افشاگری یک گروه هکری از همکاری اپراتور مخابراتی آلبانی با منافقین

 Typeo1fhackers

در حمله هکری به یکی از اپراتورهای کشور آلبانی مشخص شد که این اپراتور به سازمان مجاهدین خلق (منافقین) برای حملات سایبری خدمات داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، گروه هکری هوم‌لند جاستیس به تازگی با حمله به سرورهای اپراتور وان‌آلبانیا، به اطلاعات این اپراتور دست پیدا کرد، این یکی از بزرگ‌ترین حملات سایبری و هک از حیث حجم به شمار می رود. هوم‌لند جاستیس در پیام خود گفته: «سیاستمداران فاسد شما (آلبانی) این هزینه را ایجاد کردند. این حملات را تا رهایی کامل کشورمان از تروریست‌ها (منافقین) ادامه خواهیم داد.»

به گزارش «اورا نيوز تي وي» آلبانی، این گروه هکری، سال گذشته نیز با حمله به سامانه‌های دولت آلبانی آنها را از کار انداخته بود. این گروه در بیانیه اخیر خود افشا کرده که اپراتور وان‌آلبانیا به مجاهدین خلق (منافقین) اجازه داده بود با خدمات این اپراتور، حملات سایبری انجام دهد و مزرعه ترول منافقین توسط این شرکت، خدمات می‌گیرد.

به دنبال این حمله سایبری سرورهای وان‌آلبانیا به طور کامل از کار افتادند و این شرکت از همه کارکنان خود خواست با ترک شرکت، به خانه‌های خود بروند.

گفتنی است پس از حمله پلیس آلبانی به مقر منافقین در ابتدای تابستان امسال، مقامات این کشور، گروهک تروریستی منافقین را متهم به ارتکاب حملات سایبری در این کشور کرده بودند.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان