بیش از ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم اسلام و انقلاب شده است

4423120

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این مدت پس از انقلاب، ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم انقلاب و اسلام شده است.

به گزارش هابیلیان به نقل از مهر، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری پیش از ظهر شنبه در سخنرانی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اظهار کرد: غرب به ویژه آمریکا بعد از فتنه شهریور ماه به خیال واهی خود مذاکرات برجامی را متوقف کرد.

وی بیان کرد: آنها امیدوار بودند که با لیدرهای این اغتشاشات پای میز مذاکره بنشیند و خواسته‌های نامشروع خود را به کرسی برسانند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز اما می‌بینید که این خیال باطل نقش بر آب شده است و وزیر خارجه قطر از سوی آمریکایی‌ها برای مذاکره را به ایران پیغام می‌دهد، چراکه می‌دانند شکست خورده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: خانواده‌های زیادی با من تماس گرفته و گفته‌اند که فرزند آنها فریب رسانه‌های معاند را خورده و در تجمعات دستگیر و آزاد شده و امروز آمده در جمع مردم و در مراسم شرکت کرده است.

ذوالنوری گفت: بدون شک وحدت ملی و یکپارچگی مردم ایران اسلامی زیر پرچم ولایت رمز پیروزی این کشور است.

ذوالنوری در ادامه با بیان اینکه دشمن تمام این سال‌ها را به تخریب، ترور افراد تأثیرگذار در کشور و همچنین تربیت نیروها و گروهک‌های همچون منافقین پرداخته است، افزود: طی این مدت ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم انقلاب و اسلام شد، درکنار این‌ها جنگ تحمیلی را در مقایسی وسیع به در مدت زمان هشت سال علیه ما آغاز کردند، تمام نظام سلطه مقابل ما ایستاد. ما با یک کشور نجنگیدیم بلکه همه نظام سلطه مقابل این مردم با دستان خالی قرار گرفتند.

وی در بخش دیگری بیان کرد: آمریکا با صرف هزینه ۷ تریلیون دلار در منطقه سعی داشت ایران را زمین گیر کند، این گفته ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکایی‌ها است؛ که البته به حول و قوه الهی و با تدابیر شهید حاج قاسم سلیمانی که سلام خداوند بر او و دیگر شهدای مدافع حرم باشد، رؤیای خاورمیانه جدید را به کابوس سران سلطه تبدیل کردند.

وی با بیان اینکه دشمن می‌داند شکست خورده است، اذعان کرد: در زمانی که کشور با چالشی از سوی منافقین و ضدانقلاب و… در قالب اغتشاشات مواجه شده بود خانواده‌های به ما زنگ می‌زدند که فرزند ما فریب خورده و پشیمان هستند، خوشبختانه از دیروز تا الان چندین خانواده تماس گرفتند که بچه من که دست دشمن را در اغتشاشات دید امروز به راهپیمایی آمده است تا مشت محکمی بر نهان دشمن بزند.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان