آمریکا مصداق تروریسم دولتی است

00.00نماينده مقام معظم رهبري در بنياد شهيد و امور ايثارگران، امریکا را عامل اصلی و مصداق تروریسم دولتی عنوان کرد.

نماينده مقام معظم رهبري در بنياد شهيد و امور ايثارگران در اولین کنگره 17000 شهید ترور با اشاره به بي عدالتي هاي موجود در نظام بین الملل گفت: جمهوري اسلامي ايران که خود از بزرگترين قربانيان تروريسم در جهان است از سوي برخي قدرت ها متهم به حمايت از تروريسم مي شود در حالی که آمریکا در رأُس جهان استکبار و عامل اصلی و مصداق تروریسم دولتی بوده و همچنین موسس و حامی اصلی جریان های تروریستی نیز محسوب می شود که نمونه آن را در حال حاضر در شرا می توان مشاهده کرد.

وی با يادآوري ترورهاي بسيار زياد گروهک های تروریستی گفت: خون شهداي ترور نقش مهم وتأثیرگذاری در تثبيت و استحکام نظام اسلامي دارد.

نماينده مقام معظم رهبري در بنياد شهيد و امور ايثارگران با اشاره به علت نام گذاری روز ملی مبارزه با تروریسم که شهادت شهیدان رجایی و باهنر است، گفت: بعد از عزل بنی صدر توسط حضرت امام (ره) جریان نفاق اعلام جنگ مسلحانه کرد، گرچه مسئله ترور هم زاد با پیروزی انقلاب و نظام ما وجود داشته است و نقطه اوج آن این جریان می باشد.

حجت الاسلام و المسلمين رحيميان در ادامه گفت:جریان نفاق در گام اول مهم ترین و موثرترین جریان ها را هدف قرار داد. مقام معظم رهبری در ششم تیر ماه سال 60 را در مسجد ابوذر مورد هدف قرار داد که این حادثه موجب مجروحیت و جانباز شدن ایشان شد اما مشیت الهی با خواست آن ها هم سو نبود و در هشتم شهریور ماه نیز شهیدان رجایی و باهنر را به عنوان افراد موثر در پیشبرد اهداف نظام به شهادت رساند.

وی ضمن اشاره به این مسئله که بیش از دو سوم جمعیت 17000 نفری شهدای ترور توسط گروهک تروریستی منافقین به شهادت رسیده اند، اعلام نمود: مسئله ترور عمدتا توسط جریان نفاق و نفوذی ها صورت می گیرد و دشمنان اصلی زمینه ساز و پشت پرده هستند

نماينده مقام معظم رهبري در بنياد شهيد و امور ايثارگران در ادامه، با اشاره به بي عدالتي هاي موجود در نظام بین الملل گفت: جمهوري اسلامي ايران که خود از بزرگترين قربانيان تروريسم در جهان است از سوي برخي قدرت ها متهم به حمايت از تروريسم مي شود در صورتی که آمریکا در رأُس جهان استکبار و عامل اصلی و مصداق تروریسم دولتی و موسس و حامی اصلی جریان های تروریستی است و نمونه آن را در حال حاضر در شاهد هستیم.

وی با يادآوري ترورهاي بسيار زياد گروهک های تروریستی گفت: خون شهداي ترور نقش مهم وتأثیرگذاری در تثبيت و استحکام نظام اسلامي دارد.

حجت الاسلام و المسلمين رحيميان در خاتمه با برشمردن جنايات گروهک هاي تروريستي در منطقه و به ويژه سوريه افزود: شرايط حال حاضر منطقه بسيار پيچيده است و تمرکز اصلي گروهک هاي تروريستي متوجه نظام جمهوري اسلامي ايران است و امنيت موجود در جمهوري اسلامي ايران مرهون خون پاک و شهادت مظلومانه شهداي ترور است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9599491&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شهید سازمان پیشمرگان مسلنان کرد

شهید جلال فرج‌پور

دکتر محمداسماعیل شیخانی؛ بنیاد هابیلیان

رحم اجاره‌ای گروهک‌های تکفیری در مرزهای شمالی

سیدرضا قزوینی‌غرابی؛ بنیاد هابیلیان

رئیس جمهور یا سرکرده یک فرقه!

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

چند می گیری از لیست تروریستی خارج کنی؟

چامسکی فیلسوف و نظریه‌پرداز آمریکایی

ترور سردار سلیمانی ثابت کرد که آمریکا یک دولت یاغی است

پرویز اسماعیلی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کرواسی

حضور تروریست‌ها را در نزدیکی مرزهای کشور تحمل نخواهیم کرد

شهید ترور کاسب

شهید یحیی محتشم

شهید استان قزوین

شهید مجتبی آقایی

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان