دشمن به‌دنبال ایجاد و پشتیبانی از گروهک‌های تروریستی نیابتی در منطقه است

8962

دشمن همه تلاش خود را بکار می‌گیرد تا با بعضی از اقدامات کور، امنیت منطقه را دچار چالش کند و آرامش و آسایش مردم را بر هم بزند که استخدام و اجاره کردن عناصر و آدم‌های معلوم الحال و ایجاد و پشتیبانی از گروهک‌های تروریستی نیابتی در چارچوب همین اقدامات دنبال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از فارس، گردهمایی فصلی فرمانده نیروی زمینی سپاه با سران طوایف، مولوی‌ها و ریش سفیدان استان سیستان و بلوچستان و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان امنیتی به میزبانی قرارگاه منطقه‌ای قدس در زاهدان برگزار شد. محور این نشست، بررسی راهکارهای هم افزایی، وحدت و همدلی برای صیانت و پاسداری از امنیت و ابعاد گوناگون آن و چالش‌های پیرامونی بود.  

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه طی سخنانی در این گردهمایی گفت: امنیت، اساس آرامش و توسعه و پیشرفت و زیر بنای زندگی و فعالیت است و از همین رو دشمن برای سلب و آسیب زدن به آن، سرمایه گذاری زیادی کرده است.

 وی افزود: امنیت، یکی از مهم‌ترین ارکان حیاتی، خط قرمز و محور وحدت ما به شمار می‌آید و لذا درباره آن کاملا حساس هستیم و از هیچ اقدامی برای صیانت و پاسداری از آن دریغ نمی‌کنیم و درباره آن، با هیچ کس و هیچ جریان و قدرتی، شوخی و تعارف نداریم.

 

هدف دشمن ایجاد ناامنی برای جلوگیری از توسعه است

سردار پاکپور تصریح کرد: دشمن همه تلاش خود را بکار می‌گیرد تا با بعضی از اقدامات کور، امنیت منطقه را دچار چالش کند و آرامش و آسایش مردم را بر هم بزند که استخدام و اجاره کردن عناصر و آدم‌های معلوم الحال و ایجاد و پشتیبانی از گروهک‌های تروریستی نیابتی در چارچوب همین اقدامات دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: توسعه در سایه امنیت به دست می‌آید و مهم‌ترین عامل جلوگیری از توسعه، ایجاد ناامنی است که دشمنان همیشه این موضوع را دنبال می‌کنند تا درمنطقه توسعه‌ای صورت نگیرد.

سردار پاکپور در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات و اهمیت آن اشاره کرد و گفت: حضور آگاهانه، هوشمندانه و حداکثری مردم در انتخابات، ضامن رشد و پیشرفت و تحکیم امنیت و ناکامی دشمن است.

وی افزود: از همین رو هر گام و تلاشی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات، گامی ارزشمند برای افزایش و تحکیم امنیت نیز به شمار می‌آید.


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان