انگلیس حامی تروریسم تکفیری است

N83102028 72662793

شیخ نعیم قاسم: برای ما به عنوان حزب الله کافی است که نماد آزادی، کرامت، استقلال و بخشی جدایی ناپذیر از ملت هایی باشیم که با تجاوز و اشغالگری مخالفند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، معاون دبیرکل حزب الله لبنان با تأکید بر اینکه انگلیس صلاحیت ندارد بگوید چه کسی در جهان تروریست است و چه کسی تروریست نیست‎‎ زیرا انگلیس حامی رژیم صهیونیستی و حامی تروریسم تکفیری و عضو ائتلاف متجاوز به ملت ها مانند تجاوز به یمن و سوریه است، تصریح کرد اقدام اخیر انگلیس علیه حزب الله، نشان افتخار بیشتری برای این حزب است.

به گزارش پایگاه اینترنتی العهد لبنان، شیخ نعیم قاسم افزودک فساد؛ دین، فرقه، مذهب و حزب نمی شناسد. یک بیماری اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اخلاقی است که به همه شهروندان به ویژه در جایگاه قدرت، نفوذ می‌کند و به بیت‌المال آسیب می زند.

شیخ نعیم قاسم در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان مدارس دخترانه المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) افزود: برای مبارزه با فساد در وهله اول باید به مدارک معتبر استناد کنیم تا اتهام بر اساس شواهد واقعی باشد. در وهله بعد نیز دستگاه قضایی باید مرجع محاکمه باشد تا متهم بتواند شواهد خود را ارائه دهد.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه افزود: انگلیس حزب الله را تروریست اعلام کرد. این درحالی است که انگلیس صلاحیت این را ندارد که بگوید چه کسی در جهان تروریست است و چه کسی تروریست نیست‎‎؛ زیرا انگلیس حامی اسرائیل است، از تروریسم تکفیری حمایت می کند و عضو ائتلاف متجاوز به ملت ها مانند تجاوز به یمن و سوریه است.

شیخ نعیم قاسم تأکید کرد: برای ما به عنوان حزب الله کافی است که نماد آزادی، کرامت، استقلال و بخشی جدایی ناپذیر از ملت هایی باشیم که با تجاوز و اشغالگری مخالف اند.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان خاطر نشان کرد اقدام انگلیس به گنجاندن نام حزب الله (در فهرست تروریسم) در واقع محکومیت خود این کشور و تأکیدی بر این است که این کشور در حال بازیابی تاریخ تاریکش در زمینه استعمارگری و تأسیس رژیم اسرائیل از طریق اعلامیه بالفور است. انگلیس با عملکرد کنونی اش تأیید می کند که حامی تروریسم است و این شایستگی را ندارد که در یک جایگاه بین المللی قرار گیرد.

شیخ نعیم قاسم در پایان گفت: گنجاندن نام حزب الله در لیست تروریسم، نشانِ افتخارِ بیشتر برای حزب الله و گواه این امر است که حزب الله در ارائه الگویی به آزادگان جهان بسیار تأثیرگذار بوده است و آنان می خواهند این تصویر را خدشه دار کنند اما هرگز موفق نخواهند شد.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان