انتقام ما از عاملان شهادت سردار سلیمانی قطعی و جدی است

13980904000881 Test PhotoNسرلشکر سلامی خطاب به آمریکایی‌ها گفت: شما فکر می‌کنید ما در برابر خون برادر شهیدمان یک سفیر زن در آفریقای جنوبی را می‌زنیم؟ ما کسانی را می‌زنیم که در شهادت این مرد بزرگ مستقیم و غیرمستقیم نقش داشتند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از  تسنیم، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم صبحگاه فرماندهان، مسئولان و کارکنان ستاد فرماندهی‌کل و حوزه مرکزی سپاه که در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار شد، با نام بردن از امام خمینی(ره)  به‌عنوان بزرگ‌مردی که مجد و عظمت ازدست‌رفته مسلمانان را احیا و نقشی پیامبرگونه برای بعثت جدید اسلام ایفا کرد، گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی بزرگ‌مردی بود که کرامت ذبح‌شده ملت‌های مسلمان به‌ویژه ایران را بازیابی و احیا کرد و عزّت دفن‌شده توسط جهانخواران را به مسلمانان بازگرداند.

 

 وی از شهیدان به‌عنوان ستارگان درخشان آسمان افتخار ملت ایران یاد کرد و گفت: شهدای والامقام ما قامتشان بر زمین افتاد تا این ملت با عزت و  سری برافراشته باقی بماند؛ کسانی که هر آنچه در دنیا داشتند، در راه جهاد فی سبیل الله گذاشتند و دشمنان را تعقیب و تنبیه کردند و برای ملت ایران جاودانگی به ارمغان آوردند.

 

سرلشکر سلامی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان سید‌الشهدای مقاومت اظهار کرد: حاج قاسم که همچون خورشیدی میان شهیدان می‌درخشد در وفاداری به اسلام، انقلاب، ولایت و ملت ایران بی‌بدیل بود؛ او سال گذشته میان ما بود، اما امسال به خدا پیوسته و در محضر اصحاب عاشورا و مقربین الهی شاهد ادامه راه خود در مسیر جهاد است.

 

فرمانده‌کل سپاه جنگ‌ها را بهترین معیار برای نشان دادن عظمت و شکوه  ملت‌ها توصیف و تصریح کرد: هر ملتی در ارتفاع رهبر خود بزرگ می‌شود و شکوه می‌یابد و ملت ایران در تراز رفیعی که رهبرانش از انقلاب و ایران ایجاد کرده‌اند، بزرگ شده است.

 

وی با بیان "امروز از عظمتی ماندگار به‌نام دفاع مقدس سخن می‌گوییم که در دامنه قله‌ای ایستاده که عاشورا بر بلندای آن است"، گفت: ملت ایران در لحظه تولد یک انقلاب درگیر یک تهاجم همه‌جانبه شد و دشمنان دست به دست هم دادند تا نور خدا را در جنگی با ابعاد جهانی خاموش کنند؛ اما دفاع جانانه 8ساله ما در دوران دفاع مقدس نظریه و الگوی جدیدی را در معرض دید همگان قرار داد که کیفیت و کمیت سلاح‌ها، مساحت هندسی کشورها و اتصال جغرافیایی جنگی به جهان نمی‌تواند تضمین‌کننده پیروزی در جنگ باشد، بلکه حقیقت قدرت در قلب و دل انسان‌های باایمانی نهفته است که مصمم و با شوق شهادت به میدان می‌روند.

 

سرلشکر سلامی دفاع مقدس را عرصه تجلی ایمان به‌عنوان عامل اصلی پیروزی توصیف و تصریح کرد: برد پیش‌ِروی هر نیروی مسلحی در جنگ به افق‌های نگاه آرمانی اوست نه برد سلاح‌ها؛ ما تا هرجا نشانه بگیریم می‌رویم؛ امروز تا مدیترانه رفته‌ایم، اما ادامه می‌دهیم و دشمنانمان را تعقیب می‌کنیم.

 

وی پاسداران را نشانه‌های برجسته فرزندان جهاد که دشمن را در زمین، هوا و دریا تعقیب می‌کنند و آرمان‌های بلندی دارند، توصیف و خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس  باتلاق، هور، ارتفاعات، قله‌ها، میدان‌های مین و حتی لایه‌های دفاعی به‌ظاهر مستحکم نتوانستند مانعی در مسیر مردان این سرزمین ایجاد کنند و امروز نیز این روحیه مجاهدت و جانفشانی میان سبزپوشان حریم ولایت جاری است.

 

فرمانده‌کل سپاه با تأکید بر اینکه اگر انقلاب اسلامی ایران نبود، آمریکا دنیا را می‌بلعید، گفت: انقلاب ما بود که آمریکا را فرسوده کرد؛ آمریکای امروز فاقد نشاط سیاسی و بی‌رمق و ناتوان در تحول و شکست‌خورده در میدان است و تمام مفاهیمی که آمریکا با آن با دنیا سخن می‌گفت، شکسته‌اند.

وی با ابراز اینکه انقلاب اسلامی، آمریکا را از پناهگاه‌های راهبردی خود خارج و وارد میدان عمل کرد، گفت: امروز توان نظامی آمریکا نیز کهنه شده و قدرت پیروزی را از دست داده است؛ بعد از جنگ جهانی دوم آمریکا در هیچ جنگی پیروز نشد مگر در ائتلاف، که آن را هم نتوانست به منفعت تبدیل کند.

 

فرمانده‌کل سپاه با تأکید بر اینکه شکستن چهره آمریکا بازگشت‌ناپذیر است، گفت: امروز سهم آمریکا از جهان در حال کوچک شدن است، به‌دلیل آنکه قدرت‌های جدیدی در حال ظهورند و اسلام با ایفای نقش تمدنی در قامت یک قدرت ظاهر شده است.

 

وی افزود: قرن آمریکا با پایان قرن بیستم به پایان رسید و به‌دلیل مقاومت انقلاب اسلامی مقابل ستمگری آنان، امروز در جای‌جای عالم آزادی‌خواهان و مسلمانان با الگوپذیری از انقلاب، برابر آمریکا صف کشیده‌ و قدرت ساخته‌اند.

 

سرلشکر سلامی با اشاره به وضعیت مناسبات سیاسی آمریکا اظهار کرد: از نظر سیاسی آمریکا امروز منزوی شده است و در موضوع تحریم تسلیحاتی حتی متحدان سنتی خود را نیز به‌همراه نداشت و تنها به دومینیکن متکی بود.

 

سردار سلامی با تصریح به اینکه پایان آمریکا  واقعیتی انکارناپذیر است، گفت: موضوع مکانیسم ماشه نیز ماشه‌ای است که حتی اگر چکیده شود، گلوله‌ای از آن خارج نخواهد شد.

 

وی  در ادامه خاطرنشان کرد: امروز شعارهای انقلاب اسلامی تا قلب آمریکا پیش رفته و از آمریکا چیزی جز دود، آتش و شکستن حرمت انسان‌ها در خیابان‌ها و ناتوانی در مدیریت بیماری و فروپاشی نظام سلامت باقی نمانده است؛ انحطاط اخلاقی، تمام زندگی رهبر آمریکا را فراگرفته و آمریکایی که برای نشان‌دادن قدرت طناب مجازی بر گردن برخی حکام خودفروخته می‌اندازد تا مانور قدرت دهد، ما را تهدید می‌کند.

 

فرمانده‌کل سپاه در واکنش به گزافه‌گویی‌های اخیر رئیس‌جمهور آمریکا خطاب به وی گفت: آقای ترامپ! انتقام ما از شهادت سردار بزرگمان قطعی، جدی و واقعی است، اما ما اهل شرف و شرافت هستیم و جوانمردانه و عادلانه انتقام می‌گیریم؛ شما فکر می‌کنید ما در برابر خون برادر شهیدمان یک سفیر زن در آفریقای جنوبی را می‌زنیم؛ ما کسانی را می‌زنیم که در شهادت این مرد بزرگ مستقیم و غیرمستقیم نقش داشتند و شما بدانید هر که در این ماجرا نقش داشته است زده خواهد شد و این پیامی جدی است.

 

وی افزود: شما ما را به حمله هزاربرابری تهدید می‌کنید؛ ما شما را می‌شناسیم، آن‌وقت که عین‌الاسد را زدیم فرض داشتیم که شما پاسخ می‌دهید و صدها موشک آماده کردیم که اگر زدید داشته‌هایتان را ویران کنیم.

 

فرمانده‌کل سپاه در پایان با تأکید به اینکه "دشمن همه جا زیر دید ماست و اگر لازم باشد زیر تیر ما نیز قرار خواهد گرفت"، هشدار داد: آقای ترامپ، اگر تار مویی از سر یک ایرانی کم شود؛ تمام کرک‌های شما را به باد می‌دهیم؛ این تهدید جدی است و ما همه چیز را در عمل ثابت خواهیم کرد.

 


مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

جدیدترین مطالب

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

نشست کیفردهی به جرایم تروریستی

حمایت حقوقی از قربانیان تروریسم در ایران

مطالب پربازدید بخش خبر

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

میزبانی از اعضای گروهک منافقین جرم محسوب می‌شود

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد در مراسم بزرگداشت شهید حجازی و 1050 شهید ترور خراسان رضوی

بنیاد هابیلیان مظلومیت شهدای ترور را به گوش همگان خواهد رساند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان