آمریکا مصداق تروریسم دولتی است

00.00نماينده مقام معظم رهبري در بنياد شهيد و امور ايثارگران، امریکا را عامل اصلی و مصداق تروریسم دولتی عنوان کرد.

نماينده مقام معظم رهبري در بنياد شهيد و امور ايثارگران در اولین کنگره 17000 شهید ترور با اشاره به بي عدالتي هاي موجود در نظام بین الملل گفت: جمهوري اسلامي ايران که خود از بزرگترين قربانيان تروريسم در جهان است از سوي برخي قدرت ها متهم به حمايت از تروريسم مي شود در حالی که آمریکا در رأُس جهان استکبار و عامل اصلی و مصداق تروریسم دولتی بوده و همچنین موسس و حامی اصلی جریان های تروریستی نیز محسوب می شود که نمونه آن را در حال حاضر در شرا می توان مشاهده کرد.

وی با يادآوري ترورهاي بسيار زياد گروهک های تروریستی گفت: خون شهداي ترور نقش مهم وتأثیرگذاری در تثبيت و استحکام نظام اسلامي دارد.

نماينده مقام معظم رهبري در بنياد شهيد و امور ايثارگران با اشاره به علت نام گذاری روز ملی مبارزه با تروریسم که شهادت شهیدان رجایی و باهنر است، گفت: بعد از عزل بنی صدر توسط حضرت امام (ره) جریان نفاق اعلام جنگ مسلحانه کرد، گرچه مسئله ترور هم زاد با پیروزی انقلاب و نظام ما وجود داشته است و نقطه اوج آن این جریان می باشد.

حجت الاسلام و المسلمين رحيميان در ادامه گفت:جریان نفاق در گام اول مهم ترین و موثرترین جریان ها را هدف قرار داد. مقام معظم رهبری در ششم تیر ماه سال 60 را در مسجد ابوذر مورد هدف قرار داد که این حادثه موجب مجروحیت و جانباز شدن ایشان شد اما مشیت الهی با خواست آن ها هم سو نبود و در هشتم شهریور ماه نیز شهیدان رجایی و باهنر را به عنوان افراد موثر در پیشبرد اهداف نظام به شهادت رساند.

وی ضمن اشاره به این مسئله که بیش از دو سوم جمعیت 17000 نفری شهدای ترور توسط گروهک تروریستی منافقین به شهادت رسیده اند، اعلام نمود: مسئله ترور عمدتا توسط جریان نفاق و نفوذی ها صورت می گیرد و دشمنان اصلی زمینه ساز و پشت پرده هستند

نماينده مقام معظم رهبري در بنياد شهيد و امور ايثارگران در ادامه، با اشاره به بي عدالتي هاي موجود در نظام بین الملل گفت: جمهوري اسلامي ايران که خود از بزرگترين قربانيان تروريسم در جهان است از سوي برخي قدرت ها متهم به حمايت از تروريسم مي شود در صورتی که آمریکا در رأُس جهان استکبار و عامل اصلی و مصداق تروریسم دولتی و موسس و حامی اصلی جریان های تروریستی است و نمونه آن را در حال حاضر در شاهد هستیم.

وی با يادآوري ترورهاي بسيار زياد گروهک های تروریستی گفت: خون شهداي ترور نقش مهم وتأثیرگذاری در تثبيت و استحکام نظام اسلامي دارد.

حجت الاسلام و المسلمين رحيميان در خاتمه با برشمردن جنايات گروهک هاي تروريستي در منطقه و به ويژه سوريه افزود: شرايط حال حاضر منطقه بسيار پيچيده است و تمرکز اصلي گروهک هاي تروريستي متوجه نظام جمهوري اسلامي ايران است و امنيت موجود در جمهوري اسلامي ايران مرهون خون پاک و شهادت مظلومانه شهداي ترور است.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان