مقامات کشورهای حامی گروهک منافقین در فهرست حامیان تروریسم قرار گیرند

Campain Mek 6846

جمعی از کاربران فارس من با تشکیل پویشی از وزارت امور خارجه خواسته‌اند که در راستای محکوم کردن کشورهای حامی گروهک تروریستی منافقین در سازمان‌های بین‌المللی تلاش کرده و نام مقامات کشورهای حامی این گروهک در فهرست حامیان تروریسم قرار گیرد.

به گزارش هابیلیان، جمعی از کاربران فارس من با تشکیل پویشی از وزارت خارجه خواسته‌اند که از همه تلاش خود در سازمان‌های بین‌المللی برای محکوم کردن کشورهای حامی گروهک تروریستی منافقین و کشورهایی که پناهگاه این گروهک شده‌اند، استفاده کند.

در این پویش همچنین از وزارت اطلاعات خواسته شده که همه سران منافقین را دستگیر و مجازات کند و اقداماتی در راستای از بین بردن کمپ‌های منافقین در آلبانی، سوئد و ... انجام دهد. 

در این پویش همچنین آمده است: از وزارت امور خارجه می‌خواهیم که تمامی تلاش خود را در تمامی سازمان‌های بین المللی برای محکوم کردن کشورهایی که ادعای حمایت از آزادی و حقوق بشر می‌کنند و در مقابل به گروه‌های تروریستی پناه می‌دهند، انجام دهد. 

تشکیل دهندگان این پویش همچنین خواستار قرار گرفتن نام رئیس جمهور و نخست وزیر و پادشاه‌های کشورهای حامی گروهک تروریستی منافقین در لیست حامیان تروریسم شده‌اند.

حامیان این پویش از وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران و وزارت امور خارجه نیز خواسته‌اند که با ‌کشورهای متخاصم و گروه‌های تروریستی همانند خودشان برخورد شود.

برای حمایت از این کمپین از این لینک استفاده کنید: https://www.farsnews.ir/my/c/160386


مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان