آغاز تظاهرات مردم عراق علیه منافقین

تظاهرکنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی در محکومیت جنایات گروهک تروریستی منافقین و سردادن شعار خواهان اخراج سریعتر این گروهک از کشورشان هستند

Ashraf Free

مردم عراق در استان دیالی امروز تظاهرات گسترده خود را برای تاکید دوباره بر لزوم اخراج گروهک تروریستی منافقین از کشورشان آغاز کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم، این تظاهرات گسترده هم اکنون برای محکوم کردن جنایتهای گروهک تروریستی منافقین و درخواست از دولت عراق برای تسریع در تخلیه اردوگاه اشرف، جلوی این اردوگاه درحال برگزاری است.

تظاهرکنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی در محکومیت جنایات گروهک تروریستی منافقین و سردادن شعار خواهان اخراج سریعتر این گروهک از کشورشان هستند.

در این تظاهرات همچنین گروهی از شخصیت های سیاسی و شیوخ عراق به همراه خانواده های ایرانی که گروهک تروریستی منافقین فرزندان آنها را در زندانهای داخل اردوگاه اشرف در بازداشت دارد، شرکت دارند.

به گزارش خبرنگار العالم، عناصر گروهک تروریستی منافقین نیز در مقابل به اقدامات تحریک آمیز دست زده و با به صدا درآوردن آژير خطر، جنگي رواني عليه تظاهرکنندگان در مقابل اردوگاه به راه انداخته اند.

دولت عراق پایان سال جاری میلادی را زمان نهایی برای اخراج عناصر گروهک تروریستی منافقین از این کشور تعیین کرده است و یک فرستاده بین المللی پیش از این از عراق خواسته بود که مدت حضور عناصر این گروهک در عراق تمدید شود اما این درخواست رد شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9271510&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان