نمایشگاه بصیرت ویژه اساتید بسیجی

Basij Asatid05

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترورکشور) با هدف افزایش بصیرت در راستای مهم‌ترین سفارش مقام عظمای ولایت، نمایشگاه بصیرت را به مدت سه روز در حاشیه مراسم كارگاه جنگ نرم، ويژه اساتيد بسيجي در دانشكده مهندسي دانشگاه فردوسي مشهد برگزارکرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد هابیلیان در مراسم افتتاحيه این نمایشگاه آيت‌الله علم‌الهدي امام جمعه محترم مشهد، آيت‌الله معصومي مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي، دكتر اصغريان رئيس منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر پريز رياست واحد مشهد و جمع کثیری از اساتید بسيجي دانشگاه‌ها حضور داشتند.

Basij Asatid06

امام جمعه مشهد در این مراسم گفت: فضاي جنگ نرم در دانشگاه‌ها فضاي سنگيني است و اساتيد دانشگاه، فرماندهان اين جبهه‌ هستند.

آيت‌الله علم‌الهدي گفت: در شرايط امروز كه در نبردي تنگاتنگ با استكبار قرار داريم، شرط اول و اساسي هر فرد شناخت مسئوليت خود براي مقابله‌ با دشمن است.

Basij Asatid07

وي در ادامه با اشاره بر اين نكته كه امروز جنگ سخت به جنگ نرم مبدل شده با خاطرنشان كردن دو گمانه و احتمال در اين رابطه اظهار داشت: در چرايي تبديل جنگ سخت به جنگ نرم دوگمانه مطرح است: اول اينكه ديگر كاربرد جنگ سخت در غلبه‌ دشمن بر ما، اثرگذار نيست و دوم آنكه دشمن توان جنگ سخت با ما را ندارد و مجبور است هزينه‌هاي گزاف‌تري براي جنگ سخت بپردازد لذا به جنگ نرم عليه ما روي آورده است.

آيت‌الله علم‌الهدي با بيان برتري فناوري‌ هسته‌اي دشمن گفت: ضعف دشمن در برابر ايران ناشي از ضعف آنان در برابر پشتيباني عظيم مردمي از نظام اسلامي است كه تواني غيرقابل پيش‌بيني براي آنهاست.

Basij Asatid10

امام جمعه مشهد ادامه داد: در جنگ نرم دشمن جز ورود به داخل كشور چاره ديگري ندارد و در اين جنگ، ميدان دانشگاه‌هاست و فرماندهان آن اساتيد هستند.

وي با تأكيد بر اينكه دشمن در ميدان جنگ نرم دو جريان دين‌زدايي و علم‌زدايي را پيگيري مي‌كند افزود: آنچه كه به دشمن ضربه زده است مسأله مقاومت ما در جنگ نيست بلكه مسأله رشد و پيشرفت در جنگ است.

Basij Asatid11

آيت‌الله علم‌الهدي ادامه داد: مهم‌ترين فرمول توسعه، توسعه‌ دانش‌هاي بنيادين است و آنچه كه امروز غرب را آزار مي‌دهد مسأله‌ هسته‌اي نيست بلكه تمام مشكل دشمنان با ما در اين است كه ايران به فناوري هسته‌اي دست يافته است بدون اينكه از مسير آنان بگذرد.

وی گفت: برگزاری این نمایشگاه‌ها در جای جای کشور، اقدام برجسته‌ای است برای بیداری مردم کشورمان و به‌ویژه جوانان و نسل‌هایی که در ابتدای انقلاب نبودند و نتوانستند از نزدیک با جنایت‌های منافقین و پیروزی‌های انقلاب اسلامی آشنا شوند.

Basij Asatid01

در این نمایشگاه وضعیت گروهک تروریستی منافقین، روشنگری جنایت، خیانت‌ها، ترور گروهک منافقین و مناسبات درونی فرقه‌ای آن‌ها و فضای موجود در پادگان اشرف به تصویر کشیده شده بود. همچنین شناخت جریان فتنه و سران آن، ارتباط میان گروهک منافقین و جریان فتنه در حوادث پس از انتخابات و مقایسه این دو فتنه به تصویر در آمده بود و آشنایی با فرقه ضاله بهائیت و روشنگری پیرامون انجمن حجته از جمله دیگر بخش‌های این نمایشگاه بود.

Basij Asatid03

همچنین در این نمایشگاه آثار ارزشمندی با موضوع بصیرت و فتنه از دیدگاه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالي) وجود داشت که در معرض دید عموم مردم قرار گرفت.

این نمایشگاه که مورد استقبال مدعوین و شرکت‌کنندگان در مراسم قرار گرفت با ارائه محصولات نرم‌افزاری و چند‌رسانه‌ای بنیاد هابیلیان همراه بود.

در این نمایشگاه کارشناسان بنیاد هابیلیان در محل نمایشگاه علاوه بر توضیح در خصوص پوسترهای نمایشگاه، به پرسش‌های دانشگاهیان نیز پاسخ دادند.

Basij Asatid09


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9508727&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  شورش مسلحانه منافقین در 5مهر1360

  شورش کور

  گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

  دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

  دکتر کبری صالحی‌جاوید؛ بنیاد هابیلیان

  فراز و فرود روابط گروهک منافقین با عراق

  واکنش رئیس قوه قضاییه ایران به یا‌وه‌گویی ترامپ

  سردار ‌سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم بود

  سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، روزنامه فرهیختگان

  منافقین و اسرای جنگی ایران

  محمدصادق کوشکی از دلایل ناکامی شورش 5 مهر 60 می‌گوید

  افتادن نقاب از چهره منافقین

  روزنامه شهرآرا

  سید حبیب واعظ

  جدیدترین مطالب

  شهید ترور اصفهان

  شهید علی ضامن نظری مشهدی

  شهید استان فارس

  شهید فرهاد ژولیده سیرت

  صفاءالدین تبرائیان، نویسنده و پژوهشگر تاریخ معاصر

  سال67 و مثلث آمریکا-صدام-منافقین

  هدف‌گذاری عجیب منافقین در حمله به ایران

  تحلیل منافقین از لزوم انجام عملیات فروغ جاویدان

  بغداد سرکرده منافقین را احضار کرد

  پذیرش آتش‌بس توسط جمهوری اسلامی ایران

  قطعاً روزی جنگ دومی آغاز خواهد شد

  تحلیل منافقین از پذیرش قطعنامه 598 توسط ایران

  نقش منافقین در جنگ، پس از حوادث خرداد 1360

  ماهیت جنگ تحمیلی از دیدگاه منافقین

  عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  شهید حسن اسفندیاری

  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه