شهید صیاد شیرازی محور وحدت و تعامل میان نیروهای مسلح بود

7851423 193

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: شهید صیادشیرازی محور تعامل، همکاری، وحدت و انسجام میان نیرو‌های مسلح و نشانه تمام ویژگی‌های بارز یک فرمانده بود.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری صداوسیما، امیر دریادار سیاری درباره جایگاه و ویژگی های شهید صیاد شیرازی گفت: شهید صیاد یک سرباز واقعی و راستین برای دفاع از انقلاب و تمامیت ارضی کشور بود. شهید صیاد از لحاظ شخصیتی تمام ویژگی های یک فرمانده و یک مدیر خوب را در ابعاد مختلف در درون خود داشت یعنی از نظر دانش نظامی، خلاقیت، ابتکار، بصیرت، ولایتمداری، شجاعت، سلحشوری و اخلاصِ در درون می توانیم بگوییم که شهید صیاد شاهد تمام این ویژگی ها درون خود بود.

 

وی افزود: شهید صیاد به عنوان یک فرمانده نمونه و مدیر نمونه همواره مطرح است و برای تمام کسانی که با این شهید والامقام کار کرده اند، همیشه به عنوان یک الگو قرار دارد. شهید صیاد نمونه تمام ویژگی های بارز یک فرمانده و مدیر بود.

 

معاون هماهنگ کننده ارتش تصريح کرد: شهید صیاد محور تعامل، همکاری، وحدت و انسجام میان نیروهای مسلح بود و این موضوع بسیار ارزشمند است.

 

امیر دریادار سیاری گفت: در عملیات های بزرگی مانند عملیات های مختلفی همچون حصر آبادان، فتح المبین و بیت المقدس که در مقابل رژیم بعث انجام شد و ما توانستیم دشمن را شکست دهیم، شهید صیاد شیرازی محور کار بود و محور تعامل، همکاری، وحدت میان ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و بویژه مردم بود.

 

وی گفت: شخصیت این شهید بزرگوار با توجه به حساسیت ها و ولایتمداری و دلسوزی های این شهید بزرگ نسبت به مردم و میهن اسلامی همگی مورد توجه دشمن قرار گرفت و دشمن به دنبال کسانی می رود که نقش بزرگ و اساسی را در وحدت و انسجام نیروهای مسلح و مردم دارد و متاسفانه حادثه ترور این شهید رخ داد.

 

معاون هماهنگ کننده ارتش یادآور شد: شهادت شهید صیاد موجب وحدت و انسجام و موفقیت تمام نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران است. امروز تمام ویژگی های شهید صیاد در آموزشگاه ها و دانشگاه ها مورد توجه قرار می گیرد و به نسل جوان و آینده ساز ارتش جمهوری اسلامی ایران منتقل و تدریس می شود تا انسان هایی در نیروهای مسلح ساخته شوند که راه سرخ شهدا را که این گونه موجب سرافرازی ایران اسلامی هستند، ادامه دهند.


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان