پاتک سپاه به تروریست‌‌ها، پیام جدی برای دشمنان است

Elahian03الهیان در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو بیان کرد: پاتک سپاه به تروریست‌ها یک جایگاه مهم در عرصه امنیت ملی دارد و پیام جدی برای کسانی است که قصد ناامنی در مرزهای ایران را دارند.


زهره الهیان  در گفت‌وگوی تلفنی در برنامه «بدون خط خوردگی» با اشاره به تحولاتی که در مرز شمال غربی کشور رخ داده است  گفت: این تحولات در پی بحران قره باغ در هفته های اخیر رخ داده است و با وجود تحرکات دیپلماسی دولت، این بحران امروز فروکش کرده است اما همان طور که از قبل پیش بینی می شد، تحرکات تروریستی در اطراف مرز ایران است.


وی اقدامات تروریستی در مرزهای شمال غرب ایران را هدفمند و حساب شده دانست و عنوان کرد: در پی حمله تروریستی و شهادت چند تن از مرزبانان در مرزهای شمال غرب کشور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاتکی را انجام دادند. این اقدام یک جایگاه مهم در عرصه امنیت ملی دارد و پیام جدی برای کسانی که قصد دارند مرزهای ایران را نا امن کنند، ارسال می کند.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تصریح بر اینکه کشورهای دخیل در تامین تروریست ها جهت فعالیت علیه ایران، پیام پاتک سپاه پاسداران انقلاب را دریافت کرده اند، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به هیچ وجه در مقابل نا امنی مردم و خدشه به امنیت ملی کوتاه نخواهد آمد.

وی پاتک سپاه پاسدارن به تروریست های شمال غرب کشور را نخستین اقدام در این عرصه دانست و بیان کرد: سپاه پاسداران قادر است پاسخ های بسیار شدیدتری به تروریست ها بدهد و آن ها بدانند جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریست گامی به عقب برنخواهد داشت.


مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان