آمریکا پشت پرده ۱۷ هزار ترور در ایران است

Seyed Mohammad Hoseini23

سید محمد حسینی گفت: منافقینی که 12 هزار نفر را در ایران ترور کرده اند تحت حمایت آمریکا قرار گرفته است.

به گزارش هابیلیان، معاون پارلمانی رئیس جمهور در همایش حقوق بشر آمریکایی که در سالن شهید سبحانی کرج برگزار شد، گفت: آمریکا خود را مقید به اخلاق و پایبند به معنویت در دنیا جلوه داده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: حکومت هایی که پایگاه مردمی داشته اند توسط آمریکایی ها سرنگون شده اند، آمریکا ۲۰ سال افغانستان را تحت سیطره خود داشت، کشوری با این کارنامه درصدد آموختن حقوق بشر به ایران است.
 
سید محمد حسینی اظهار داشت: آمریکا کوچکترین اتفاق داخلی ایران را با عنوان نقض حقوق بشر برجسته می کند و هیاهو راه می اندازد در حالیکه به واسطه خوی فرعونی آن، سالیانه ۴ هزار نفر در زندان های امریکا فوت می کنند.
 
وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها با سابقه سیاهی که دارند درصدند تعیین کننده وضعیت هسته ای در کشورها باشند، تصریح کرد: آنها در عراق یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از مردم عادی را با رفتارهای وحشیانه به رگبار بستند.
 
معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه گفت: جنگ سوریه به اتمام رسیده و قائله داعش برچیده شده اما منابع نفتی این کشور همچنان در اختیار آمریکا است، آنها به نام مبارزه با داعش ائتلافی را ساخته و در سوریه مستقر شدند.
 
حسینی با اشاره به اینکه ایران عراق و سوریه از سلطه داعش نجات داد، اظهار داشت: آمریکایی ها برخی از سیاهپوستان را برده دانسته و آنها را شهروند درجه دو تلقی می کنند، آنها حتی کنفرانس افق نو نادر طالب زاده را هم تحریم کردند، دولت یازدهم هم به دنبال تعطیلی آن بود اما امیدواریم احیاء شود. 
 
وی اظهار داشت: آمریکا به دنبال هدف قرار دادن پرواز امام (ره) به ایران یا ترور سران انقلاب بود اما بنبان گذار کبیر انقلاب نقشه های آنها را نقش برآب کرد، اراده الهی این بود که با تحقق دگرگونی مد نظر امام (ره)، انقلاب پیروز شود.
 
حسینی با اشاره به اینکه اگر لانه جاسوسی تصرف نشده بود کودتای ۲۸ مرداد دیگری توسط آمریکایی ها روی می داد، تصریح کرد: آنها از منافقینی حمایت می کنند که شخصیت های بزرگ ایران و شهدای محراب را هم ترور کردند.
 
وی گفت: منافقینی که 12 هزار نفر را در ایران ترور کرده اند تحت حمایت آمریکا قرار گرفته است، آنها منافقین را پس از پذیرش قطع نامه در قالب عملیات فروغ جاویدان روانه ایران کردند اما عملیات مرصاد آنها را متوقف کرد.
 
حسینی با اشاره به اینکه ۲.۲ دهم میلیون نفر در زندان های آمریکا به سر می برند، تصریح کرد: آمریکایی ها مخالفان خود را در شبکه های اجتماعی سرکوب می کنند، آنها حتی تصاویر سردار سلیمانی را هم در فضای مجازی بایکوت کردند.
 
منبع: دانا

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان