انگلیس حامی تروریسم تکفیری است

N83102028 72662793

شیخ نعیم قاسم: برای ما به عنوان حزب الله کافی است که نماد آزادی، کرامت، استقلال و بخشی جدایی ناپذیر از ملت هایی باشیم که با تجاوز و اشغالگری مخالفند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، معاون دبیرکل حزب الله لبنان با تأکید بر اینکه انگلیس صلاحیت ندارد بگوید چه کسی در جهان تروریست است و چه کسی تروریست نیست‎‎ زیرا انگلیس حامی رژیم صهیونیستی و حامی تروریسم تکفیری و عضو ائتلاف متجاوز به ملت ها مانند تجاوز به یمن و سوریه است، تصریح کرد اقدام اخیر انگلیس علیه حزب الله، نشان افتخار بیشتری برای این حزب است.

به گزارش پایگاه اینترنتی العهد لبنان، شیخ نعیم قاسم افزودک فساد؛ دین، فرقه، مذهب و حزب نمی شناسد. یک بیماری اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اخلاقی است که به همه شهروندان به ویژه در جایگاه قدرت، نفوذ می‌کند و به بیت‌المال آسیب می زند.

شیخ نعیم قاسم در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان مدارس دخترانه المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) افزود: برای مبارزه با فساد در وهله اول باید به مدارک معتبر استناد کنیم تا اتهام بر اساس شواهد واقعی باشد. در وهله بعد نیز دستگاه قضایی باید مرجع محاکمه باشد تا متهم بتواند شواهد خود را ارائه دهد.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه افزود: انگلیس حزب الله را تروریست اعلام کرد. این درحالی است که انگلیس صلاحیت این را ندارد که بگوید چه کسی در جهان تروریست است و چه کسی تروریست نیست‎‎؛ زیرا انگلیس حامی اسرائیل است، از تروریسم تکفیری حمایت می کند و عضو ائتلاف متجاوز به ملت ها مانند تجاوز به یمن و سوریه است.

شیخ نعیم قاسم تأکید کرد: برای ما به عنوان حزب الله کافی است که نماد آزادی، کرامت، استقلال و بخشی جدایی ناپذیر از ملت هایی باشیم که با تجاوز و اشغالگری مخالف اند.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان خاطر نشان کرد اقدام انگلیس به گنجاندن نام حزب الله (در فهرست تروریسم) در واقع محکومیت خود این کشور و تأکیدی بر این است که این کشور در حال بازیابی تاریخ تاریکش در زمینه استعمارگری و تأسیس رژیم اسرائیل از طریق اعلامیه بالفور است. انگلیس با عملکرد کنونی اش تأیید می کند که حامی تروریسم است و این شایستگی را ندارد که در یک جایگاه بین المللی قرار گیرد.

شیخ نعیم قاسم در پایان گفت: گنجاندن نام حزب الله در لیست تروریسم، نشانِ افتخارِ بیشتر برای حزب الله و گواه این امر است که حزب الله در ارائه الگویی به آزادگان جهان بسیار تأثیرگذار بوده است و آنان می خواهند این تصویر را خدشه دار کنند اما هرگز موفق نخواهند شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9200981&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان