ابعاد گسترده‌تری از جنایات گروهک دموکرات در آینده پرده‌برداری می‌شود

14001006000216 Test PhotoN

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ابعاد بسیار وحشتناک و دلخراش‌تر از شهادت فاطمه اسدی در کارنامه این احزاب و گروهک‌های ضدانقلاب مانند دموکرات وجود دارد که در آینده پرده‌برداری خواهیم کرد.

 

سردار محمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم چهلم خاکسپاری شهیده فاطمه اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: مردم وقتی احساس کردند دشمن سنگدل و بی‌مروت و مدعی دفاع از خلق کُرد یک زن را ناجوانمردانه و بی‌دفاع به شهادت رساندند براساس آن باورها و احساسات و اعتقاداتی که دارند عمل کردند.

 

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مردم مراتب مخالفت خود و تبری از دشمنی که به هیچ اصول انسانی پایبند نیست، را نشان دادند.

 

وی افزود: مردم کردستان و خاصتا مردم سنندج مردمی باصفا و نجیب هستند که همواره در عرصه‌های مهم و حساس نظام خود را نشان داده‌اند و در تشییع و تدفین شهیده فاطمه اسدی هم تیرخلاص را به حزب دموکرات و همه گروهک‌های مدعی دفاع از خلق کُرد زدند.

 

سردار باقرزاده تصریح کرد: مردم با حضور عاشقانه خود در مراسم تشییع، تدفین و دیگر مراسماتی که برای شهیده اسدی برگزار شد، تاکید کردند که حزب دموکرات هیچ گفتمان و منطقی جز منطق ترور ندارد و اینها به آخر خط رسیده‌اند و هر حرکت و ژستی هم داشته باشند، گذشته سیاه و نکبت‌بار آنان را رفو نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه مردم خود را همیشه مدیون شهدا و رزمندگان فداکاری می‌دانند که برای عزت آنان در این سرزمین جنگیدند، گفت: سکوت خبری که بنگاه‌های خبری بیگانه در این مدت داشتند در حالی که برای کوچکترین مسئله سر و صدا می‌کنند، نشان از زبونی آنها و عمق و بزرگی این جنایت بود.

 

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح به تلاش دموکرات برای غیرواقعی جلوه‌دادن این جنایت اشاره کرد و گفت: بزرگترین سند مردم بودند که در لحظه لحظه تفحص شهیده فاطمه اسدی و شهید بسیجی که در همان نقطه تفحص شد حضور داشتند.

 

وی اضافه کرد: اینها چیزهایی نیست که به این راحتی بتوان از آن عبور کند از این صحنه‌ها زیاد داریم موارد بسیار وحشتناک و دلخراش‌تر از نحوه شهادت فاطمه اسدی در کارنامه احزاب و گروهک‌های ضدانقلاب از جمله دموکرات وجود دارد که در آینده پرده‌برداری خواهیم کرد.


مطالب پربازدید سایت

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

جدیدترین مطالب

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

افشای اسناد ترور دانشمندان هسته ای

جاسوسی برای ترور

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

بررسی حقوقی دادگاه استکهلم با تمرکز بر پرونده حمید نوری

مشکلات اساسی در رسیدگی به اتهامات آقای نوری

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نظام پزشکی:

در اسرائیل پزشکان هم تروریستند

عوامل بمب‌گذاری در زاهدان مجازات شدند

عاملان بمب‌گذاری در زاهدان به سزای اعمالشان رسیدند

بررسی ارتباط منافقین و اسرائیل

ملاقات‌ و ارتباطات موساد با منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

جزئیات 13 اقدام کور تروریستی اخیر

اقدامات تروریستی گروهک‌ها در سیستان و بلوچستان

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان