نمایشگاه بصیرت در دانشکده کشاورزی شهرستان نیشابور

Neshaboor Keshavarzi1

نمایشگاه بصیرت با موضوع جریان شناسی نفاق قدیم و جدید در دانشکده کشاورزی شهرستان نیشابور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) دراین نمایشگاه ضمن نمایش پوسترهایی با موضوع نفاق قدیم و جدید و نمایش مصور خیانت های منافقین از قبل انقلاب تا فتنه ۸۸ و همراهی و همبستگی جریان های معاند نظام و انقلاب،درباره تبیین تاریخچه ترور و خشونت در ایران، بررسی تفصیلی شیوه های خشونت و شکنجه در سازمان تروریستی منافقین، فریب کاری‌های چندین ساله مسعود رجوی (سرکرده منافقین) و روش‌های فرقه‌ای منافقین در شستشوی مغزی نیروهای تحت امر، اطلاعات گسترده‌ای در اختیار بازدید کنندگان قرار داد.

Neshaboor Keshavarzi2

از دیگر موضوعات این نمایشگاه به فساد گسترده اخلاقی در میان اعضای منافقین در اردوگاه اشرف، خیانت‌های منافقین در دوران جنگ تحمیلی و همکاری با صدام در جنگ علیه مردم کشورمان، کشتار وسیع مردم عراق در شمال و جنوب عراق و سرکوب قیام‌های مردم عراق علیه صدام می توان اشاره نمود.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه با برگزاری حلقه های بصیرت جنایات منافقین در دو کشور ایران و عراق توسط کارشناسان بنیاد هابیلیان بازگو شد و فیلم هایی در این زمینه به نمایش درآمد که با استقبال دانشگاهیان روبرو گردید.

Neshaboor Keshavarzi3

رئیس دانشکده کشاورزی نیشابور پس از بازدید از نمایشگاه از برگزارکنندگان این نمایشگاه تقدیر کرد  و بر نقش آفرینی پررنگ‌تر بازماندگان شهدای ترور کشور برای مبارزه با تروریسم تأکید کرد.

گفتنی است، محصولات بنیاد هابیلیان شامل ماهنامه راهنما، کتاب، بولتن، بروشور، و لوح های فشرده بنیاد هابیلیان مرتبط با موضوعات نمایشگاه در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9201023&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان