استقبال از نمایشگاه ایران قربانی تروریسم در مشهد

نمایشگاه «ایران قربانی تروریسم» که به همت کانون هابیلیان به مناسبت دهه مبارک فجر بر پا شده بود، پس از چند بار تمدید به دلیل استقبال مردمی به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور)، در این نمایشگاه، که در محل دادگستری مشهد برگزار شده بود، حقایق مستندی از جنایات گروهک تروریستی منافقین در معرض دید مردم قرار گرفت.


Dadgostar06


عده زیادی از بازدید کنندگان که خود در جریان مبارزات انقلاب اسلامی نقش آفرین بودند، با یادآوری خاطرات دوران انقلاب، از فریب کاری و جنایات منافقین به ویژه در سال های آغازین انقلاب اسلامی سخن می گفتند و برپایی این نمایشگاه را هم زمان با دهه فجر، گامی ضروری در راستای تقویت دشمن شناسی در نسل جوان کشورمان می خواندند.

بازدید کنندگان در بخش بازشناسی فرقه منافقین اطلاعات مفید و مستندی درباره عقاید التقاطی گروهک تروریستی منافقین از بدو تأسیس، تشکیل لانه های فساد برای جذب جوانان و زوایای خفت بار زندگی مسعود و مریم رجوی به دست آوردند.


Dadgostar01


مناسبات درون فرقه ای منافقین بخش دیگری از نمایشگاه «ایران قربانی تروریسم» را تشکیل می داد که بازدید کنندگان در آن با ترفندهایی شتسشوی مغزی، جلسات غسل هفتگی، دادگاه های درون سازمانی و طلاق اجباری در فرقه منافقین و... آشنا شدند.

بخش دیگری از نمایشگاه نیز به معرفی شهدای مظلوم ترور شده توسط منافقین و بازگویی گوشه هایی از فضایل و مجاهدت های شهدای محراب، شهید بهشتی و سایر شهدای هفتم تیر و نیز شهیدان رجایی، باهنر، هاشمی نژاد، صیاد شیرازی، لاجوردی و ... اختصاص داشت. گفتنی است بیش از 12 هزار تن از هم وطنانمان به دست منافقین به شهادت رسیده اند.


Dadgostar04


بازدید کنندگان در بخش دیگری از نمایشگاه «ایران قربانی تروریسم»، از خیانت های منافقین در جنگ تحمیلی از جمله عملیات های نظامی علیه کشورمان، شنود و دادن اطلاعات نیروهای ایرانی به ارتش عراق و تبلیغات منفی برای القای یأس به خانواده رزمندگان آگاه شدند.

بخش پایانی نمایشگاه نیز به جنایات منافقین در عراق از جمله همکاری با رژیم صدام در عملیات کشتار شیعیان و کردها، استفاده نامشروع از ثروت های ملی عراق و دخالت در انتخابات این کشور پس از روی کار آمدن نظام جدید سیاسی اختصاص داشت.


Dadgostar02


همچنین نرم افزارهای تخصصی کانون هابیلیان درباره جنایات منافقین نیز در این نمایشگاه عرضه شد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

گزارش تصویری از نمایشگاه


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9293710&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  جدیدترین مطالب

  رییس قوه قضاییه در آیین بزرگداشت روز جهانی حقوق‌بشر اسلامی و کرامت انسانی:

  عاملان ترور قهرمان مبارزه با تروریسم باید در دادگاه صالح بین‌المللی محاکمه شوند

  مهندسی، یکی ازهولناک‌ترین جنایت‌های منافقین

  شکنجه با اسم رمز انتقام

  در گفت‌وگو با ایمان گودرزی، کارگردان و مستندساز

  جنایت‌های سازمان مجاهدین خلق نباید پشت نام منافقین پنهان شود

  ماهیت ایدئولوژیک منافقین، این تشکیلات را به یکی از پیشروان تروریسم تبدیل کرده است

  عملیات مهندسی منافقین، الگویی برای داعش

  دکترسیدمحسن موسوی‌زاده، روزنامه وطن امروز

  ذبح انسانیت در عملیات مهندسی

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان