علیه مردم ایران، گفت که ایران یکی از قربانیان جدی تروریسم است.

به گزارش هابیلیان، «موسی غضنفرآبادی»، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با میزان، ضمن اشاره به روز مبارزه با تروریسم و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر، گفت: حمایت غرب از منافقین دلیل تداوم فعالیت‌ این گروهک تروریستی علیه مردم ایران است.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: یکی از قربانیان جدی تروریسم مردم ایران هستند؛ اما این موضوع مورد توجه سازمان‌های بین المللی و کشورهای مدعی به اصطلاح مبارز علیه تروریسم قرار نمی‌گیرد؛ چراکه عاملان جنایت‌های تروریستی مورد حمایت مالی و اطلاعاتی آن‌ها هستند.

«غضنفرآبادی»، همچنین با اشاره به جنایت‌های متعدد گروهک تروریستی منافقین علیه مردم و کشور ایران و تداوم حمایت غربی‌ها از این گروهک تروریستی، بیان کرد: غربی‌ها اعتقادی به مبارزه با تروریسم ندارند و از منافقین به عنوان ابزاری علیه مردم ایران سوءاستفاده می‌کنند؛ مبارزه با تروریسم برای غربی‌ها جدی نیست؛ چگونه می‌توان از قاتلانی که دستشان به خون هزاران نفر از مردم ایران آلوده است، حمایت کرد و همزمان مدعی مبارزه با تروریسم شد؟

«غضنفرآبادی» در ادامه گفت: کشورهای غربی به عنوان حامیان عاملان جنایت‌های تروریستی علیه مردم ایران، فلسطین، … تنها موقعی سکوت خود را می‌شکنند که منافعشان بر اثر اقدامات تروریستی به خطر بیفتد.

به گفته وی، تروریسم حربه ای در دست کشورهای غربی است و مبارزه آن‌ها با تروریسم واقعیت ندارد؛ در واقع آن‌ها پشت این دروغ خود را پنهان می‌کنند تا به اهدافشان برسند.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، در پایان با بیان اینکه اگر ادعاهای کشورهای غربی در زمینه مبارزه با تروریسم درست بود، ما می‌بایست امروز شاهد محاکمه عاملان تروریسم علیه مردم ایران، فلسطین، یمن و .. بودیم، گفت: تروریست‎ها اکنون در کنار غربی‌ها جا خوش کرده و از حمایت غربی‌ها بهره مند هستند.


مطالب پربازدید سایت

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

جدیدترین مطالب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان