از ظرفیت هیئات مذهبی در تبیین جنایات منافقین استفاده خواهیم کرد

8Shahrivarهشتم شهریور که مصادف شده با تاسوعای حسینی، زمان مناسبی برای تبیین جنایات منافقین است. این روز در کشور روز مبارزه با تروریسم نام‌گذاری شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام احمد ملایی در جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشتم و هفدهم شهریور اظهار داشت: حوادث دهه 60 نشانه عمق دشمنی بدخواهان نظام و همدستی منافقین به منظور نابودی انقلاب است اما روحیه ایثارگری و جانفشانی مردم باعث شد نقشه شوم دشمنان نقش بر آب شود و جمهوری اسلامی با قدرت به اهداف و برنامه‌های خود ادامه دهد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: تاسوعای حسینی امسال مصادف شده با روز مبارزه با تروریسم که در هشتم شهریور 1360 دفتر نخست وزیری توسط منافقین منفجر شد و شهیدان باهنر و رجایی در این عملیات تروریستی به شهادت رسیدند که جا دارد برای گرامیداشت این شهیدان والا مقام از ظرفیت مراسمات محرم، هیئت‌های مذهبی، مداحان و مجالس عزاداری برای تبیین جنایات منافقین و دشمنان نظام استفاده شود.

 

وی با اعلام برنامه‌های گرامیداشت این ایام افزود: تولید و انتشار محتوا در فضای مجازی، برگزاری مسابقات فرهنگی و تبلیغات محیطی از جمله برنامه‌ها، جهت بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت است.

 

ملایی بیان کرد: امسال به علت شیوع ویروس کرونا برگزاری مراسم محرم و دیگر مناسبات مذهبی با کمی تغییر انجام می‌شود و در رأس همه برنامه‌ها رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سلامت مردم قرار دارد.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان