آمریکایی‌ها از این پس در منطقه غرب آسیا امنیت نخواهند داشت

1397050913395023514904044

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا، عواقب جبران‌ناپذیری برای این کشور دارد، گفت: آمریکا منتظر پاسخ قاطع ایران در قبال شرارت‌هایش باشد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در واکنش به قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا، گفت: دست ایران برای مقابله با اقدام خصمانه و شرارت‌آمیز آمریکا در منطقه بسته نیست و راه‌های مقابله با آنها هموار است.

وی، اقدام اخیر آمریکا برای تروریستی قلمداد کردن سپاه پاسداران را در چارچوب سیاست‌های این کشور برای فشار حداکثری به ایران عنوان کرد و افزود: این تصمیم احمقانه آمریکایی‌ها نشان داد که آنها هنوز درک درستی از شرایط داخلی ایران و مردم منطقه ندارند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه امروز سپاه نه تنها در میان مردم ایران، بلکه در میان مردم و دولت‌های منطقه محبوبیت دارد، اظهار داشت: این مسئله تعجب‌آور است که آمریکا بخشی از کشوری را تروریست قلمداد می‌کند که خودش پیشقراول اقدامات تروریستی در منطقه غرب آسیاست.

فلاحت‌پیشه اضافه کرد: هنوز مردم منطقه جنایات این کشور در سوریه، عراق و لیبی و همین طور ارسال سلاح‌های شیمیایی به رژیم صدام، برای تجاوز به ملت ایران و کشتار مردم بیگناه را فراموش نکردند.

وی، رژیم آمریکا را آسیب‌پذیر دانست و گفت: اقدام آمریکا برای تروریستی قلمداد کردن سپاه پاسداران، نابخردانه و نسنجیده است و قطعا عواقب جبران‌ناپذیری برای نظامیان این کشور و متحدانش در منطقه خواهد داشت.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها از این پس در منطقه غرب آسیا امنیت نخواهند داشت و باید منتظر پاسخ قاطع ایران در مقابل خباثت‌ها و شرارت‌هایشان باشند.


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان