انهدام یک گروهک تروریستی کومله در کردستان

1517709 888

هسته تشکیلاتی گروهک تروریستی کومله توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) استان کردستان بازداشت شدند.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، اداره‌کل اطلاعات استان کردستان اعلام کرد: در آستانه روز جهانی قدس، با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) هسته تشکیلاتی گروهک تروریستی کومله کمونیست شناسایی و اعضای آن بازداشت شدند.

 

در این اطلاعیه آمده است، گروهک کومله که سابقه اقدامات تروریستی و ترور شهروندان را در کارنامه خود دارد، طی سال‌های اخیر تحت هدایت سرویس‌های اطلاعاتی با هدف انحراف در مسیر مطالبات صنفی، اجتماعی علاوه‌ بر فعالیت‌های مخفی، به صورت سازماندهی شده تبلیغ علیه اسلام و سیاه‌نمایی علیه کشور و ساماندهی هسته‌های تبلیغی اقدام کرده است.

 

اعضای این هسته که از خارج از کشور هدایت می‌شدند، قصد داشتند با امنیتی نمودن مناسبت‌ها، روز جهانی قدس و روز کارگر را تحت شعاع قرار دهند.

 

جمع‌آوری اطلاعات از اصناف و مشکلات اقتصادی، تحریک به تجمع در مقابل فرمانداری‌ها، تلاش برای ایجاد درگیری و اغتشاش و مستندسازی تجمعات و خبرپراکنی دروغ از کشته‌شدن یا خودکشی زنان کُرد و توهین به مقدسات مذهبی از فعالیت‌های این هسته تشکیلاتی بوده است.

 

به گزارش فارس، گروهک تروریستی کومله در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در مناطق کردنشین و خاصتا استان کردستان جنایاتی را مرتکب شده‌اند که هیچ وقت از ذهن مردم این مناطق پاک نمی‌شود.

سوزاندن روحانی اهل سنت در میان کتاب‌هایش، شهادت فرشته باخویشی جلو خانواده‌اش، اسارت و شکنجه و در نهایت شهادت ناهید فاتحی‌کرجو، شهادت برادران نمکی به طرز فجیعی و نمونه‌های بسیاری از این دست، بخش کوچکی از جنایات و رفتارهای ناپسند گروهک کومله علیه مردم کردستان است.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان