کتاب ماجرای نفوذ یک‌طلبه در سازمان منافقین چاپ شد

Nofuz Touraniکتاب «عملیات نفوذ» درباره چگونگی نفوذ طلبه شهید محمد تورانی در سازمان منافقین توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به‌نقل از وطن امروز، کتاب «عملیات نفوذ» درباره چگونگی نفوذ طلبه شهید محمد تورانی در سازمان مجاهدین خلق (منافقین) به کوشش سید‌حمید مشتاقی‌نیا و محسن علیجان‌زاده بتازگی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شده است.

استان مازندران به ‌دلیل همجواری با یکی از 2 قطب اصلی امپریالیسم یعنی شوروی سابق و همسایگی با پایتخت، همواره مورد طمع دشمنان ایران در اجرای سیاست‌های زیاده‌طلبانه‌شان قرار داشته است. با پیروزی انقلاب اسلامی و تهدید منافع جهان‌خواران، انواع گروهک‌های التقاطی و معارض با دین و انقلاب در سطح این ‌استان به صورت آشکار یا پنهان به فعالیت‌های گسترده‌ای دست زدند.

نگاهی اجمالی به عملکرد برخی گروهک‌ها نشان می‌دهد گاه مرکزیت تقویت بسیاری از جریان‌های مارکسیستی و... در این ‌استان قرار داشته است. در آن‌ دوران، حربه‌های رنگارنگ عناصر نفوذی ضدانقلاب در جذب نسل جوان تا حدی بود که باعث انحراف بعضی جوان‌های مذهبی شد. کار نیروهای سپاه برای مقابله با توطئه‌های گروهک‌ها دشوار شده بود. از این ‌رو باید فکری اساسی و چاره‌ای مؤثر برای خشکاندن ریشه‌های فتنه منافقان و ضدانقلاب، اندیشیده می‌شد. کتاب «عملیات نفوذ» درباره آن ‌دوران است و روایت نفوذ طلبه شهید محمد تورانی را در تشکیلات منافقین دربر می‌گیرد. این‌کتاب در ۸۴ صفحه منتشر شده است.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9286779&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  جدیدترین مطالب

  در گفت‌وگو با ایمان گودرزی، کارگردان و مستندساز

  جنایت‌های سازمان مجاهدین خلق نباید پشت نام منافقین پنهان شود

  ماهیت ایدئولوژیک منافقین، این تشکیلات را به یکی از پیشروان تروریسم تبدیل کرده است

  عملیات مهندسی منافقین، الگویی برای داعش

  دکترسیدمحسن موسوی‌زاده، روزنامه وطن امروز

  ذبح انسانیت در عملیات مهندسی

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان