ابعاد گسترده‌تری از جنایات گروهک دموکرات در آینده پرده‌برداری می‌شود

14001006000216 Test PhotoN

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ابعاد بسیار وحشتناک و دلخراش‌تر از شهادت فاطمه اسدی در کارنامه این احزاب و گروهک‌های ضدانقلاب مانند دموکرات وجود دارد که در آینده پرده‌برداری خواهیم کرد.

 

سردار محمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم چهلم خاکسپاری شهیده فاطمه اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: مردم وقتی احساس کردند دشمن سنگدل و بی‌مروت و مدعی دفاع از خلق کُرد یک زن را ناجوانمردانه و بی‌دفاع به شهادت رساندند براساس آن باورها و احساسات و اعتقاداتی که دارند عمل کردند.

 

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مردم مراتب مخالفت خود و تبری از دشمنی که به هیچ اصول انسانی پایبند نیست، را نشان دادند.

 

وی افزود: مردم کردستان و خاصتا مردم سنندج مردمی باصفا و نجیب هستند که همواره در عرصه‌های مهم و حساس نظام خود را نشان داده‌اند و در تشییع و تدفین شهیده فاطمه اسدی هم تیرخلاص را به حزب دموکرات و همه گروهک‌های مدعی دفاع از خلق کُرد زدند.

 

سردار باقرزاده تصریح کرد: مردم با حضور عاشقانه خود در مراسم تشییع، تدفین و دیگر مراسماتی که برای شهیده اسدی برگزار شد، تاکید کردند که حزب دموکرات هیچ گفتمان و منطقی جز منطق ترور ندارد و اینها به آخر خط رسیده‌اند و هر حرکت و ژستی هم داشته باشند، گذشته سیاه و نکبت‌بار آنان را رفو نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه مردم خود را همیشه مدیون شهدا و رزمندگان فداکاری می‌دانند که برای عزت آنان در این سرزمین جنگیدند، گفت: سکوت خبری که بنگاه‌های خبری بیگانه در این مدت داشتند در حالی که برای کوچکترین مسئله سر و صدا می‌کنند، نشان از زبونی آنها و عمق و بزرگی این جنایت بود.

 

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح به تلاش دموکرات برای غیرواقعی جلوه‌دادن این جنایت اشاره کرد و گفت: بزرگترین سند مردم بودند که در لحظه لحظه تفحص شهیده فاطمه اسدی و شهید بسیجی که در همان نقطه تفحص شد حضور داشتند.

 

وی اضافه کرد: اینها چیزهایی نیست که به این راحتی بتوان از آن عبور کند از این صحنه‌ها زیاد داریم موارد بسیار وحشتناک و دلخراش‌تر از نحوه شهادت فاطمه اسدی در کارنامه احزاب و گروهک‌های ضدانقلاب از جمله دموکرات وجود دارد که در آینده پرده‌برداری خواهیم کرد.


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان