استيصال روز افزون اعضاي گروهک منافقين در عراقي

Zendanie Ashraf

روزنامه صوت الفيلي چاپ بغداد نوشت : ساکنان اردوگاه اشرف دچار افسردگي شديد شده اند .

به گزارش واحد مرکزي خبر از بغداد اين روزنامه در شماره امروز خود در گزارشي به نقل از يک منبع اگاه در اردوگاه اشرف ويژه منافقين نوشت : در حال حاضر دهها تن از ساکنان اردوگاه اشرف به شدت دچار افسردگي شده اند.

صوت الفيلي افزود : چهارصد تن از منافقين داراي گذرنامه فرانسوي هستند اما حکومت فرانسه به انها اجازه ورود به خاک اين کشور را صادر نکرده است و اين مساله انها را مستاصل کرده است .

اين منبع اگاه که خواست نامش فاش نشود به اين روزنامه عراقي گفته است : منافقين پيش بيني ميکردند که فرانسه در پي حوادث اخير ايران با اين عده همبستگي و خروج انها را از اردوگاه اشرف به فرانسه اماده کند اما پاريس بر خلاف اين پيش بيني ها ،انها را در شرايط دشوار کنوني رها کرده است .

صوت الفيلي افزود : دهها تن از ساکنان اشرف ، بعد از محاصره اين اردوگاه از سوي نيروهاي عراقي خواهان بازگشت به کشورشان هستند اما حضور تندروهاي منافق در اين اردوگاه مانع از خروج اين عده و بازگشت به ايران شده است .

اين روزنامه عراقي افزود : برخي از ساکنان نسل دوم اردوگاه بدليل محدوديت هاي اعمال شده عليه انها اقدام به خودکشي کردند و برخي ديگر نيز رواني شده و هر روز بدلايل واهي دست به گريبان يکديگر ميشوند که اين از ياس و نو ميدي انها از وضعيت کنوني حکايت دارد .

اين روزنامه افزود : برخي از ساکنان اشرف معتقدند نقش انها با فروپاشي صدام کاملا از بين رفت و ادامه حضورشان در عراق و در اردوگاه اشرف بي ارزش است و تمايل دارند به ايران بازگردند اما اعضاي تندروي اين گرو هک از بازگشت اين افراد جلوگيري مي کنند .


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10290417&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش خبر

سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان اعلام کرد

دستگیری و هلاکت عوامل یک تیم تروریستی در خوزستان

قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

عملیات تروریستی در سراوان؛ یک شهید و ۳ مجروح

قالیباف در چهارمین کنفرانس رؤسای مجالس

اعمال تحریم علیه مردم ایران، مصداق بارز تروریسم اقتصادی است

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان