آمریکا تروریست‌پرور است نه تروریست‌ستیز

57622030

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی توسط آمریکایی‌ها صرفا یک مانور تبلیغاتی است، گفت: وقتی هیچ جنازه و آثاری از کشته ابوبکر البغدادی نیست و این مسئله شفاف عنوان نمی‌شود باید دانست که دست آمریکا رو شده است و نمی‌توانند به همین راحتی افکار عمومی را گول بزنند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان محمدابراهیم رضایی درگفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با اشاره به اعلام خبر مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی‌آمریکایی داعش گفت: همه ملت‌های آزاده و همه دولت‌های مستقل امروز به این مسئله واقف هستند که محوریت مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا با ایران بوده است.

وی با بیان اینکه عامل پیدایش تروریسم علی‌الخصوص داعش، آمریکایی‌ها هستند، تصریح کرد: خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی توسط آمریکایی‌ها صرفا یک مانور تبلیغاتی است. از سوی دیگر وقتی هیچ جنازه و آثاری از کشتۀ ابوبکر البغدادی نیست و این مسئله شفاف عنوان نمی‌شود باید دانست که دست آمریکایی‌ها دیگر رو شده است و نمی‌توانند به همین راحتی افکار عمومی را گول بزنند. همچنان که خبر مرگ بن لادن را با همین تبلیغات و رفتار مشکوک عنوان کردند و نهایتاً گفتند که بدن بن لادن را خوراک نهنگ‌های دریا کرده‌اند.

رضایی تاکید کرد: آمریکایی‌ها همیشه نشان داده‌اند که تروریست‌پروراند نه تروریست‌ستیز؛ لذا هر جای این جهان یک اقدام تروریستی اتفاق بیفتد قطعا آمریکایی‌ها در آن نقش داشته‌اند، یعنی میخ اقدامات تروریستی را ابتدا آمریکایی‌ها به دیوار می‌کوبند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: به نظر بنده دیگر تبلیغات این چنینی آمریکایی‌ها آنهم با مرگ ابوبکر البغدادی جوابگوی سیاست آمریکایی نیست البته روس‌ها هم طبق اظهار نظری عنوان کردند که اصلا آمریکایی‌ها در چند روز اخیر هیچ گونه عملیاتی را در ادلب انجام نداده‌اند و این صرفاً یک کار تبلیغاتی است و ماهیتا عملیات نظامی وجود نداشته تا ترامپ بخواهد بیاید و با آن ژست بگیرد.

وی با اشاره به تاثیر کشته‌شدن ابوبکر البغدادی در انتخابات آتی آمریکا برای ترامپ گفت: انتخابات آمریکا آلوده‌تر از این موارد است که این اقدامات بخواهد به آن وجاهت دهد در حال وضعیت آمریکا به افتضاحی کشیده شده است و باید شاهد فروپاشی آن باشیم.


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان