حمايت قاطعانه مردم عراق از جعفرالموسوي

قاضي موسوی : پرونده مجاهدين خلق وارد مرحله اجرايي شد.

براثا نيوز

قاضي جعفر موسوی رئيس دادستاني دادگاه عالي جنايي عراق گفت : مراحل قانوني و اجرايي پرونده منافقين آغاز شده است .

وی گفت : پرونده محاکمه مجاهدين خلق که متهم به تضييع اموال مردم عراق و کشتار مردم اين کشور هستند ، پس از اينکه تمامي اسناد و مدارک عليه آنان جمع آوری شد . به تازگي وارد مرحله اجرايي خود شده است .

موسوی افزود : نيروهای آمريکايي نمي توانند در حمايت از اين سازمان در برابر قوه قضائيه عراق بايستند . دستگاه قضايي عراق وابسته به هيچ کس و حتي آمريکايي ها نيست و مستقل عمل مي کند . هيچ گروهي در جهان نمي تواند مانع از محاکمه قاتلين فرزندان ملت عراق شود .

 

 

Almosavi

 

نظرات مردم :

مظهر الربيعي – دانمارک

جنايات اين جنايتکاران قاتل را در جريان انتفاضه شعبانيه که بهترين جوانان ملت عراق را کشتند از ياد نمي بريم . نمي خواهيم که خاکمان محل حضور اين عناصر کثيف و تبهکار شود . کجا هستند دليمي و مطلق و خلف عليان که داد از صفوی ها مي زنند . صفويان اينها (منافقين) هستند . ای مزدوران چرا از باندهايي حمايت مي کنيد که ملت شما را کشتند . وظيفه شماست که خواستار اخراج آنها شويد . درود و احترام به سيد جعفر موسوی شريف قهرمان ، فرزند اصيل عراق . جاويدان خواهي ماند و تاريخ نامت را خواهد نوشت چرا که مواضعت شجاعانه است .

 

محمد المالکي – بغداد / شهرک صدر

از شما سپاسگذارم آقای موسوی که در ميان اين همه انسان گرگ نما ايستاده ايد . از سوی خانواده شهدای شهرک صدر از شما تشکر مي کنم . خداوند شما را از شر صدامي ها و وهابي ها و منافقين خلق حفظ کند .

 

شاعر؛ ابو ميعاد الاسدی – کانادا

درود بر تو ای عراقي شريف و اصيل . خداوند متعال شما را حفظ کند . همه عراقي های شريف با شما هستند آقای موسوی .

 

Al-dc

آفرين بر شما ای برادر عزيز آقای جعفر موسوی ، با اين تصميم سرهای ما را برافراشتي چرا که اينها سرچشمه تروريزم هستند و چاره ای جز اخراج آنان از عراق آن هم به سرعت وجود ندارد . برای اينکه عراق از لوث وجود گروههای تروريستي بعثي و تکفيری پاک شود .

 

م فاطمه – عراق

خداوند تو را حفظ کند ای سيد . به خاطر حق همچنان در مسير جدت ابا عبدالله الحسين (ع) گام بردار ، همچنان که امام (ع) همه دارايي و فرزندانش را فدا کرد . اگر بر حق باشي خداوند ياری گر تو خواهد بود . تاريخ اين افتخار را برای تو ثبت خواهد کرد و آيندگان و خاندانت به تو افتخار خواهند کرد . شما در مقابل بدترين گردنکشان تاريخ از جمله اعراب و بعثي ها و قوميت گراها ايستاده ايد . خداوند تو را حفظ کند زيرا منافقين خلق تنها نيستند . آنها پوششي هستند برای جنايتکاران و قاتلان و عدنان الدليمي . يک روز قبل همه مردم عراق صدای او را در تلويزيون شنيدند که علناً از منافقين حمايت مي کرد .

 

کريم الساعدی – آلمان

هر سازماني که عليه ايران فعاليت مي کند از نظر دليمي کافي است تا از آنها حمايت کند . ثانياً اينکه منافقين مهمان هستند و بر مبنای گفته او بر ماست که از ميهمانان پذيرايي کنيم

( زيرا ميهمانان صدام ، ميهمانان دليمي ، حارث ضاری و صالح مطلق هستند ) سوم اينکه منافقين بيچارگاني هستند که اسلحه ندارند ( بنابراين صدقه دادن به آنها جايز است ) . به نظر عدنان دليمي از مراجع عظام در نجف خواهد خواست که از وجوهات شرعي مقداری به منافقين صدقه بدهند . آنچه مي خواهيم اين است که آقای موسوی شجاع باشي و از زوزه سگ ها نهراسي . آنها را له و پايمال کن . خدا با توست .

تو را شناختيم که انسان با شهامتي هستي و در راه حق از هيچ کس ابايي نداری . علي رغم اينکه خاندان توهم قرباني بودند ليکن به راهت ادامه دادی . نشانه های پيروزی در تو هويداست . زيرا خداوند و ستمديدگان عراق با تو هستند . اما اين بار سيد من ، راه آسان نيست . منافقين تنها نيستند بلکه ليستي بلند پايه از حاميان پشت پرده آنها وجود دارد . مصاحبه عدنان دليمي مريض را با تلويزيون الفيحاء مي شنيدم .

 

علي – آلمان

زمان صدام صدها تن کتاب و مجله گرانبها و نفيس در چاپخانه های بغداد چاپ مي شد و به آلمان فرستاده مي شد . همه اينها از اموال ملت عراق بود . هزار لعنت تاريخ بر تمامي کساني که در دزدی و قتل و غارت مردم عراق سهيم بودند باد .اگر آمريکا خيلي به منافقين علاقمندند آنها را با خود ببرد .

 

 


جدیدترین مطالب

فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد

حمله تروریستی به کلانتری فرماندهی انتظامی جوانرود تکذیب شد

انتشار ۱۵۰۰ تصویر از یک فرقه در کمپ تروریستی تیرانا

چرا صفحات سایبری منافقین پس از اغتشاشات تعطیل شده است؟ + تصاویر

گزارشی از یک رویارویی حقوقی و تاریخی در استکهلم؛

وکلای سوئدی حمید نوری در دادگاه تجدیدنظر چه گفتند؟!

پشت پرده نقش مستقیم آلمان و منافقین در ترور شهید حاج قاسم و ابومهدی

توطئه ترور در قلعه‌ نازی‌ها + فیلم

دلایل رفتار ناپخته آلمان علیه ایران

حزب سبز آلمان؛ بازوی منافقین

در گفت‌وگو با فرزند ارشد شهید هاشمی نژاد مطرح شد

منافقین کار ناتمام شاه را تمام کردند

مطالب پربازدید بخش خبر

روایتی از حقیقت جنایت تروریست ها در جنگ روایت ها

حمله تروریستی ایذه و هلاکت تروریستها به روایت دوربین‌های نظارتی+فیلم

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و مسعود علیمحمدی

اکران فرهنگی به یاد شهدای دانش هسته‌ای در تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان