اولين جشنواره تحت وب با موضوع نفاق برگزار مي‌شود

Jashnvare

پايگاه اطلاع رساني خانواده شهداي ترور کشور با هدف توليد، تدوين، انتشار و حفظ آثار ماندگار در زمينه نفاق، اقدام به برگزاري اولين جشنواره چند رسانه‌اي، با موضوع نفاق مي‌کند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) اين جشنواره با موضوعات جريان شناسي نفاق قديم و جديد، سازمان مجاهدين خلق(منافقين)، نقش گروهک منافقين در فتنه 88 و واکاوي نفاق سبز و در بخش‌هاي طراحي پوستر، مقاله نويسي و کاريکاتور برگزار مي‌شود.

بر پايه اين خبر در بخش طراحي پوستر و کاريکاتور، آثار ارسالي بايد در سایز 70*50 سانتیمتر باشد، فرمت آثار jpg و با dpi حداقل 180 و حداکثر حجم فایل ارسالی 25 مگا بایت برای هر پوستر انتخاب شود، ضمن آنکه از ارسال آثار دیگران و طرح‌هایي با محتواي خارج از موضوعات جشنواره خودداری شود و علاوه بر آن، شرکت کنندگان بايد حداکثر سه اثر را به جشنواره ارسال نموده، از درج امضا يا لوگوي شخصي بر روي آثار خودداري نمايند.

در اين بخش‌ها طرح‌هایی که جزو آثار برگزیده و منتخب قرار گیرند، فایل لایه باز آنها نیز باید به جشنواره ارسال گردد.

به گزارش هابيليان، ‌در بخش مقاله، هر شرکت کننده حداکثر مجاز به ارسال 3 اثر مي‌باشد و آثار ارسالي بايد حداقل در 6 و حداکثر در 10 صفحه باشد، هر صفحه شامل 24 سطر با اندازه فونت 12 تنظيم شده و فرمت فایل ارسالی داکیومنت (doc) و آفیس 2003 و بيش از آن باشد.

اين خبر مي‌افزايد: شرکت کنندگان بايد تمامی آثار خود را با قید نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، تلفن تماس و شهر به آدرس پست الکترونیکی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ارسال نمايند.

شايان ذکر است به نفرات برگزيده در هر بخش جوايز نفيسي از قبيل سکه بهار آزادي اهدا خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس jashnvare.habilian.ir مراجعه نمایید.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9252614&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان