۱۷ هزار شهید ترور فدای اقتدار امروز شده است

62509037

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، ترور شخصیت مختلف علمی، نظامی و دینی را از جمله دشمنی‌های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی ۱۷ هزار شهید ترور را برای آرامش و اقتدار امروز تقدیم کرده است.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایسنا، امیر دریادار «حبیب الله سیاری» در جریان سفر خود به استان یزد با حضور در همایش  دستاورد های ارتش که با جمعی از جوانان گام دومی این استان در محل سالن شهید منتظر قائم استانداری یزد برگزار شد، با بیان این که انقلابی بودن یکی از مهمترین ویژگی مردم دیار دارالعباده است، گفت: این مهم باید با حراست و پاسداری از دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی ادامه پیدا کند.

دریادار سیاری با تاکید بر اینکه تمام تصمیم سازی‌ها و تصمیم گیری‌ها برای کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، توسط آمریکایی‌ها انجام می‌شد، افزود: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی استکبار از تمام ظرفیت خود برای شکست نیروهای انقلابی استفاده کرد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در ادامه تبعیت محض از امام خمینی(ره) را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: دشمنان دین و نظام اسلامی وقتی دیدند که نمی‌توانند با فریب مردم و ارتشی‌ها مانع پیروزی انقلاب شود دست به حمله مسلحانه زدند.

وی تحمیل هشت سال دفاع مقدس را از دیگر نمادهای دشمنی استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: ما در پایان هشت سال دفاع مقدس با همکاری و همدلی تمام مردم و نیروهای مسلح پیروز میدان شدیم و این مهم به برکت خون شهدا به دست آمده است.

امیر سیاری ترور شخصیت مختلف علمی، نظامی و دینی را از جمله دشمنی‌های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی ۱۷ هزار شهید ترور را برای آرامش و اقتدار امروز تقدیم کرده است.

62509026

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اعمال یک سری تحریم‌های سخت را ادامه دشمنی و توطئه‌های دشمنان دین و نظام اسلامی دانست و گفت: وقتی دشمن از جنگ و ترور به نتیجه نرسید به سراغ تهاجم فرهنگی روی آورد و بعد از آن وارد شبیخون فرهنگی شد که در آن هم شکست خورد.

امیر سیاری با بیان این‌که دشمنان بعد از شکست‌های مختلف امروز وارد جنگ نرم شده است، گفت: جنگ نرم می خواهد روی ذهن جوانان و آینده سازان ایران اسلامی تسلط پیدا کند و به این وسیله قصد دارد باورها و عقاید جوان ایران اسلامی را تغییر دهد.

دیاردار سیاری تنها راه مقابله با توطئه‌های شوم استکبار جهانی افزایش بصیرت، دانش و آگاهی جوانان ایران اسلامی است، اظهار کرد: قطعاً  اگر امروز برای ایران اسلامی اتفاقی بیافتد جوانان ایرانی خیلی بهتر از دیروز از انقلاب پاسداری می‌کنند.

این مقام ارتش ایران با بیان این‌که ما اولین چیزی که برای توسعه کشور نیاز داریم تربیت نیروی انسانی است، گفت: ما قبل از انقلاب هیچ ظرفیتی برای تربیت نیروی انسانی ماهر برای پاسداری از کشور نداشتیم ولی امروز فقط پنج دانشگاه برای تربیت نیروی انسانی کیفی و کمی برای نیروهای مسلح داریم و این نماد اقتدار ایران اسلامی است.

معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای تضمین اقتدار ملی راهکار سوم که ساخت تجهیزات نوین رزمی و دفاعی با استفاده از نخبگان ایرانی است را انتخاب کرده است.

وی با بیان این‌که ایران اسلامی قبل از انقلاب، زمان دفاع مقدس و بعد از دفاع مقدس هم زیردریایی نداشته است، گفت: امروز در خط تولید زیردریایی داریم و این یکی دیگر از نمادهای اقتدار نظامی و دفاعی انقلاب اسلامی ایران است.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسین انتظاریان

شهیدی که خواب شهادتش را دیده بود

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید سرسنگی

هر وقت کارش گیر می‌کرد از شهدا کمک می‌خواست

مطالب پربازدید بخش خبر

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان