موج عراقی‌ها در فضای مجازی

14011013000230 Test NewPhotoFree

کاربران عراقی در شب سومین سالگرد شهادت سرداران مقاومت، جنایت تروریست‌های آمریکایی را با هشتگ‌های همچون «شب خیانت آمریکایی» محکوم کردند.

 به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، شب گذشته که سومین سالگرد شهادت سرداران مقاومت «حاج قاسم سلیمانی» و «حاج ابومهدی المهندس» به دست تروریست‌های آمریکایی بود، کاربران عراقی فضای مجازی و طرفداران محور مقاومت با ترندکردن توئیت‌هایی این جنایت را خیانت آمریکایی توصیف کردند.

شب گذشته، هشتگ‌‌ «#لیلة_الغدر_الامریکی/ شب خیانت آمریکایی» را ترند کرده و در توئیت‌هایی نوشتند: «برای سال‌ها و ساعت‌ها آمدند و زخم‌های وطن را التیام بخشیدند... انتقام‌شان نزدیک است، نزدیک».

شب گذشته فضای مجازی عراق پر از تصاویر دست‌نوشته‌ها و وصیت‌های حاج قاسم و ابومهدی بود. کاربران دیگری ضمن انتشار تصاویر دو سردار شهید، نوشتند: «آن‌ها جسم‌هایی بودند که جز با مرگی چنین، زنده نمی‌ماندند.. جسم آن‌ها را با گلوله‌ها بافته‌ بودند».

14011013000231 Test NewPhotoFree

برخی کاربران دیگر نیز ضمن بازنشر سخنان آیت‌الله «سید علی سیستانی» مرجع گرانقدر تشیع در عراق و در روز جمعه سوم ژانویه سال ۲۰۲۰ به همین مناسبت، این جمله ایشان را که «خدایا ما از پراکندگی هوای نفس و فراوانی دشمنان و کم شماری خود به سوی تو شکایت آورده‌ایم» را بازنشر دادند.

صبح امروز نیز این کاربران، با ترندکردن هشتگ «#فجر_العروج/ سپیده‌دمِ عروج» سالگرد سوم آسمانی شدن این دو سردار بزرگ را با انتشار تصاویر و دلنوشته‌هایی، گرامی داشتند. آن‌ها با بازنشر تصاویری از مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدای پیروزی، نوشتند: «کسی که پیکرش در اطراف پنج تن از معصومین و در محضر مراجع بزرگ طواف می‌‌کند، بدان که در تشییعش امام مهدی (عج) حاضر است..».

14011013000232 Test PhotoL

کاربران طرفدار محور مقاومت پیش از این و جمعه (۳۰دسامبر) با ترند کردن هشتگ «اقتحام وکر الشیطان (یورش به لانه شیطان)»، در آستانه سومین سالگرد شهادت سرداران مقاومت در عراق اعتراض خود درباره حضور اشغالگرانه نیروهای آمریکایی در این کشور را اعلام و تداوم آن محکوم کرده بودند.

هفته گذشته نیز کاربران عراقی شبکه‌های اجتماعی هشتگ‌های دیگری نظیر «#جریمة_القائم/ جنایت قائم» و «#طرد_الاحتلال_ثار_القادة/ بیرون کردن اشغالگران، بهای خون فرماندهان است» را ترند کرده بودند.

 


جدیدترین مطالب

دومین نشست سالانه تخصصی مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم

راهبردهای عملیاتی بانک صادرات ایران در مبارزه با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم تشریح شد

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

افشای اسناد ترور دانشمندان هسته ای

جاسوسی برای ترور

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

بررسی حقوقی دادگاه استکهلم با تمرکز بر پرونده حمید نوری

مشکلات اساسی در رسیدگی به اتهامات آقای نوری

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نظام پزشکی:

در اسرائیل پزشکان هم تروریستند

عوامل بمب‌گذاری در زاهدان مجازات شدند

عاملان بمب‌گذاری در زاهدان به سزای اعمالشان رسیدند

مطالب پربازدید بخش خبر

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان