نخستین یادواره شهدای ترور در بندرماهشهر برگزار شد

Yadvarehmahshahr

نخستین یادواره شهدای ترور شب گذشته در حسینیه عاشقان ثارلله با حضور مردم و مسئولان در ماهشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرماهشهر، نخستین یادواره شهدای ترور به دست منافقان همزمان با سالگرد تولد شهیده فاطمه طالقانی با حضور ائمه جمعه، مسئولان و مردم در حسینیه عاشقان ثارالله شهرستان بندرماهشهر برگزار شد.

در این یادواره زهرا عطارزاده مادر شهیده 3 ساله فاطمه طالقانی نحوه شهادت کودک خود را روایتگری کرده و پس از آن سردار ناصر شعبانی از فرماندهان عملیات مرصاد سخنرانی کرد.

معاون امنیتی قرارگاه ثارلله تهران گفت: جنگ تمام شده اما دفاع هنوز وجود دارد و دشمنان به ما حمله می‌کنند و هدف از برگزاری این یادواره‌ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و الگو قرار دادن شهدا در زندگی خود بوده است.

سردار ناصر شعبانی در نخستین یادواره شهدای ترور در حسینیه عاشقان ثارلله بندرماهشهر اظهار داشت: در جنوب خوزستان به دلیل وجود صنایع نفتی منافقین بعد از انقلاب فعالیت زیادی داشته که شهادت 7 نفر در بندرماهشهر تنها جنایتی کوچکی از این منافقین تروریست بوده است.

وی افزود: دستان مسعود و مریم رجوی به خون هزاران شهید ترور آلوده است، کسانی که دیروز با صدام بوده هم‌اکنون هم‌پیمانان آمریکا و عربستان هستند و با پول دلار آنها و با کمک رضا پهلوی در پاریس مراسم برگزار می‌کنند.

فرمانده عملیات مرصاد بیان کرد: امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است و هر چیزی به چهل سالگی برسد یعنی به اوج نبوغ رسیده است، دشنمان برنامه ریخته بودند که ایران به چهل سالگی نرسد اما با اذن و اراده خدا این امر تحقق یافت؛ صدام در مصاحبه با یکی از روزنامه‌های عراق از مردم خود خواسته بود که به مجاهدین خلق احترام بگذارند زیرا آن‌ها جزئی از ارتش عراق هستند.

وی گفت: جنگ تمام شده اما دفاع هنوز هم هست و دشمنان به ما حمله می‌کنند، هدف از برگزاری این یادواره‌ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و الگو قرار دادن شهدا در زندگی خود بوده است؛ هدف تکفیری‌ها تشکیل دولتی از خراسان تا مغرب بوده است و آنها با تمام امکانات به سمت ما هجوم آوردند اما با رشادت جوانان انقلابی نتوانستند کاری بکنند.

معاون امنیتی قرارگاه ثارلله تهران عنوان کرد: ایران نمی‌تواند نسبت به تحرکات دشمنان در کشورهای همسایه ساکت بماند زیرا آنها قصد تصرف سرزمین ما و تعرض به ناموس ما را دارند ما باید آنها را در سوریه و عراق متوقف می‌کردیم، امام علی(ع) می‌فرماید ننگ بر کسی که در خانه خود با دشمنش بجنگد.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها 10 سال در عراق، افغانستان و پاکستان بودند اما نتوانستند بن‌لادن را دستکیر کنند اما ما در چند ماه کار اطلاعاتی در یک ضربه غافلگیرانه عبدالمالک ریگی را در آسمان دستگیر کردیم؛ بعد از ریگی یک مجرم عربستانی که به جرم حمل مواد مخدر در عربستان دستگیر شده بود به فرماندهی جیش الظلم درآمد و کار خود را علیه ایران آغاز کرد.

شعبانی در پایان خاطرنشان کرد: ما از هر مظلومی دفاع می‌کنیم و به هر ظالمی می‌تازیم این استراتژی ماست؛ گفتیم خرمشهر را آزاد می‌کنیم و آزادش کردیم گفتیم حلب را آزاد خواهیم کرد و آزادش کردیم  و الان می‌گوییم بیت‌المقدس را آزاد خواهیم کرد و به‌زودی شاهد آزادی بیت‌المقدس خواهیم بود.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان