موج سواری روی سیل با تخم مرغ های آرم خورده!

IMG15171893

 همزمان با فرارسیدن نوروز 98 ، سیل در برخی استان ها و شهرهای کشور کام هموطنان ما را تلخ کرد و منجر به خسارات جانی و مالی فراوان گردید.

در اولین ساعات ، نیروهای مردمی و نظامی با توان به یاری هموطنان شتافتند. اما در این بین گروهک تروریستی منافقین که دستش به خون هزاران نفر از مردم آغشته است ، برای تخریب نهادهای نظامی و انقلابی با هدف سوء استفاده سیاسی و تبلیغی و نیز دلسوز نشان دادن خود به پخش کلیپ هایی از خسارات سیل اکتفا کرده است.

این گروهک با تحریک احساسات و دامن زدن به نارضایتی هموطنان سیل زده تلاش کرد آنها را به درگیری با مسئولین دولتی و نظامی بکشاند تا از آن به نفع اهداف خود و اربابانشان سوءاستفاده نمایند.

ژست دلسوزانه گرفتن منافقین در حالی است که سال 58 به دلیل بارندگی شدید و طغیان رودخانه های مارون، کارون و کرخه از 22 لغایت 28 بهمن ماه درشهرهای مسجدسلیمان، شوشتر، اهواز، شادگان و ماهشهر و سربندر در استان خوزستان، دفاتر این گروهک موسوم به جنبش ملی مجاهدین در این استان ، با راه اندازی سرپل ها و زدن چادر و با سازماندهی نیروهای هوادار خود در شهرهای مختلف در ظاهر اقدام به جمع آوری و مصادره کمک های مالی و غذایی و استقراری مردم به نفع خود کرده و با زدن اتیکت آرم سازمان بر روی کالاهای اهدایی مردم چنین وانمود می کرد که گویا تمامی این کالاها توسط منافقین خریداری شده است.

دریک مورد مضحک ومشمئزکننده آرم منافقین را بر روی تخم مرغ هایی که یک پیرزن روستایی از شکم خانواده اش گرفته بود زدند که موجب اعتراض حتی تعدادی از اعضای گروهکشان شد و یا به هنگام تحویل وسایل گرم کننده به سیل زدگان عکس های مسعود رجوی را بدست آنها می دادند و مشغول تبلیغات برای او می شدند.

در حین کار تبلیغی تلاش میکردند مردم را علیه دولت و دست اندرکاران جمهوری اسلامی تحریک کرده و از آنها طومار امضا شده درحمایت از سازمان تروریستی خود بگیرند.

نکته جالب تر این بود که میزان پوسترهای رجوی و اعلامیه هایشان که جهت نصب در منازل اهالی و مساجد روستاها می بردند از میزان کالاها بیشتر بود. آن قدر کار تبلیغی و سوءاستفاده از اهالی سیل زده برای سران این گروهک مهم بود که از دادن مواد غذایی و دارو به روستاهایی که علاقه ای به آنها نشان نمی دادند و یا از رهبران جمهوری اسلامی حمایت می کردند، خودداری کرده و آنها را در لیست تحریم قرار می دادند!

رهبران منافقین بی توجه به مشکلات مردم سیل زده، به دنبال تبلیغات و پیشبرد اهداف خود بودند.

این گروهک منفور در روزهای اخیر نیز سعی کرد با تخریب ارگان‌های نظامی و مقصر جلوه دادن آنها در بروز حادثه سیل و همچنین سانسور کمک های این نهادهای انقلابی به مردم سیل زده از آب گل آلود ماهی خود را بگیرند. حال آنکه همه شهرهای سیل زده کشورمان آغشته به خون شهدای مظلومی است که با بمب گذاری و یا ترور توسط این گروهک تروریستی به شهادت رسیدند.

اعلام شماره حساب برای جمع آوری کمک و برگزاری مراسم یادبود برای قربانیان سیل یادآور کارهای نمایشی است که منافقین برای سرپوش گذاشتن به جنایات خود و تطهیر چهره پلیدشان انجام داده اند. موضع گیری ها و اشک تمساح ریختن های رهبران منافقین صرفا برای ارضای منافع حقیرانه آنها صورت می گیرد و ملت ایران به ادعاهای مضحک آنها که صرفا ضربه زدن به اعتماد مردم به نظام و نهادهای انقلابی و خدشه در منافع ملی و همبستگی و اتحاد را هدف قرار داده دست رد می زنند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9926453&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25