مدعیان دموکراسی فرصت عرض اندام به تروریست‌ها می‌دهند

202105100719175893

عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است کشورهای اروپایی تبدیل به پایگاه امنی برای تروریست‌های منافق شده‌اند در حالی که مدعی حقوق بشر و دموکراسی هستند.

 

مجتبی یوسفی در گفت‌و‌گو خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری نشستی در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران از سوی گروهک تروریستی منافقین در مجلس سنای ایتالیا، گفت: ما با همه ملت های دنیا تعامل داریم اما در برابر این تعامل انتظاراتی داریم که متأسفانه برخی کشورها آن را رعایت نمی کنند.

 

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه ما حتی علیرغم عدم اجرای تعهدات از سوی طرف مقابل، تلاش داریم با استفاده از گفتمان مشترک ارتباطات خود را حفظ کنیم، اظهار داشت: ما حتی میز مذاکره را ترک نکرده ایم اما ماندن در این وضع نیز شروطی دارد و آنها باید حدود را رعایت کنند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه انتظار داریم تذکر جدی از سوی وزارت امور خارجه به ایتالیا داده شود، عنوان کرد: برخی کشورهای اروپایی گوش فلک را با حقوق بشر کر و کشورهای خود را تبدیل به پایگاه امنی برای تروریست های منافق کرده اند؛ همان هایی که باعث شدند 17 هزار شهید ترور در ایران بدهیم و تاکنون نیز اقدامات تروریستی خود را به پایان نرسانده اند.

 

یوسفی در ادامه با بیان اینکه امروز مدعیان دموکراسی به تروریست های منافق پناه می دهند، ابراز کرد: آنها در حاکمیت خود به تروریست ها فرصت عرض اندام می دهند لذا حقوق بشر در این کشورها دروغی بیش نیست و وظیفه وزارت خارجه این است که با آنها مقابله به مثل کرده و سفیر و کاردار آنها را احضار کند.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: رفتار ایتالیا اینگونه بوده که از منافقین دعوت می کنند و اجلاسی در یک نهاد رسمی با حضور آنها تشکیل می دهند اما هیچگاه از خانواده های قربانی ترور شده از سوی آنها دعوت نکرده اند تا صحبت آنها را نیز بشنوند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان