ابعاد گسترده‌تری از جنایات گروهک دموکرات در آینده پرده‌برداری می‌شود

14001006000216 Test PhotoN

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ابعاد بسیار وحشتناک و دلخراش‌تر از شهادت فاطمه اسدی در کارنامه این احزاب و گروهک‌های ضدانقلاب مانند دموکرات وجود دارد که در آینده پرده‌برداری خواهیم کرد.

 

سردار محمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم چهلم خاکسپاری شهیده فاطمه اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: مردم وقتی احساس کردند دشمن سنگدل و بی‌مروت و مدعی دفاع از خلق کُرد یک زن را ناجوانمردانه و بی‌دفاع به شهادت رساندند براساس آن باورها و احساسات و اعتقاداتی که دارند عمل کردند.

 

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مردم مراتب مخالفت خود و تبری از دشمنی که به هیچ اصول انسانی پایبند نیست، را نشان دادند.

 

وی افزود: مردم کردستان و خاصتا مردم سنندج مردمی باصفا و نجیب هستند که همواره در عرصه‌های مهم و حساس نظام خود را نشان داده‌اند و در تشییع و تدفین شهیده فاطمه اسدی هم تیرخلاص را به حزب دموکرات و همه گروهک‌های مدعی دفاع از خلق کُرد زدند.

 

سردار باقرزاده تصریح کرد: مردم با حضور عاشقانه خود در مراسم تشییع، تدفین و دیگر مراسماتی که برای شهیده اسدی برگزار شد، تاکید کردند که حزب دموکرات هیچ گفتمان و منطقی جز منطق ترور ندارد و اینها به آخر خط رسیده‌اند و هر حرکت و ژستی هم داشته باشند، گذشته سیاه و نکبت‌بار آنان را رفو نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه مردم خود را همیشه مدیون شهدا و رزمندگان فداکاری می‌دانند که برای عزت آنان در این سرزمین جنگیدند، گفت: سکوت خبری که بنگاه‌های خبری بیگانه در این مدت داشتند در حالی که برای کوچکترین مسئله سر و صدا می‌کنند، نشان از زبونی آنها و عمق و بزرگی این جنایت بود.

 

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح به تلاش دموکرات برای غیرواقعی جلوه‌دادن این جنایت اشاره کرد و گفت: بزرگترین سند مردم بودند که در لحظه لحظه تفحص شهیده فاطمه اسدی و شهید بسیجی که در همان نقطه تفحص شد حضور داشتند.

 

وی اضافه کرد: اینها چیزهایی نیست که به این راحتی بتوان از آن عبور کند از این صحنه‌ها زیاد داریم موارد بسیار وحشتناک و دلخراش‌تر از نحوه شهادت فاطمه اسدی در کارنامه احزاب و گروهک‌های ضدانقلاب از جمله دموکرات وجود دارد که در آینده پرده‌برداری خواهیم کرد.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان