انتقام سردار سلیمانی با خروج آمریکا از منطقه تکمیل می‌شود

Ayatullah Arafiخطیب جمعه قم گفت: زنجیره انتقام از ترور سردار سلیمانی زمانی تکمیل می‌شود که تمام سرزمین‌های اسلام از لوث وجود تروریست‌های آمریکایی پاک شود.

آیت الله عیلرضا اعرافی در خطبه های نماز جمعه قم بیان داشت: زبان سازش در برابر آمریکا راه به جایی نمی برد، آمریکا تنها زبانی که می فهمد زبان موشک است.

وی عنوان کرد: سردار سلیمانی مظهر ایمان و اخلاص، اهل عبادت ذکر، اخلاق، ادب، فروتنی و مهربانی، مجسمه ایثار و مقاومت، حکمت و تدبیر، شجاعت و انقلابی گری و گوش به فرمان رهبری بودن و داشتن رویکرد بین المللی و تلاش در مسیر وحدت تمام امت اسلام از ویژگی های مهم این سردار بزرگ بود.

وی تاکید کرد: برخوداری از عمق راهبردی و استراتژیک از ویژگی های مهم سردار سلیمانی برای امت اسلام و منطقه بود.

مدیرحوزه های علمیه سراسر کشور گفت: سردار سلیمانی در عرصه های عملیاتی یک نابغه بزرگ بود.

وی با اشاره به دستاوردهای سردار سلیمانی بیان کرد: حمایت از رشد حزب الله، حمایت از گروه های مقاومت فلسطین حمایت از ملت های مظلوم، شکست جریان های افراطی مذهبی و شکست طرح خاورمیانه جدید از اقدامات برجسته این سردار بزرگ است.

وی افزود: خون این سردار بزرگ بار دیگر درخشش و وحدت ملت ایران و کشور عراق را به جوش آورده و جهان را متحیر نمود.

اعرافی اضافه کرد: با شهادت این سردار بزرگ، ستم پیشگی و خوی استکباری آمریکا برای همگان روشن و استحکام پایه های دوستی بین ایران و عراق و همبستگی گروه های مقاومت افزایش یافت.

وی اظهار داشت: خون سردار خشم غیر قابل وصفی را در ملت های آزاده دنیا به خروش آورده و روزی این خشم بر سر آمریکا و حامیان آنها فرود خواهد آمد.

عضو فقهای شورای نگهبان ابراز کرد: با شهادت سردار سلیمانی و حضور حماسی مردم در صحنه برای اولین بار در جهان اسلام یک کشور اسلامی جرئت پیدا کرد تا پایگاه های نظامی آمریکا را در منطقه در هم بکوبد.

وی اضافه کرد: تاریخ، این ضربه شستی که ایران به پایگاه های آمریکا وارد کرده را هرگز فراموش نخواهد کرد.

وی تاکید کرد: دولتمردان آمریکا منفورترین افراد در بین ملت های آزاده جهان هستند و سازمان ملل و نهادهای بین المللی هم در حادثه ترور اخیر کارنامه سیاهی از خود بر جای گذاشتند.

اعرافی تاکید کرد: کشورهای اروپایی هم در اتفاقات اخیر روی استکباری خود را نشان داده و بیش از گذشته در بین ملت ایران بی آبرو شدند.

وی با اشاره به مصوبه اخراج نیروهای آمریکا از عراق بیان داشت: این اقدام می تواند مسیر احیای ملت های اسلامی و خروج از دامنه سیطره آمریکا را عملیاتی کند.

صبح جمعه ۱۳ دی‌ماه جاری سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس معاون الحشد الشعبی و چند تن از همراهانشان پس از عمری مجاهدت در حمله تروریستی بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد (عراق) به شهادت رسیدند. /

مالک اشتر مجسمه ایمان بود

عضو فقهای شورای نگهبان در ادامه با اشاره به ویژگی های شخصیتی مالک اشتر نخعی عنوان کرد:  مالک اشتر مجسمه ایمان و مرد معرفت، دانش و فضل و خطابه بود.

وی عنوان داشت: مالک اهل اخلاق نیکو و خیرخواهی برای عموم مردم و شجاعت بی نظیر و بصیرت اجتماعی و سیاسی از ویژگی های شخصیتی این چهره ماندگار تاریخ اسلام است.

وی افزود: بصیرت مالک سبب شده بود که این فرد هرگز سقوط نکند و از افراط و تفریط در مواضع و اقدام به دور باشد.

وی تاکید کرد: در کتاب نهج البلاغه در شش مورد امام علی(ع) از مالک اشتر نام برده شده که یکی از چهره های تابناک ولایت و امت اسلام است.


مطالب پربازدید بخش اخبار

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید سرسنگی

هر وقت کارش گیر می‌کرد از شهدا کمک می‌خواست

مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان