شهید صیاد شیرازی محور وحدت و تعامل میان نیروهای مسلح بود

7851423 193

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: شهید صیادشیرازی محور تعامل، همکاری، وحدت و انسجام میان نیرو‌های مسلح و نشانه تمام ویژگی‌های بارز یک فرمانده بود.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری صداوسیما، امیر دریادار سیاری درباره جایگاه و ویژگی های شهید صیاد شیرازی گفت: شهید صیاد یک سرباز واقعی و راستین برای دفاع از انقلاب و تمامیت ارضی کشور بود. شهید صیاد از لحاظ شخصیتی تمام ویژگی های یک فرمانده و یک مدیر خوب را در ابعاد مختلف در درون خود داشت یعنی از نظر دانش نظامی، خلاقیت، ابتکار، بصیرت، ولایتمداری، شجاعت، سلحشوری و اخلاصِ در درون می توانیم بگوییم که شهید صیاد شاهد تمام این ویژگی ها درون خود بود.

 

وی افزود: شهید صیاد به عنوان یک فرمانده نمونه و مدیر نمونه همواره مطرح است و برای تمام کسانی که با این شهید والامقام کار کرده اند، همیشه به عنوان یک الگو قرار دارد. شهید صیاد نمونه تمام ویژگی های بارز یک فرمانده و مدیر بود.

 

معاون هماهنگ کننده ارتش تصريح کرد: شهید صیاد محور تعامل، همکاری، وحدت و انسجام میان نیروهای مسلح بود و این موضوع بسیار ارزشمند است.

 

امیر دریادار سیاری گفت: در عملیات های بزرگی مانند عملیات های مختلفی همچون حصر آبادان، فتح المبین و بیت المقدس که در مقابل رژیم بعث انجام شد و ما توانستیم دشمن را شکست دهیم، شهید صیاد شیرازی محور کار بود و محور تعامل، همکاری، وحدت میان ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و بویژه مردم بود.

 

وی گفت: شخصیت این شهید بزرگوار با توجه به حساسیت ها و ولایتمداری و دلسوزی های این شهید بزرگ نسبت به مردم و میهن اسلامی همگی مورد توجه دشمن قرار گرفت و دشمن به دنبال کسانی می رود که نقش بزرگ و اساسی را در وحدت و انسجام نیروهای مسلح و مردم دارد و متاسفانه حادثه ترور این شهید رخ داد.

 

معاون هماهنگ کننده ارتش یادآور شد: شهادت شهید صیاد موجب وحدت و انسجام و موفقیت تمام نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران است. امروز تمام ویژگی های شهید صیاد در آموزشگاه ها و دانشگاه ها مورد توجه قرار می گیرد و به نسل جوان و آینده ساز ارتش جمهوری اسلامی ایران منتقل و تدریس می شود تا انسان هایی در نیروهای مسلح ساخته شوند که راه سرخ شهدا را که این گونه موجب سرافرازی ایران اسلامی هستند، ادامه دهند.


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان